מאיה בוסקילה מול המראה: "כל עוד את לא נראית מנופחת – הכל סבבה"

לא קל להתבגר על הבמה, אבל העיקר להופיע; לא עושה כושר, אבל תצטלם בבגד ים בשמחה; ועדיין לא מזריקה, אבל בהחלט מתכננת – הזמרת בת ה-42 מורידה מסכות

אסי טוחןפורסם: 29.01.20 08:49
צפו: מאיה בוסקילה מורידה את כל האיפור וחושפת מה מסתתר מתחתיו
צילום: טל שחר
מאיה בוסקילה בביתה. "לא פשוט להתבגר. בתעשייה הכל היום בקצב רצחני. מי שלא יודע לקחת את זה בפרופורציות נכונות, הנפש יכולה להתערער. אומנם עוד לא התחלתי עם הזרקות, אבל אני בעד, בעד ובעד. כל עוד זה נראה טבעי, כי כמו בכל דבר יש הרבה שרלטנים" (צילום: טל שחר)
מאיה בוסקילה בביתה. "לא פשוט להתבגר. בתעשייה הכל היום בקצב רצחני. מי שלא יודע לקחת את זה בפרופורציות נכונות, הנפש יכולה להתערער. אומנם עוד לא התחלתי עם הזרקות, אבל אני בעד, בעד ובעד. כל עוד זה נראה טבעי, כי כמו בכל דבר יש הרבה שרלטנים" (צילום: טל שחר)
"אני אדם שסף הריגוש שלו מאוד גבוה. ברגע שהשלתי את מחסום האגו שהוא בילט-אין באמנים, אז הכל נפתח. חזרה אהבת הקהל, ההופעות, הסינגלים". מאיה בוסקילה (42), זמרת ושחקנית, אמא של לני (7) (צילום: אלכס קולומויסקי)
"אני אדם שסף הריגוש שלו מאוד גבוה. ברגע שהשלתי את מחסום האגו שהוא בילט-אין באמנים, אז הכל נפתח. חזרה אהבת הקהל, ההופעות, הסינגלים". מאיה בוסקילה (42), זמרת ושחקנית, אמא של לני (7) (צילום: אלכס קולומויסקי)

מאיה בוסקילה, איך הכל התחיל?

"מגיל שמונה אני על הבמות, בפסטיבלים ובתחרויות. בכל מקום שהיתה במה – הייתי שם. המזל שלי היה שאמא שלי לקחה אותי לכל המקומות. מעולם לא עבדתי בשום דבר אחר. אף פעם. אחר כך שרתי בלהקת חתונות, עד שהבנתי שאם לא אעזוב אתקע שם, כי יש נטייה להיתקע שם לפעמים. אז הוצאתי את הדיסק הראשון שלי 'סיפור מכור'. היו לי כבר כמה שירים, כמו את 'יש בלבי כינור'. בדיוק נפתח ערוץ 24 ויצא שהשמלה שלי בקליפ היתה מאוד פרובוקטיבית, עם מחשוף עמוק. משהו שהיום לא הייתי לובשת. למחרת כתבו: 'השמלה הכי לוהטת בערוץ 24', וכל השאר היסטוריה. התוכנית הראשונה בפריים טיים שהשתתפתי בה היתה של דודו טופז זיכרונו לברכה. הופעתי עם שמלה שעטפה את כל הבמה. שרתי את 'סיפור מכור' ולמחרת כבר לא יכולתי ללכת ברחוב. אז הכל היה בווליום יותר גבוה. היו הרבה יותר תוכניות אירוח, היה לזה ווליום אחר".

 

את גם כותבת ומלחינה שירים.

"תמיד יצרתי. כדי להלחין מספיק רשמקול, כי הלחנים מתנגנים בראש, אבל אני גם מנגנת על פסנתר מגיל שש".

 

ובמקביל פיתחת קריירת משחק.

"זה התחיל בפסטיגלים, נמשך במחזות הזמר 'מרי לו', 'נסיך מצרים' ו'אוויטה'. והיה גם את הסרט 'ימים של אהבה' – ההפתעה של החיים שלי, שמשודר בהוט שלוש פעמים בשנה".

 

"אני לא מתאפרת בכלל ביומיום והפפראצי חוגגים על זה" (צילום: טל שחר)
  "אני לא מתאפרת בכלל ביומיום והפפראצי חוגגים על זה"(צילום: טל שחר)

   

  אפילו הצטלמת פעם לקמפיין בגדי ים.

  "נכון. הייתי בת 30 ורציתי להראות שגם בגיל 30 את יכולה לעשות את זה. גם אם יציעו לי עכשיו – אצטלם שוב. אכנס למשטר של כושר ואעשה את זה הכי טוב. בפסטיגלים אני תמיד יורדת 8-7 קילו. בדיוק סיימתי אז פסטיגל, וזה היה בול. חוץ מזה, היו לי אז 40-30 הופעות בחודש, כשבכל הופעה אני רוקדת ומוציאה המון אנרגיה".

   

  החזרה לקדמת הבמה בשנה האחרונה עשתה לך טוב?

  "ברור. אני מאושרת, כי נפתחו בפניי הרבה אופציות. זה לא שנעלמתי, כי כל הזמן הופעתי. כשאת מוציאה פחות שירים, יש פחות חשיפה. כשאת בפריים טיים אז את כאילו קיימת. זה מאוד טריקי. אני אדם שסף הריגוש שלו מאוד גבוה. ברגע שהשלתי את מחסום האגו שהוא בילט-אין באמנים, אז הכל נפתח. חזרה אהבת הקהל, ההופעות, הסינגלים. הכל חזר וגם תוך כדי התחתנתי והייתי בהריון שלא החזיק. ברור שאני רוצה עוד ילד. לא מוותרת. אומרים שבפעם השנייה זה מצליח".

   

  אם כבר מדברים על אומץ, איך קרה שהודית בטלוויזיה בבגידה?

  "אני אדם עם פרופורציות טובות ומכורח הנסיבות גם רגילה לחשיפה. אני אדם כנה, לא ציפיתי שזה יהיה אחרת. אין לי בעיה לחשוף. אני מאוד שלמה עם עצמי, אז מאוד קל לי לומר את הדברים כמו שהם. אני לוקחת את החיים כמו שהם, כי בחיים יכולים לקרות הרבה דברים. אני לא היחידה בעולם שזה קרה לה. זה קורה להרבה נשים. אני לא במקום שאני יכולה לא להודות, כי אני אדם ציבורי. בעולם שלנו זה תן וקח, אי אפשר לחמוק מזה. אז או שזה יהיה בצורה מושכלת, או שזה יהיה בדרך עקיפה".

   

  "אני מאושרת, כי נפתחו בפניי הרבה אופציות. זה לא שנעלמתי, כי כל הזמן הופעתי. כשאת מוציאה פחות שירים, יש פחות חשיפה. כשאת בפריים טיים אז את כאילו קיימת" (צילום: טל שחר)
   "אני מאושרת, כי נפתחו בפניי הרבה אופציות. זה לא שנעלמתי, כי כל הזמן הופעתי. כשאת מוציאה פחות שירים, יש פחות חשיפה. כשאת בפריים טיים אז את כאילו קיימת"(צילום: טל שחר)

    

   ספרי על הקעקועים שלך.

   "על אצבעות כף היד יש לי את המילה music. הקעקועים שלי כולם הם סביב המשפחה והמוזיקה. יש לי את לני ועכשיו גם אותי ואת עוזי וברגל את המילה love. יש לי עוד קעקוע גדול של פרחים וציפורים, שעשיתי כשהייתי קטנה. לא הסרתי אותו, אבל הייתי מסירה כי הוא גדול מדי. כל השאר זה חלק ממני, לא דברים שאני יכולה להתחרט עליהם".

    

   עד כמה קשה להתבגר בתעשייה?

   "אני לא יודעת מה זה לא להיות בתעשייה, כי תמיד הייתי על הבמה. האמת, לא פשוט להתבגר. בתעשייה הכל היום בקצב רצחני. כמות הזמרים הצעירים, כמויות השירים שיוצאים לרדיו, הכל מאוד אינסטנט. אתה כל הזמן צריך להדביק את הקצב. מי שלא יודע לקחת את זה בפרופורציות נכונות, הנפש יכולה להתערער. אומנם עוד לא התחלתי עם הזרקות, אבל אני בעד, בעד ובעד. כל עוד זה נראה טבעי, כי כמו בכל דבר יש הרבה שרלטנים. אז כל עוד את לא נראית מנופחת – הכל סבבה. אבל עוד לא התחלתי עם זה. בכל פעם אני אומרת: מחר, מחר. יש לי את החשש הזה וככה שנים אני לא עושה כלום. אני מפחדת לאבד את ההבעה. היא הכי חשובה. אני רוצה למצוא קודם את האדם הנכון".

    

   "אין לי לא שגרת תזונה ולא כושר. חייבת להודות שזו האמת. הדבר היחיד שמזיז אותי, זה הריקודים על הבמה. בתזונה, הכלל היחיד שאני מקפידה עליו זה לא לאכול בלילה אחרי תשע. אבל זהו. חוץ מזה, אני אוכלת הכל" (צילום: טל שחר)
    "אין לי לא שגרת תזונה ולא כושר. חייבת להודות שזו האמת. הדבר היחיד שמזיז אותי, זה הריקודים על הבמה. בתזונה, הכלל היחיד שאני מקפידה עליו זה לא לאכול בלילה אחרי תשע. אבל זהו. חוץ מזה, אני אוכלת הכל"(צילום: טל שחר)

     

    איך את מטפלת בפנים?

    "אני לומדת את כל הסודות מהמאפר ומעצב השיער שלי גילי אלגבי, שמכין אותי להופעות הגדולות. ממנו למדתי על שמן הזהב של מימי לוזון. זה אמא'לה ואבא'לה. מהרגע שהתחלתי עם השמן הזה, הפנים שלי השתנו. חוץ מזה, רטין זה החיים, אבל צריך לדעת לשלב עם זה הרבה לחות. הרטין ממש מעכב את הקמטים. אמיר בוהדנה הוא הקוסמטיקאי שלי וגם קרנית מלמד עושה לי טיפולים להצערת העור. אבל אמיר הוא היחיד עם המכונה של קים קרדשיאן, שפוצעת את העור וגורמת לו להתחדש. אצל קרנית אני עושה ניקוי. היא מפוצצת לי את החיים. למען האמת, אני חייבת להיות כנה, כדי שנשים ירגישו טוב עם עצמן – אני לא עקבית בכלל. אני נוראית בכל מה שקשור לטיפוח, למעט ניקיון. אני מתקלחת פעמיים ביום, גם בחורף. מבחינת קרמים, אני לא עקבית. מנקה עם קרם הניקוי של אסתי לאודר ומורחת את הנייט ריפייר שלהם, ואז את הסרום המרגיע של סוטיס ומויסטר סורג' של קליניק.

     

    "כשאני יוצאת מהבית אני בלי איפור, רק עם קרם הגנה מספר 50, שיש בו גם קצת צבע. על ההגנה אני כן מקפידה, בגלל הפיגמנטציה שנהייתה לי בהריון. למרות שהרטין הוריד לי חצי מהפיגמנטציה. רק שאמיר לא יישמע מזה, כי הוא יהרוג אותי. בבוקר אני מורחת משהו שלפי דעתי זה אחד הדברים שטפו טפו טפו הכי שמרו לי על העור ושבזכותו אין לי קמטים ברוך השם. זו המצאה שלי שעוזרת לי: אני שוטפת את הפנים ועושה עיסוי עם חצי לימון, משאירה ל-10 דקות ושוטפת. זה מדהים, כל האודם הטבעי קופץ. ויטמין C מהטבע, שגם מבהיר לי את העור. אז אני שמה את הסרום המרגיע של סוטיס ואת הקרם הגנה. מעבר לזה, אני לא מתאפרת בכלל ביומיום והפפראצי חוגגים על זה.

     

    "להופעות קטנות אני מאפרת את עצמי לבד, עם הפריימר של סמאשבוקס, הדאבל וור של אסתי לאודר, שצריך לשים אותו עם הרבה קרם. משתמשת בצלליות בהירות, שנותנות הרבה אור לעפעפיים, אייליינר ורימל של לנקום שמעבה את הריסים. כשהייתי צעירה, היו לי גבות עבות-עבות ומקסימות. עם השנים, כשרציתי להרים, הורדתי חצי וככה נשאר. אני משתמשת בעיפרון כדי לעבות אותן. על השפתיים אני מורחת לבלו או אודם אדום".

     

    "בכלל לא קשה לי עם שינויים בחיים או בשיער. אתמול, למשל, נורא בא לי בלונד. הלכתי לספר פה מתחת לבית והוא אמר לי ליד כולם: 'מאיה, כולם יודעים שאת משוגעת, לכי הביתה'". בוסקילה באירועי השטיח האדום (צילום: ענת מוסברג)
     "בכלל לא קשה לי עם שינויים בחיים או בשיער. אתמול, למשל, נורא בא לי בלונד. הלכתי לספר פה מתחת לבית והוא אמר לי ליד כולם: 'מאיה, כולם יודעים שאת משוגעת, לכי הביתה'". בוסקילה באירועי השטיח האדום(צילום: ענת מוסברג)

      

     איך את מטפלת בגוף?

     "עם קרם גוף של בייבי ג'ונסון. בשמים אני מערבבת, כי אני שונאת שיש לי ריח שיש על מישהי אחרת".

      

     איך את מטפלת בשיער?

     "גילי אלגבי הוא מעצב השיער שלי. השמפו והמרכך שלי הם של בייבי ג'ונסון. בכלל לא קשה לי עם שינויים בחיים או בשיער. אתמול, למשל, נורא בא לי בלונד. הלכתי לספר פה מתחת לבית והוא אמר לי ליד כולם: 'מאיה, כולם יודעים שאת משוגעת, לכי הביתה'. אבל אני כן מתגעגעת לשיער ארוך, אז אני מאריכה עכשיו. עשיתי בעבר הרבה דברים קיצוניים עם השיער שלי. היה לי אפרו, בלונד פלטין, קארה, פוני, גוונים. צבעתי לחום כהה ואחרי שבוע התחרטתי וחזרתי לבלונד. זה קטע, כי אני באמת נשמעת לא יציבה. אני פשוט אוהבת שינויים".

      

     איך נראית שגרת התזונה והכושר שלך?

     "אין לי לא שגרת תזונה ולא כושר. חייבת להודות שזו האמת. הדבר היחיד שמזיז אותי, זה הריקודים על הבמה. בתזונה, הכלל היחיד שאני מקפידה עליו זה לא לאכול בלילה אחרי תשע. אבל זהו. חוץ מזה, אני אוכלת הכל. מה שכן, אני לא אוהבת מתוקים. זה המזל שלי".

      

     איזו עצה היית נותנת לעצמך הצעירה?

     "עשיתי בדיוק מה שרציתי וגם איך שרציתי. אז הייתי אומרת לה: אחותי, שיחקת אותה – תיהני מהנסיעה".

      

     איפור בתמונות סטילס: זיוות הרשקו לאיל מקיאג'

      

       

      ומה גילינו על נטלי עטיה בלי איפור מול המראה?

      נטלי עטיה מול המראה: "אני מאמינה בפרו אייג'ינג ולא באנטי אייג'ינג". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: טל שחר)
      נטלי עטיה מול המראה: "אני מאמינה בפרו אייג'ינג ולא באנטי אייג'ינג". לחצו על התמונה לכתבה המלאה (צילום: טל שחר)

       

       
      הצג:
      אזהרה:
      פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
      בעבר היא היתה עיתונאית וכותבת מדור הלייף-סטייל "חיים טובים" במוסף 7 ימים, עד שהחליטה להתעמק בנפלאות עולם היופי, והפכה לפריקית מוטרפת של טיפוח מוקפד, איפור רענן, תכשירי שיער יוקרתיים וכל מה שביניהם. בדרך, היא הוציאה לאור ספרים ומאמרים על סודות הטיפוח של מרכזי היופי והספא המובילים בעולם, הטריקים של גדולי המאפרים בעולם, והכול אודות בשמים