מה מסתתר בדגל ישראל? גל גדות, פאודה, חקירות ועוד הפתעות

המעצב אורי ניב, שיצר את סרטון האנימציה הוויראלי על דגל ישראל בחגיגות ה-60, מציג כאן את סרטון ההמשך לרגל יום העצמאות ה-70. כחול ולבן זה דגל שלי

מערכת Xnet

|

16.04.18 | 17:51

לחצו Play כדי לראות מה אפשר למצוא בדגל ישראל

לפני עשר שנים בדיוק, כשישראל חגגה 60 שנים לעצמאותה, יצר המעצב אורי ניב סרטון אנימציה ובו תיאר את המדינה ב-60 וריאציות של דגל ישראל, הממחישות - תוך שימוש בשני הקווים הכחולים ובמגן הדוד - אמירות שונות על המדינה ועל הישראליות.

 

זה היה לפני עשור:

 

 

הסרטון זכה לפופולריות רבה, זכה לשיתופים רבים ולסרט המשך בשנה שאחריה, ואפילו סייע לאנשי הסוכנות היהודית במסעות הסברה. כעת חוזר ניב ומפרסם סרטון נוסף, הנחשף לראשונה ב-Xnet, לקראת יום ההולדת ה-70 למדינה. הפעם הוא מתאר ב-12 דגלים את ישראל של ימינו.

 

"הסרטון שפורסם לפני 10 שנים התחיל את המהפך המקצועי שעשיתי, מתחום השמאות לתחום העיצוב", אומר ניב, כיום בעליו של מותג העיצוב "ארטאורי דיזיין" המתמחה בעיצוב, בייצור ובמכירת מתנות וחפצים דקורטיביים. "מבחינה אישית אני אוהב את המדינה, וגאה בהמון דברים שקורים כאן. יש לנו כישרונות ויצירתיות אדירים" (שאותם הוא מציג בסרטון). "את המוחות המכהנים בהנהגת המדינה אני פחות מעריך" מתנסח ניב בעדינות. "כאבא לבן שעומד להתגייס לצה"ל בחודשים הקרובים, אני באמת מאוד מודאג".

 

"למרות זאת", הוא מוסיף, "בסרטון החדש עשיתי מאמץ להתרכז בדברים החיוביים. הלוואי שניראה אחרת בחגיגות תום העשור הבא. אני אהיה הראשון שישמח לפאר את זה בעוד אנימציה נחמדה".

 

  • אנימטור: חגי נוימן. מוזיקה: גידי הרץ

 

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד