ברוכים הבאים לזירת הנוצריות הטובה. בפינה הימנית: ג'ים וולף, יוצא צבא ארה"ב, ילד כאפות של עוני ואלכוהוליזם, או במילים אחרות, הומלס על-הכיפאק. בפינה השמאלית: "Degage Ministries", ארגון צדקה נוצרי שחרט על דגלו לשקף במעשיו את אהבת ישו, וזאת באמצעות עקירת השורש "נזק" מהמילה נזקק. אר יו רדי טו ראמבל?!

>> בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק

ג'ים ההומלס, דהוי לפחות כמו הטרנינג שלו, יושב מיוסר וחסר ישע (או סתם שיכור) בזמן שבלונדה עם מספריים ומסרק קוצצת ממנו בהילוך מהיר את הפוני. אחר כך מופיעה מכונת גילוח ומורידה את הזקן. עוברים לצבע בשיער, נייר כסף על הקרקפת, פינישים אחרונים עם מגבת. שוב מסרק, קצת פן, טיפה אבל ממש טיפה סטייליסט. חולצה נקייה, עניבה, חליפה. מטפחת בכיס של החליפה. חיוך קטן של ג'ים. מה שכחנו? אה כן, מראה. בום!

ג'ים ההומלס נרפא, הוא כבר לא הומלס. נכון, כשהוא מביט בעצמו במראה ומסנן "שיט" יש לו רק שתי שיניים בפה, אבל חוץ מזה - דון דרייפר. המוזיקה מתגברת. ג'ים קם. חיבוק קצר לסטייליסט. פוקוס על עיניו הנרגשות של ג'ים. אמריקה מאוהבת.

בכתוביות מספרים לנו שמאז הצילומים (שנערכו בספטמבר 2013) ג'ים נטל שליטה על אורח חייו, מתכנן למצוא מקום מגורים ובפעם הראשונה פוקד מפגשי אלכוהוליסטים אנונימיים. הידד. רק שכאן מגיע עניין התרומה לארגון. מסתבר שלקחת הומלס ולהפוך אותו לחלום אמריקאי עולה כסף.

אז כל מי שמעוניין לעשות מצווה ולשנות את חייהם של מאות חסרי דיור ונזקקים, מוזמן לתרום ל-"Degage Ministries", ארגון צדקה ללא מטרות רווח, שמבטיח ללוות את ג'ים ודומיו במעלה מסלול הגמילה מאלכוהול/ סמים/ לוק של הומלס. זה חשוב, זה אצילי, וזה בעיקר מבטיח שלא נגמור כמו סאות'פארק: