צילום: שי יחזקאל

רגע לפני הביקיני: איך להוריד את
הבטן ללא ניתוח וללא דיאטה

כשספורט ותזונה לבד אינם עוזרים, זה הזמן להכיר את הטיפול החדש במצבורי שומן, שעזר למריה קארי להצר היקפים ולהשיל 20 ק"ג ממשקלה: הקפאת שומן בקור

אין דיאטה המסוגלת לטפל בעודפי שומן באופן נקודתי וגם אימוני כושר מפרכים לא תמיד ישיגו את המטרה הנקודתית (צילום: Shutterstock)
אין דיאטה המסוגלת לטפל בעודפי שומן באופן נקודתי וגם אימוני כושר מפרכים לא תמיד ישיגו את המטרה הנקודתית (צילום: Shutterstock)

האביב וחג הפסח מביאים עמם את הרצון להתחדשות, גם בנפש וגם בגוף. רובנו מעוניינים להיראות במיטבנו בערב החג, והיערכות מבעוד מועד מאפשרת להצליח בכך. בטן שטוחה? ירכיים מעוצבות? תחום האסתטיקה מספק היום פתרונות קלים לעיצוב הגוף, ללא ניתוח וללא דיאטה.

 

"בהריון עליתי במשקל כ-11 ק"ג בלבד. אחרי הלידה חזרתי למשקל הקודם, אולם הבטן נותרה בולטת ועם קצת עודפי שומן, מספרת סיגל (35) "נאלצתי להיפרד מהשמלות הצמודות שלבשתי קודם וחולצות הבטן. הבטן שלי העידה שעברתי לידות, הרגשתי שמנה למרות שהמשקל שלי תקין ואובייקטיבית אני די רזה".

 

ספורט ותזונה בריאה בלבד, אינם יכולים להבטיח השגת בטן חטובה ומתוחה או ירכיים מעוצבות, מסביר ד"ר רונן גלזינגר, מומחה בכירורגיה פלסטית וחבר באיגוד הישראלי לכירורגיה פלסטית, וזאת מאחר ואין דיאטה המסוגלת לטפל בעודפי שומן באופן נקודתי וגם אימוני כושר מפרכים לא תמיד ישיגו את המטרה הנקודתית.

 

אז מה הן השיטות החדשניות לטיפול במצבורי שומן?

 

הקפאת שומן בקור

קולטק - COOLTECH - טיפול בעודפי שומן באמצעות הקפאת השומן בשילוב וואקום – ללא דיאטה. הטיפול אינו פולשני, לא כואב וללא זמן החלמה.

 

הזמרת מריה קארי חשפה לאחרונה כי ביצעה את טיפול הקפאת השומן. מקורביה מספרים שדאגה לשלב תפריט בריא וטיפולי הקפאת שומן, עד שהשילה 20 ק”ג ממשקלה.

 

ד"ר גלזינגר מסביר כי שיטת הקולטק, הפכה את תהליך עיצוב הגוף להרבה יותר נוח וללא סיכונים ותופעות לוואי, זאת כמובן כאשר ההליך נעשה בהשגחה רפואית. השיטה מתאימה מאוד למקרים בהם אין עודפי שומן גדולים מדי והשומן ממוקד באזור מסוים, כמו למשל: בטן, ירכיים, מותניים, גב, זרועות ועוד.

 

20 ק"ג פחות. מריה קארי (צילום: Gettyimages)
  20 ק"ג פחות. מריה קארי(צילום: Gettyimages)

    

  המסת שומן בגלי רדיו

  body-tite - בודיטייט - עיצוב הגוף בפעולת גלי רדיו אחת - המסת שומן, שאיבתו ומתיחת העור. הפעולה מאפשרת להמיס שומן בכמות ובמהירות גדולה. החזרה לשגרה היא מהירה ותופעות הלוואי מזעריות.

   

  הפעולה הינה חד פעמית וההחלמה מהירה וקלה משמעותית משאיבת השומן הקלאסית.  גם כאן הטיפול מתאים מאוד למקרים בהם אין עודפי שומן גדולים מדי והשומן ממוקד באזור מסוים.

   

  לפני ואחרי. לא חייבים שאיבת שומן קלאסית (צילום: מרפאת ד”ר רונן גלזינגר)
   לפני ואחרי. לא חייבים שאיבת שומן קלאסית(צילום: מרפאת ד”ר רונן גלזינגר)

    

   ד"ר רונן גלזינגר נבחר על ידי קופת חולים מכבי וקופת חולים מאוחדת כמנתח פלסטי מומחה של הקופות. בהסדר עם הקופות יינתנו למבוטחי "מכבי שלי" ו"מאוחדת שיא" הטבות וסבסודים מיוחדים.  

    

   לקביעת ייעוץ ומידע נוסף:

   ד"ר רונן גלזינגר

   www.drglesinger.co.il

   מרפאת רמת גן: ז’בוטינסקי 155, 03-6090339

   מרפאת באר שבע: שדרות רגר 28, 08-6231073

    

    

    
   הצג:
   אזהרה:
   פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד