צילום: שי יחזקאל

איך את יכולה להפוך לרזה וחטובה יותר ללא דיאטה או ניתוח?

טיפול מהיר, לא פולשני ונטול כאבים מאפשר לך היום לפרק שכבה של שומן באופן טבעי, להצר היקפים, להדק את העור וגם לחטב את הצוואר

הרס תאי שומן בשילוב עם מיצוק העור לתקבלת מראה שטוח, מוצק וחלק יותר (צילום: Shutterstock)
הרס תאי שומן בשילוב עם מיצוק העור לתקבלת מראה שטוח, מוצק וחלק יותר (צילום: Shutterstock)

בעידן הטכנולוגי פותחו בשנים האחרונות שיטות המאפשרות חיטוב, מיצוק הגוף והפנים, הצרת היקפים וטיפול במרקם העור ללא דיאטה וללא ניתוח.

 

עם השנים והניסיון שנצבר במרפאת ד"ר גלזינגר* בטיפול במגוון השיטות הללו, פותחה "שיטת ד"ר גלזינגר לחיטוב" המשלבת מספר טיפולים טכנולוגיים בשילוב עם חומצות שונות וחומרי טיפוח אשר מסייעים לטיפול המיטבי בעור. השילוב ביניהם, פרי פיתוח של ד"ר גלזינגר, מאפשר הגעה לתוצאות אופטימלית בטיפולי חיטוב הגוף, הצוואר וקו הלסת, מיצוק העור והצרת היקפים.

 

>> הטיפול שעזר למריה קארי להצר היקפים ולהשיל 20 ק"ג ממשקלה

 

הטיפולים הללו מותאמים לשתי מטרות:

  • הגוף: מיצוק וחיטוב הגוף – המראה המהודק שמתקבל מתהליך המיצוק, מעניק מראה צעיר, מעוצב יותר ומצר את ההיקפים.
  • הפנים: מיצוק הפנים ושיפור מראה העור, מיצוק וחיטוב הצוואר קו הלסת והפנים.

 

בשתי הקטגוריות משלבת "שיטת ד"ר גלזינגר לחיטוב" גם טיפולים במכשירים שונים הפועלים על בסיס אנרגיות המכוונות לעומקים שונים של הרקמות ובכך מסייעות לשינוי במבנה הרקמה ומאפשרות ייצור של רקמות מחודשות המקנות מראה צעיר, מחוטב ומצודד.

 

בטיפולי הגוף, במהלך הטיפול המותאם למטופל באופן אישי, מועברות אנרגיות בתדר משתנה, לתוך הרקמות. תהליך זה גורם נזק תרמי לשכבות העור השונות. כתוצאה מכך נגרם הרס בתאי השומן. השומן המפורק מטופל באופן טבעי ע"י הגוף ובמקביל החימום גורם למיצוק העור על ידי חידוש סיבי הקולגן.

 

כחלק מהטיפול משולב טיפול בוואקום אשר מאפשר חדירה מקסימלית של אנרגיה לעומק העור. ההרס שנוצר כתוצאה מהחימום מביא לפירוק שכבת שומן באופן טבעי ולהידוק העור. העור המתקבל הוא שטוח, חלק, מוצק ומתוח יותר.

 

בשיטת ד"ר גלזינגר לחיטוב ופיסול הפנים, משולבת עם הטיפולים הטכנולוגיים גם החדרת חומרים המסייעים לעור בתהליך המיצוק ומספקים חומרים חיוניים אשר משפרים בצורה משמעותית את המראה.

 

הטיפול אינו פולשני כלל, ללא כאב, קל ביותר ומבוצע בהליך מהיר ביותר האורך פחות משעה . הטיפול בטיחותי מאוד, ומיד בסיומו ניתן לחזור בקלות לשגרת החיים.

 

*ד"ר רונן גלזינגר, מומחה לכירורגיה פלסטית, מדריך בינלאומי להמסת שומן .

 

 

 

 

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד