נטלי פורטמן, אהובתנו הנצחית ומקור גאווה אינסופי לעם ולאומה, ממשיכה זו השנה השנייה בתפקידה כפרזנטורית וכמוזה של הליין "דיור סקין ניוד", וזו כמובן הזדמנות טובה לתפוס אותה לשיחה על הג'וב הנחשק ועל הרגלי הטיפוח שלה מאז הפכה לאמא עסוקה.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

איך זה להיות שגרירת המותג של דיור כבר שנה שנייה ברציפות?

"דיור מייצגים עבורי שיק ונשיות וזה מותג שאני מעריצה תקופה ארוכה. אני חושבת שיש להם המון אינטגריטי והיסטוריה מדהימה. זה כבוד להיות חלק מזה ואני מאוד מוחמאת שאני שותפה לפרויקט".

מדוע אינך אוהבת להתאפר בכבדות?

"אני משתמשת במינימום ההכרחי כי אני אוהבת טבעיות. אני מתאפרת בעיקר לאירועים מיוחדים, כשאני רוצה להרגיש מגונדרת, כי איפור הוא משהו יותר זוהר ומתוחכם. על בסיס יומיומי, לעומת זאת, אני פשוט רוצה להרגיש כמו עצמי".

מהו המוצר האהוב עלייך בליין הזה?

"האיפור בסדרה הזו מאוד טבעי ומרגיש כמו העור האמיתי שלך. את פשוט נראית כמו גרסה משודרגת של עצמך. אני אוהבת את הפאונדיישן 'דיור סקין ניוד' - העור שלי נראה נפלא ואני כלל לא מרגישה מאופרת כשאני איתו. זה גם מתחבר לאישיות שלי ולטעם שלי בלבוש".

יש לך טיפים טובים למריחה של פאונדיישן?

"לרוב אני מורחת אותו בעזרת האצבעות, ולאחרונה המאפרת שלי הראתה לי איך להשתמש בבסיס גם באזור העור העדין שמתחת לעיניים ובחיבור לאף. כיום אני משתמשת במברשות הנהדרות של המותג".

אוהבת טבעיות. נטלי פורטמן ל"דיור סקין ניוד"
אוהבת טבעיות. נטלי פורטמן ל"דיור סקין ניוד"

האם האִמהות שינתה את הרגלי הטיפוח שלך?

"אין ספק שהכול צריך להיות יותר פשוט עכשיו, וגם יותר מהיר, כי יש לי פחות זמן לכל דבר. חשוב לי גם לוודא שכל מוצר שאני משתמשת בו לא מכיל כימיקלים. הכול חייב להיות מאוד נקי, כי בסופו של דבר הילד שלך אוכל כל מה שיש לך על העור או על הידיים".

מהו טיפ הטיפוח הכי טוב שקיבלת אי פעם?

"לא למרוט את הגבות שלי בהגזמה. בשנות ה־90 היו מעצבים לכולן גבות מאוד דקות, ומישהו אמר לי פעם על סט הצילומים 'אל תיתני להם לגעת לך בגבות'".

איך היית מתארת את עצמך בשלוש מילים?

"פתוחה, אוהבת לצחוק ועסוקה. כן, אני מאוד עסוקה".

___________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :