צילום: שי יחזקאל

יצאנו למילואים: סודות הגיל, הקמטים והמתיחות של הסלבס

יוליה פלוטקין מחכה לקמטים באהבה, קארין דנסקי היא בכלל מעל חוקי הטבע וציפי שביט מסכמת: "לא משנה בת כמה את, משנה מי מזריק לך את הבוטוקס"

צילום: אורי דוידוביץ', עריכה: אסף אושי
עריכה: אסף אושי

העולם שייך היום לא רק לצעירים, אלא גם לאלו שנראים ככה. גיל הנשים והגברים שבוחרים לעצור את הזמן ואף להחזיר אותו לאחור, הולך ויורד, וטיפולים אסתטיים קלים, הכוללים הזרקות ומתיחות או התערבויות פלסטיות כירורגיות רציניות יותר- הופכים לשיחת סלון שכיחה. בהתאם למגמה העולמית, הוזמנו  כ-200 מובילות דעה - שחקניות, נשות עסקים, עיתונאיות ובלוגריות - לבוקר של בריאות, פינוקים והרצאה של ד״ר אייל שפירא, מייסד "מרפאות אלה", בשיתוף מגזין מנטה.

 

מיכל צפיר (צילום: רפי דלויה)
  מיכל צפיר(צילום: רפי דלויה)

   

  השכימו והתייצבו: יוליה פלוטקין, ציפי שביט, קארין דנסקי, מיכל צפיר, מיכל ינאי שהגיעה עם חברתה השחקנית אדווה קיגלר, עירית בנדק, רוחמה אברהם ורונית תירוש, שנהנו מאירוח במתחם קסטיאל בת"א, בופה עשיר, בר יוגורטים של Meller’s והופעה של להקת De ja vu.

   

  ציפי שביט ומיכל ינאי (צילום: רפי דלויה)
   ציפי שביט ומיכל ינאי(צילום: רפי דלויה)

    

   ד"ר שפירא סיפר למוזמנות על הגישה ההוליסטית על פיה הוא פועל ב"מרפאות אלה", המתייחסת לבעיה ולטיפול בה כאל חלק ממכלול, וזאת כדי להגיע למראה טבעי בו לא מפסלים ולא ממלאים, אלא משחזרים את המראה הקודם. בין היתר, הוצג סל הטיפולים הרחב של הקליניקה לטיפול בעור הפנים ובגוף, דרך שאיבות שומן בשילוב לייזר והזרקתו לפנים ועד פלסטיקה גניקולוגית והצערת הנרתיק באמצעות לייזר.

    

   יוליה פלוטקין (צילום: רפי דלויה)
    יוליה פלוטקין(צילום: רפי דלויה)

     

    רונית תירוש (צילום: רפי דלויה)
     רונית תירוש(צילום: רפי דלויה)

      

      

     קארין דנסקי (צילום: רפי דלויה)
      קארין דנסקי(צילום: רפי דלויה)

       

      אז מה הסוד של ציפי שביט למראה שנותר בדיוק אותו דבר? מה יוליה פלוטקין ומיכל ינאי יהיה מוכנות לעשות בשביל להישאר מתוחות והאם קארין דנסקי מוכנה לגלות בת כמה היא? הכל בוידיאו.

       

      מימין לשמאל, ד"ר אייל שפירא וגבריאל חנני, מנכ"ל פרומדיקס, והמשווק הבלעדי של חומצה היאלורונית BELOTERO (צילום: רפי דלויה)
       מימין לשמאל, ד"ר אייל שפירא וגבריאל חנני, מנכ"ל פרומדיקס, והמשווק הבלעדי של חומצה היאלורונית BELOTERO (צילום: רפי דלויה)

        

        

       צוות מרפאות אלה (צילום: רפי דלויה)
        צוות מרפאות אלה
         

         

         
        הצג:
        אזהרה:
        פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד