חג השבועות (הידוע גם כחג המים), מסמל את תחילתו של הקיץ. רובנו מוצאים את הים או הבריכה כפתרון מקל לחום הישראלי ולכן ריכזנו עבורכם מספר מוצרים במחירים משתלמים למשחקי מים ממספר חנויות ורשתות שלא ישאירו אף ילד יבש.
רשת הצעצועים 'עידן 2000' משיקה לקראת חג השבועות מגוון משחקי מים, אביזרים ובריכות שחיה. הפנינג קיץ ענק יפתח לציבור הרחב בסוף מאי במתחמי הקניות מרשת ביג בערים בית שמש ובקסטינה. 500 מ"ר של בריכות שחיה, מתקני חצר, ממונעים ומשחקים לקיץ במחירים מוזלים במיוחד
טווח מחירים: מתנפחים לבריכה, החל מ-30 שקל; בריכות שחיה, החל מ-20 שקל ובריכות מתנפחות, החל מ-499 שקל לבריכה משפחתית.

רשת בתי הכל בו "ביג שופ" מציגה מגוון משחקים ואביזרים עם דמויות הילדים האהובות ספיידרמן, מיקי ומיני מאוס, נסיכות דיסני ומכוניות לים ולבריכה ב-5 שקל בלבד.
סניפי רשת ביג שופ: רח' היהלומים 7 אשדוד, רח' האומן 9 ירושלים, צומת וולקן חוצות המפרץ חיפה.
טווח מחירים: רובי מים עם מיכל ענק, החל מ-5 שקל ועד 50 שקל לרובה ענקי עם קיבולת של 2-3 ליטר. אביזרים ממותגים לים ולבריכה ב-5 שקל. מזרנים לים ולבריכה, סירות גומי, מתקני משחק עם מים מתנפחים במחירים שוברי שוק, החל מ-20 שקל. מגוון בריכות שחיה בגדלים שונים, החל מ-25 שקל.

רשת 'כפר השעשועים' ממשיכה גם השנה את המסורת השנתית הקבועה של חג השבועות - משחקי מים ומציגה מגוון עצום של משחקים ורובי מים לרגל חג השבועות, שלא ישאירו אף ילד יבש. המוצרים לשבועות מתאימים כמובן גם לים ולבריכה.
טווח מחירים: אקדח מים ב-3 שקל, רובה מים עם משאבה דגם 322 ב-10 שקל, רובה מים עם מיכל מחובר דגם 270 ב-35 שקל, תותח מים ענק עם רצועה ב-70 שקל.
גם ברשת 'טויס אר אס' לא נשארו יבשים ויצאו במספר מבצעים לקראת שבועות. רובי מים, מתנפחים ואבזירי אמבט.
טווח מחירים: מגוון מצופים, כדורים וגלגלים – החל מ–7 שקל, צעצועים פעילים לאמבטיה - 30 שקל ליחידה.
על מנת להישאר מעודכנים במבצעים למוצרי תינוקות וילדים:
- עקבו אחר העדכונים בקבוצת הפייסבוקשל שוגרבייבי.
- עקבו אחרי ה-Pinterest של שוגרבייבי.
רכישת מוצרים במבצע יכולה להוזיל את סל הקניות בעשרות אחוזים.
בהכנת הכתבה סייע עידו ניסנצוויג.