כל ילדה חולמת על מה היא תעשה כשתהיה גדולה. אחת רוצה להיות מנהלת, אחת טייסת, ואולי בכלל מורה, הייטקיסטית, כבאית או רופאה. קט הופמן בת ה-26 חלמה מגיל צעיר רק על דבר אחד: להיות כוכבת פורנו.

רגע לפני שאתם קופצים ומזדעזעים עד עמקי נשמתכם, דווקא מאחורי זה יש סיפור יפה. סוג של. הופמן נולדה עם תסמונת אשר מונעת ממנה לצמוח לגובה, וכבר כתינוקת אובנחה כגמדה. למרות שהיא מגרדת את ה-120 ס"מ מלמטה הוריה התעקשו שתהיה ילדה רגילה ככל הילדים, והיא - כמו שתיים מאחיותיה, שגם הן סובלות מאותה תסמונת - הלכה לבית ספר רגיל. אלא שהילדים שם לא היו ממש שותפים להשקפות הליברליות של הוריה של הופמן על החיים.

למרבה הצער, הופמן סבלה מהצקות חוזרות ונשנות של בריונים. בנות הרביצו לה, בנים קיללו אותה, וזכור לה מקרה חמור אחד בגיל 13 שבה הטיחו בה כמה בנים מגודלים שהיא "מכוערת" ו"פריקית" והבטיחו לה שאף אחד גבר לא ירצה אותה.

היום, עם הכנסה של יותר מ-1,000 דולר בשבוע, חבר חתיך שהוא גם חייל בצבא ארצות הברית המתנשא לגובה 1.85 ועמודי מעריצים למכביר בפייסבוק, עושה רושם שהבנים האלו יכולים לאכול את הכובע בזמן שהם מעלעלים ב"מירור" הבריטי שהכתיר את הופמן כאחת הנשים הסקסיות ביותר בתבל.

לב חשוף

מכיוון שאין דרך עדינה לעשות את זה, בואו פשוט נשים את דברים על השולחן: קט הופמן היא חשפנית. לא משנה איך נסובב את זה העובדה היא, שהופמן מתפרנסת ממקצוע שהרוב המוחלט של הנשים העוסקות בו מנוצלות ומושפלות עד עפר.

אבל כן, גם אם קשה לעודד את זה ולתמוך בזה בפומבי, בוודאי לא בכתבה המתיימרת להיות אובייקטיבית, קשה להתעלם מרחש נעלי הפלטפורמה של הופמן. אחרי הכל, אמא שלה תופרת לה את התלבושות הסקסיות שלה כדי שיתאימו למידותיה, האחיות שלה באות לשמור עליה כמעט בכל הופעה ואפילו החבר תומך במאה אחוז. קצת קשה גם לאנשים הביקורתיים ביותר שלא להתרגש מהמסלול האמיץ מאוד שהחליטה הופמן לצעוד בו, גם אם זה בעירום חלקי.

"רוב הנכים והמוגבלים לא מרגישים סקסיים בגלל הנכויות שלנו", אמרה הופמן בראיון לברקרופט טי.וי. "אבל אני לא חושבת שזה צריך להיות ככה. כל אחד מאיתנו הוא סקסי בדרכו הייחודית, והאישיות היא מה שבאמת קובע. אתה צריך שיהיה לך לב, זה כל מה שהופך אותך לסקסי לדעתי".

נו, ואחרי משפט כזה, לא תתאהבו בה?

עבודתה כחשפנית החלה לגמרי במקרה. זה נכון שתמיד הייתה לה הפנטזיה להפוך למושא פנטזיה, אבל היא מעולם לא חשבה שתעשה עם זה משהו ברצינות, או יותר נכון, שמישהו יתן לה לעשות עם זה משהו ברצינות.

במסיבת יום ההולדת ה-18 שלה החליטה קצת לשבור שגרה, והלכה למועדון חשפנות עם חברה שעבדה שם. "בסוף הלילה, כבר הייתי ערומה על הבמה", אמרה בראיון לניו יורק פוסט. "עבר לי כזה באזז מטורף בגוף. בשבוע הראשון כבר עשיתי יותר מאלף דולר, והחלטתי שאני יכולה לחיות מזה, וכך אני עושה עד היום".

באושר ובעושר

הופמן יודעת שהרבה גבות מורמות כאשר היא מספרת על עבודה כחשפנית, גם בגלל נכותה וגם בגלל שהיא עושה רושם של בחורה שיכולה להתפרנס מדברים אחרים שלא כוללים ריקוד בעירום והתחככות בזרים. אבל זה לא ממש מטריד אותה.

"אני בכלל לא רקדנית אקזוטית", היא מפתיעה בראיון טלוויזיוני. "אני קוראת לעצמי 'מפיקת חיוכים'. אני רק רוצה שאנשים יראו אותי ויחייכו. להעלות חיוך על פניהם של אנשים זה הדבר שבאמת רציתי לעשות כל חיי".

ואת זה היא מצליחה לעשות, ובגדול. כאמור, נפתחו לה דפי מעריצים בכל העולם, וכתבות בכיכובה זוכות לעשרות אלפי לייקים ושיתופים, בזמן שנשים מכל העולם - באופן די מפתיע - מעניקות לה רוח גבית ומעודדות בחום את אלמנט הסקסיות שהיא מנסה להפיץ.

אבל תמיכת נשים מכל העולם לא ממש מעניינת אותה, אלא תמיכתו של גבר אחד ספציפי: אלש בושר, סמל בצבא ארצות הברית. "כשהוא התחיל איתי בפעם הראשונה נפנפתי אותו", היא מצחקקת בראיון טלוויזיוני נוסף. "הייתי כל כך עסוקה באותו הזמן! אבל הוא התעקש ובסוף הסכמתי, ועכשיו אנחנו מתחתנים".

נו, יותר פשוט מזה אין.

השניים, יצוין מיד, נראים מאוהבים לחלוטין, ולמרות שברור שיש לא מעט בעיות בקשר שבו אדם אחד גבוה כמעט פי שניים מהשני ("באופן טבעי היא הולכת לאט יותר ואנחנו מקבלים לא מעט מבטים, אבל אני מתעלם מהם", אומר בושר) עושה רושם שהשניים נחושים מאוד להתגבר עליהן.

אבל לא כולם מרוצים מסיפור האגדה המשונה הזה. האחות הגדולה-קטנה רנה, שלוקה אף היא באותה תסמונת, אמרה: "הייתי בהרבה הופעות שלה ואף אחד לא בא באמת לראות אותה, הם רק רוצים לצחוק עליה", היא אומרת בכאב. "אני מאוד רוצה שהיא תפסיק, אבל אני לא חושבת שזה יקרה".

והיא צודקת. להופמן אין שום כוונה להפסיק, ובקרוב היא אף מתכננת לצאת למסע הופעות בינלאומי תחת שם הבמה "קט החשפנית הגמדה". "המקצוע הזה לימד אותי להעריך את הגוף שלי ולימד אותי מי אני", היא אומרת. "אני כל כך שמחה שמצאתי אותו. באמת שלא דמיינתי אי פעם שאהיה מאושרת כל כך".

______________________________________________________________________________

עוד באנשים: