להעיר, להלביש, לצחצח, להזכיר, ללטף, לטלטל, לנזוף: "פעם אחרונה שאת הולכת לישון כל כך מאוחר", להכין 3 סנדביצים במילויים שונים, לארגן תיק ליהלי, לארגן תיק לעצמי, להרגיע התקף זעם שנוצר בגלל קוקו לא מספיק מתוח, לשדל לארוחת בוקר, להסיע, לעזור עם פרידה קשה, להבטיח בילוי של כיף אחרי הצהרים, להתיישב סוף סוף לכתוב, לחשוב, להמציא, להיזכר ששכחתי, להקפיץ את הסנדביץ שנשכח, להפשיר לצהרים.

להתיישב שוב, לא להתפתות למיילים, לכתוב, לחשוב, להכין את השיעור הבא באוניברסיטה, לקדם את הפרויקט החדש, להזמין תור לאיטומי שיניים, לפגוש מטופלים, להקשיב, לשאול, לאהוב, לבדוק בעיריה לגבי הרישום לגני הילדים, לצייץ ברבים: "מישהו מכיר עוזרת טובה"?להעביר למייבש, להכניס מכונה חדשה.
לקבל אותם עם חיבוק, לטגן, לחמם, להגיש מנות שונות, לזאת בלי בשר, לזה בלי שהגזר יגע באפונה, לזאת "בלי ירקות, תודה!" לשמוע חוויות, לדובב, להפריד מריבות, לתווך, להזכיר שכולם מורידים מהשולחן ומנקים יחד, להזכיר את זה שוב, להזכיר לעשות שיעורים, לרוץ לפגישה, לתדרך ביביסיטר, לארגן עיסקאות הסעה עם אמא של ארז מהגן, עם אמא של נועה מהחוג ועם השכנה.
לחייג לחברה מהפקק ולהישבע שבשבוע הבא אנחנו נפגשות, לסמס בתפוצת נאטו: "מישהו מכיר עוזרת טובה?", להיות ממוקדת ומדויקת במהלך הפגישה, לחשוב על רעיונות חדשים ויצירתיים לסדנה.
לטוס חזרה כדי להספיק להוציא מחוג אחד, ואז מחוג שני... ושלישי, לחשוב כל הדרך על דרכים להתייעל, להקשיב לפרטי הפרטים של המריבה האחרונה עם יובל, לעזור בתרגילי חשבון, בסיכום למבחן, לעזור עם החתיכה החסרה של הפאזל, לקצוץ סלט, לקלח, לפקח, להקריא סיפור, לרוץ להתארגן להופעה, בדרך להקשיב להודעות ולנסות להחזיר טלפונים, לצלצל להתחנף לעוזרת האובססיבית שהיתה כאן בדצמבר, להגיע, להופיע, לשיר, לפגוש.
לחזור, לרוקן כיור, לאסוף בגדים מהרצפה, להכין רשימת "צריך לעשות למחר", להעתיק לתוכה את כל מה שלא הספקתי מהרשימה של אתמול, ושלשום והשבוע שעבר.
לצנוח על המיטה, לשמוע איך היה היום, לנסות להתחלק במשימות למחר, לריב על אותם דברים, להתפייס, להתלבט בין סקס, ספר שליד המיטה, או פרק נוסף מ"המשרד".
להירדם בתחושה שהיה לי יום מוצלח?

צילום: איציק שפירא

הנה הצלחה יומיומית של חיינו:

נשים בעידן הזה – להצליח להחזיק את כל הכדורים באוויר.