ב-2011 לפטריק שוורצנגר, אז דוגמן מתחיל בן 17, היה רק חלום אחד: לצאת לדייט עם מיילי סיירוס.

למעשה, שוורצנגר הודה בראיון למגזין דיטיילז באותה שנה, שמיילי סיירוס היא אהבת חייו ושהוא לא רואה אף אחת אחרת בעתידו. זה היה יכול להיות חמוד אם השניים היו מכירים זה את זו, אבל הם אפילו לא היו ביחסי שלום-שלום קרירים, מה שהפך את כל הסיפור לקצת קריפי.

>> מוזמנים לעשות לנו לייק בפייסבוק

באותה שנה, לפי השמועות, מיילי סיירוס כבר התארסה לליאם המסוורת' אחרי שנתיים של זוגיות, ושוורצנגר שבור הלב הסתובב לו ברחובות הוליווד מזיל דמעה על אהבת חייו.

ארבע שנים אחרי, הלא ייאמן קרה: המסוורת׳ השליך את סיירוס רגע לפני החתונה, והיא, בין התפשטות אחת לשנייה, הסכימה לצאת עם יורש העצר לבית שוורצנגר-קנדי. הדייטים התפתחו לסיפור אהבה מטורף שהתחיל קצת לחצות את גבול הטעם הטוב, כיאה לכל דבר שמעורבת בו סיירוס, ובאמריקה לא יכולים שלא לתהות: האם זה הרומן שיקבור סופית את שושלת קנדי המפורקת, או שמא נמצא סוף סוף הגבר שיצליח להחדיר מעט תבונה והיגיון בכוכבת הסוררת? אגב, סיירוס הודתה בראיון שאינה יודעת לאיית את שם משפחתו של בן זוגה הצמוד, אז אנחנו מקווים שהוא עדיין יהיה בסביבה כשהיא תצליח לעשות זאת.

דוגמן הבית

עד כה שוורצנגר ג'וניור סווג כדוגמן סוג ב' ולמטה מכך, אבל בואו לא נטעה: הוא נסיך אמריקאי. מצד אחד, הבן של ארנולד שוורצנגר הבלתי נלאה, אחד מכוכבי הסרטים הגדולים ביותר בהוליווד בכל הזמנים וכמובן, איך לא, גם מושל קליפורניה לשעבר. מצד שני, בזכות אמו, מריה שרייבר, הוא גם נצר למשפחת קנדי המפורסמת, הלא היא משפחת המלוכה האמריקאית. שרייבר היא בתה של יוניס קנדי, מייסדת הספיישל אולימפיקס ואחייניתו של ג'יי.אף קנדי, נשיא ארצות הברית האהוב שנרצח בעת כהונתו.

למרות שהוריו התעקשו בכל ראיון שילדיהם גדלים בצורה רגילה וסטנדרטית לחלוטין, אפשר להתווכח על זה, שכן לא לכל ילד מקימים בגיל 15 חברה לייצור בגדים. החברה "פרוייקט 360" בבעלותו של הנער הייתה שווה סכום נאה של שש ספרות כבר ב-2010. לא רע בכלל.

אבל לא החברה היא זו ששמה פוקוס על קריירת האופנה של פטריק, אלא דווקא הקמפיין שלו בשנת 2011 לג'ינס הדסון אליו הוא הצטלם ללא חולצה. מותג האופנה רכש את שלט הפרסומת המרכזי בשדרות סאנסט המוכרות בהוליווד, והקשה על העוברים ושבים להתעלם מנוכחותו של הדוגמן הצעיר.

אלא שבאותה שנה ובאופן די מפתיע, חייבים להודות, המשפחה שלו החלה להתפרק. אחרי 25 שנות נישואין גילתה מריה שרייבר שלשוורצנגר האבא יש ילד לא חוקי עם עוזרת הבית שלהם. וכאילו שזה לא מספיק, הסתבר שפטריק והאח עליו לא שמע מעולם, נולדו בהפרש של ימים, מה ששבר אותו לחלוטין.

הצצה בחשבון הטוויטר שלו מאותה תקופה מגלה ששוורצנגר לא ממש ידע איך לעכל את הבשורה וטרח לשתף את אמריקה בכך. "יש ימים שאתה מרגיש כמו חרא", כתב מיד עם התפוצצות, "יש ימים שאתה רוצה לפרוש ויש ימים שאתה רוצה להיות נורמלי רק לרגע". באנגלית זה גם מתחרז, ללמדכם שמצבו באמת היה על הפנים.

הציוצים הקשים לא ממש הפסיקו, ואז העלם הצעיר עשה מהלך נועז שזכה לתהודה בכל כלי התקשורת – הוא שינה את שם המשפחה שלו משוורצנגר לשרייבר, וזאת כדי להפגין תמיכה מוחלטת באמו ולהבהיר שהוא ואבא כבר לא.

נריץ ארבע שנים קדימה, ונגלה שפטריק וארנולד הם החברים הכי טובים ודווקא עם אמא מריה הוא בסכסוך מתוקשר, וזאת עקב, ניחשתם נכון, החברה החדשה.

בפחות מארבעה חודשים הפכה מיילי את שוורצנגר לכוכב הצהובונים ואנחנו לא בטוחים שאנחנו רוצים לדעת איך תסתיים השנה מבחינתו.

האוהבים הצעירים

אין ספק שהזוגיות של השניים עושה להם נעים בכל מה שקשור ליחסי הציבור. המרוויח העיקרי הוא שוורצנגר שכבר לוהק לשני סרטים בשנה הקרובה, ולא, לא נראה לנו שמדובר בצירוף מקרים.

מי שפחות שמחים על הרומן הם משפחת קנדי שלא ממש חושבים, כך נראה, שסיירוס מתאימה לשאת את שם המשפחה המכובד שלהם.

היחידה שפרגנה, אם אפשר לקרוא לזה ככה, הייתה רורי קנדי, בתו של בובי קנדי ובת דודתה של מריה, שאמרה ביבשושיות: "אני מאוד שמחה בשבילם", ולא הוסיפה. כשנשאלה האם היא חושבת שנסיכת דיסני לשעבר לא קצת מופרעת מדי עבור יורש העצר, שחררה "אין תגובה" אנמי.

לכאורה, לא עניין גדול, אבל התקשורת באמריקה חוגגת על זה כבר כמה ימים טובים, ויש לה סיבה לא רעה, במיוחד כשבודקים איך הגיבה אותה רורי רק לפני שנתיים כשאחיינה, קונור קנדי, יצא עם טיילור סוויפט: "אני חושבת שהיא פנטסטית", אמרה אז. "היא חברה טובה של המשפחה וכולנו מעריצים ואוהבים אותה. זה נפלא שהיא בסביבה".

איפה זה, ואיפה "אני מאוד שמחה בשבילם" ו"אין תגובה".

על פי השמועות שהתפרסמו גם בדיילי מייל וגם במירור, מי שעוד פחות מרוצה מרורי היא אמא מריה, שמסרבת לתת את תמיכתה לרומן האינטנסיבי. היחסים בין האם לבנה, כך על פי העיתונים, הידרדרו מאוד מאז התחיל לצאת עם הזמרת, ובכל יום שעובר נראה שפטריק ואמו רק הולכים ומתרחקים זה מזה.

מי שמנצל את המצב לטובתו הוא ללא ספק אבא ארנולד, שאישר את מיילי ברוב קולות של איש אחד ואמר לתקשורת שהוא "מאושר ושמח" שהם ביחד. השלושה בילו בערב השנה האזרחית החדשה יחד עם חברתו החדשה, הת'ר מיליגן והחברה הטובה סופיה ורגרה בהופעה של בריטני ספירס בלאס וגאס, ועל פי מדורי הרכילות רקדו עד השעות הקטנות של הבוקר.

עם קשר או בלי - חזר פטריק להשתמש בשם המשפחה של אביו, וכעת הוא שוב פטריק שוורצנגר, ולא ממש בטוח שהוא עדיין בצד של מריה הנבגדת.

עם זאת, העובדה שהבחור מאוהב לא אומר שאמא לא צודקת. בארבעת החודשים האחרונים הוא כבר הספיק לצייץ בטוויטר שהוא "בהוואי ובלי בגדים", לככב בסדרת תמונות פפראצי זולות למדי וגם, השיא, מקור אמריקאי סיפר למירור שמיילי מקליטה ומצלמת כל אקט מיני שהם עושים ושסרטוני סקס רבים של שניהם נמצאים על המכשירים הסלולאריים שלהם. אז כן, הספירה לאחור לקראת הפריצה והדליפה של הסרטונים כבר החלה.

בכלל, עושה רושם שחדר המיטות של בני הזוג פתוח לכל. "הם ממש חיתיים במיטה, ומיילי לא מתביישת להגיד את זה", אמר מקור המקורב לשניים למגזין פיפל. "הם עושים סקס ממש פרוע. הפעם הראשונה שלהם ארכה כמה שעות טובות. פטריק אפילו הציע ששניהם יעשו קעקועים תואמים באזור איברי המין. שניהם מאוד פיזיים, כנראה, וזה עושה להם טוב".

למרות שהתשובה נראית די ברורה, באמריקה תוהים מי מבני הזוג יהיה הדומיננטי בקשר: האם סיירוס תמשוך את מר שוורצנגר להשתטות ולהתבזות איתה (כן) או שמא פטריק הוא הבחור שיצליח להציל את הכוכבת בת ה-22 מעצמה (לא). בינתיים, כך נראה, שושלת קנדי בדרך לספוג מכה לא קלה בכנף, ויכולה רק להחזיק אצבעות שהצפרדע תהפוך לנסיכה, ולא שהנסיך שלהם, חלילה, יהפוך לצפרדע.

______________________________________________________________________________________________

עוד באנשים:

  • איך התמודדה אמנית שמנה עם מבטי הבוז ברחוב?