"יש לי טעם סבבה ואני לא נעזרת בסטייליסט, מקסימום באמא שלי"

איך השחקנית חן אמסלם־זגורי מתייחסת לביקורות עליה ("דורין אטיאס ירדה עלי לא מעט"), למה היא לא קונה ברשת ועד כמה מאור זגורי מעורב בהחלטות הביגוד שלה? ראיון נוטף סטייל

"בחו"ל אני ממש מתפרעת. כשאני שם אני בסטייט אוף מיינד שאני לא אקנה שום דבר אחרי זה כמה שנים". חן חן בהפקת אופנה סטריט סטייל של Gostyle (צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)
"בחו"ל אני ממש מתפרעת. כשאני שם אני בסטייט אוף מיינד שאני לא אקנה שום דבר אחרי זה כמה שנים". חן חן בהפקת אופנה סטריט סטייל של Gostyle (צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)
"יש ימים שאני מתעוררת נערת פרחים ויש ימים שאני קמה ילדה רעה" (צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)
"יש ימים שאני מתעוררת נערת פרחים ויש ימים שאני קמה ילדה רעה" (צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)
היא יודעת לנצל את הגוף שלה ומתאימה את האאוטפיט לאירוע בצורה חכמה. לפעמים זה קולי ואפילו ילדותי ולפעמים זה גבוה וחכם, אבל בכל מקרה - זה עובד (צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג)
היא יודעת לנצל את הגוף שלה ומתאימה את האאוטפיט לאירוע בצורה חכמה. לפעמים זה קולי ואפילו ילדותי ולפעמים זה גבוה וחכם, אבל בכל מקרה - זה עובד (צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג)

בדרך כלל מדברים עם חן אמסלם־זגורי על הקריירה הפורחת שלה כשחקנית או על החיים לצד מאור זגורי, אבל אנחנו החלטנו לכנס אותה לדיון על שלושת הדברים החשובים באמת: אופנה, אופנה ואופנה.

 

עד כמה אופנה נמצאת על סדר היום שלך?

"אופנה תמיד הייתה משהו שחשוב לי. כבר כנערה היו לי את כל הג'ינסים הנכונים, דיזלים ולי קופר, כל זוג ב־1,200 שקל. זה לא שפתאום נכנסתי לזה וזה קרה. חשוב לי איך אני לבושה ואני אוהבת לצאת מהבית מתוקתקת. זה לא שתראי אותי הולכת ברחוב עם סטילטו ב־12 בצהריים, אבל אם פעם הייתי מסתובבת עם הוויאנס, היום תתפסי אותי איתם רק כשאני יורדת להזיז את האוטו בבוקר. אני מאוד מחוברת לטרנדים. כן, מודה, מה שטרנדי אני הולכת. אני מקבלת השראה מהאינסטגרם, עוקבת אחרי בלוגריות אופנה שאני אוהבת – למשל רומי ספקטור מ'דה רוקוקו' ו־Rocky Barnes –ומצלמת מסכים".

 

איך היית מגדירה את הסגנון שלך?

"אני אוהבת ספורט־אלגנט. מכנסיים גבוהים, טופ קטן ווסט גדול. אני גם מאוד אוהבת סטים, וזה לגמרי איך שאני מתלבשת ביומיום. פעם הייתי יותר בחורה של שמלות וחצאיות, אבל היום זה די תלוי איך אני קמה. יש ימים שאני מתעוררת נערת פרחים ויש ימים שאני קמה ילדה רעה. אז תראו חן יותר אדג'ית, בלוק קצת יותר מגניב".

 

"אני אוהבת מאוד רשתות כמו זארה, מנגו ו־H&M, אבל למרות שזה לא ממש אני, לאחרונה התחלתי להסתכל על דברים יותר יקרים" (צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)
  "אני אוהבת מאוד רשתות כמו זארה, מנגו ו־H&M, אבל למרות שזה לא ממש אני, לאחרונה התחלתי להסתכל על דברים יותר יקרים"(צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)

   

  רשתות מהירות או מעצבים ומותגים?

  "אני אוהבת מאוד רשתות כמו זארה, מנגו ו־H&M, אבל למרות שזה לא ממש אני, לאחרונה התחלתי להסתכל על דברים יותר יקרים. אני מאוד אוהבת את המותג האוסטרלי צימרמן, מתה על הדברים שהן עושות, וגם על דודו בר־אור, שהיא מעצבת מטורפת בעיניי. בארץ אני בעיקר לובשת חזן־צוקרמן, שגם עיצבו לי את שמלת הכלה. אני אוהבת את העבודה שלהן, את החתימה שלהן ואת מי שהן. אני מרגישה שהן מבינות את גוף האישה. אני מאוד אוהבת את הבדים שלהן ואת התעוזה ובעיקר שהן הכי טובות בלב. הן יעשו הכל עד שתהיי לגמרי מרוצה".

   

  כמה הבחירות שלך היום תלויות בסטייליסטים?

  "אני מתעסקת באופנה וחשוב לי גם לדפוק הופעה. פעם הייתי מתנצלת על זה, אבל היום אני חוגגת את זה ולא מקטינה. אני לא חושבת שאני איזו פאשניסטה גדולה, אבל כן, יש לי טעם סבבה"

  "אני הולכת בעצמי למעצבים שאני אוהבת ובוחרת מה ללבוש. אני לא נעזרת בסטייליסט, כי בעיניי דברים יוצאים מאיזון ואני מאבדת את ה'לשם מה התכנסנו'. אני מתעסקת באופנה וחשוב לי גם לדפוק הופעה. פעם הייתי מתנצלת על זה, אבל היום אני חוגגת את זה ולא מקטינה. אני לא חושבת שאני איזו פאשניסטה גדולה, אבל כן, יש לי טעם סבבה. המקסימום שאני עושה זה לשלוח תמונות לאמא ולשאול לדעתה. אבל אני האוטוריטה. אני מקבלת את ההחלטה".

   

  "מאור יכול להגיד לי שהוא פחות אוהב משהו ואני יכולה להגיד לו. העניין הוא שאני לא מקשיבה לו והוא יודע שהוא כן צריך להקשיב לי" (צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)
   "מאור יכול להגיד לי שהוא פחות אוהב משהו ואני יכולה להגיד לו. העניין הוא שאני לא מקשיבה לו והוא יודע שהוא כן צריך להקשיב לי"(צילום: רן יחזקאל סטיילינג: טליה בליסטרא)

    

   עד כמה אופנה תופסת מקום בתפקידי משחק שאת מגלמת?

   "אני מאוד אוהבת שהחיצוניות של הדמות עוזרת לי להיכנס לבפנים שלה. בכל סדרה שאני משחקת אני מקפידה לשנות משהו בחיצוניות של הדמות. אפילו בקטנה. ב'הרמון', למשל, הבגדים הצנועים והחנוקים שלבשתי, זה שלא הייתי ממש מאופרת ושדווקא איפרו אותי בצלליות מחווירות – עזר לי להתחבר יותר טוב לדמות. אגב, זה ללא ספק היה הלבוש הכי נוח מכל הדמויות שעשיתי בעבר. זה השפיע גם על מה שבחרתי ללבוש בחיים האמיתיים בתקופת הצילומים. הייתי באה דווקא עם ג'ינס או עם חולצה קצרה לסט כדי להבין שאני זה לא הדמות".

    

   אופנה היא גם משהו שקיים בזוגיות שלך ושל מאור? מדברים על זה?

   "הוא יכול להגיד לי שהוא פחות אוהב משהו ואני יכולה להגיד לו. העניין הוא שאני לא מקשיבה לו והוא יודע שהוא כן צריך להקשיב לי. הוא מודע לזה שאני מבינה יותר ממנו באופנה ובסטייל. הוא לא ממש אוהב להתעסק במה שהוא לובש. בדרך כלל אני מסדרת לו משהו ללבוש, ואז הוא מנסה את כוחו לבד, ואז כמובן חוזר למה שבחרתי לו בהתחלה. לגבי דברים שאני לובשת, הוא יכול לחשוב על משהו שהוא יפה או לא, אבל הוא לא באמת מבין או מתעסק בזה".

    

   מה הפריט הכי חרוש בארון שלך?

   "בגדי ספורט של אדידס. מבחינתי להיות מהבוקר עד ארבע אחר הצהריים עם בגדי ספורט. אני דופקת לוקים־לוקים לאימוני הכושר, כדי שהם ירימו לי את מצב הרוח ויעשו לי חשק להתאמן".

    

   ומה הפריט הכי יקר?

   "שמלה של צימרמן".

    

   שופינג: בארץ, בחו"ל או בכלל אונליין?

   "אני אוהבת לקנות בארץ, אבל בחו"ל אני ממש מתפרעת. כשאני שם אני בסטייט אוף מיינד שאני לא אקנה שום דבר אחרי זה בכמה שנים הבאות. אני יודעת שזה נשמע הזוי, אבל ברשת אני לא קונה. אין לי את הדבר של להיכנס לאסוס. אני אוהבת לעבור ליד חנות ולקנות. אפילו בלי למדוד. לאחרונה אבל אני יותר מודדת כי היו לי כמה נפילות".

    

   איך את מקבלת ביקורות אופנה שליליות?

   "לחלוטין מתייחסת אליהן כמשהו משעשע. דורין אטיאס ירדה עלי לא מעט, אבל אני לוקחת את זה הכי בהומור, נקרעת מזה, ולא לוקחת אישית".

    

   "אני הולכת בעצמי למעצבים שאני אוהבת ובוחרת מה ללבוש. אני לא נעזרת בסטייליסט, כי בעיניי דברים יוצאים מאיזון" (צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג, רפי דלויה)
    "אני הולכת בעצמי למעצבים שאני אוהבת ובוחרת מה ללבוש. אני לא נעזרת בסטייליסט, כי בעיניי דברים יוצאים מאיזון"(צילום: אמיר מאירי, ענת מוסברג, רפי דלויה)

     

    שרפת לוק הורס באינסטגרם. תהססי ללבוש אותו שנית?

    "אתבאס. חד משמעית. זה אולי לא נשמע הכי חינוכי אבל אני מודה. אני אלבש את אותם הבגדים כמה פעמים אבל כן, פחות אעלה אותם".

     

    איפור: רועי אוחיון לסולו במוצרי מאק  /// שיער: קונדלראסטה

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד