מי שמגיע לבקר בעיר סיאטל שבארצות הברית (או, בקיצור, אם נתקעתם בדרך לסן פרנסיסקו) לא יכול שלא לקבל את הרושם שתושבי העיר מתעניינים ביחסי סאדו-מאזו יותר מתמיד.

עוד בערוץ יחסים :

>> קארין ארד כבר ידעה ממזמן שמשחקי שליטה חזרו לאופנה , ובגדול

>> אז מה כל ההיסטריה סביב "50 צלליות של אפור" ? ההסבר לפניכם

>> ומה פטישי הסקס הגדולים ביותר של כוכבי הוליווד ?

העיר, שעד עתה הייתה מפורסמת בעיקר בגלל מגדל התצפית, מוזיאון הרוק והעובדה שהצליחה להישאר עמוק באייטיז, זכתה לאבק כוכבים של ממש לאחר שמלונותיה כיכבו ברב המכר ההיסטרי "50 גוונים של אפור".

ובארצות הברית כמו בארצות הברית: אם כבר פיזרו עליך טיפה אבק כוכבים, כדאי שתנצל אותו עד תום.

אל תצלמו, תדמיינו

אם עוד לא שמעתם על "50 גוונים של אפור", המדובר ברומן די שערורייתי שנותן פייט לא רע בכלל אפילו להארי פוטר בכל הקשור למכירות. המדובר בספר (שכבר זכה בינתיים לשני המשכים, וכנראה גם סרט בבימויה של לא אחרת מאשר אנג'לינה ג'ולי) שערורייתי למדי המתאר מערכת יחסים שנויה במחלוקת בין המיליארדר השערורייתי כריסטיאן גריי לבין אנסטסיה סטיל.

במהלך הסיפור נחשפים הקוראים לסצינות קשירה, כניעה, שליטה ואפילו סאדיזם למתקדמים. לא בדיוק החומרים, חייבים להודות, מהם עשוי רב-מכר קלאסי, אבל היי, מי אנחנו שנתווכח עם העובדה שהוא הפך ללהיט היסטרי, בעיקר בקרב נשים נשואות מעל גיל 30 (ואף זכה לכינוי הלא-ממש-מחמיא "מאמי פורן", כלומר, "פורנו אמהות").

מלבד האמהות, שכנראה ממש נהנות מהספר הזה, הנהנית הנוספת, כאמור, היא העיר סיאטל. ובעיקר, אם לדייק, מלונות העיר סיאטל, שקפצו על המציאה ומציעים, ובכן, בהיעדר מילים נעימות יותר, חדרי סאדו-מאזו.

טוב, לא בדיוק חדרי סאדו, אבל הספר, כך נראה, הסעיר את דמיונם של המלונות והם בהחלט רוצים שתבואו להגשים אצלם פנטזיה, רצוי במחיר מופקע. לפיכך הוסבו סוויטות מפוארות לטובת חבילות אקסלוסיביות (רגע, תיכף נפרט). רק נבהיר שקיים איסור גורף לצלם בחדר, כך שאנחנו רק יכולים לדמיין איזה ציוד מציעים המלונות. ועבור המחיר שהם גובים, האמת, כדאי מאוד שיהיו שם דברים שבחיים לא ראינו.

אז המלונות לא משתמשים במילים המפורשות סאדו-מאזו, אבל כשמלון ה"מקס" היוקרתי שמופיע גם בספר מפרסם את עצמו באמצעות זוג ידיים קשורות בשרשרת פנינים אז נו, אתם כבר יכולים להבין לבד לאן זה הולך.

תזמינו חודשיים מראש

ה"מקס" הוא לא היחיד שקפץ על המציאה, אבל הוא בהחלט המלון שהכי לא מתבייש בזה. הוא מציע חבילה תחת הכותרת "50 גוונים של סיאטל" ובה הוא מציע חדר "מפנק", כהגדרתו, על מנת ש"תוכלו לחוות שוב ושוב כמה מהרגעים שבספר". ואם קראתם את הספר, אתם בהחלט מבינים למה הם מתכוונים. קריצה קריצה.

המחיר, באופן טבעי, בשמיים. מחיר החבילה (שמותנית בשני לילות לפחות) הוא לא פחות מהמספר העגול 1967 דולרים ועל פי הפרסום באתר (שאגב, מכנה את המלון "הסקסי ביותר בעולם", ואנחנו אפילו לא נתחיל להתווכח) בחדר יש את כל "החפצים הדרושים על מנת להגשים את כל הפנטזיות שלכם". בקיצור, אל תתפלאו אם תמצאו שוט בארון. למעשה, יש מצב שהוא מונח ממש ליד המיני בר.

כדי שלא תרגישו שדפקו אתכם לגמרי - בכל זאת, המדובר בחדר במלון בסך הכל - הוסיף ה"מקס" גם מכונית צמודה (אם אי פעם ניסיתם למצוא חנייה בסיאטל, יש מצב לא רע שאתם מרחמים על מי שינסה לנצל את ההטבה הזו), שיט בן ארבע שעות וגם בקבוק שמפניה יוקרתי.

תמורת תשלום נוסף תוכלו לחזות בעיר ממבט הציפור, או לפחות ממבט ההליקופטר (אנחנו ממש מקווים שמלמעלה היא נראית קצת יותר טוב. ורק לפרוטוקול: אנחנו עוד מאלה שממש מחבבים את סיאטל) כשתזכו לטיסה פרטית, גם היא אחת מהסצינות הזכורות בספר.

ב"פורבס", אגב, מדווחים שהחבילה המדוברת בלתי ניתנת להשגה נכון לעכשיו עקב ביקוש יתר, וצריך להזמין אותה חודשיים מראש. לתשומת לבכם, וכאלה.

לפחות יש מפה

לא רק ה"מקס" קפץ על המציאה, כאמור. גם מלון "אדג'ווטר", המוזכר גם הוא בספר (בכלל, הספר המדובר הוא סוג של רשימת מלונות מורחבת. אם מצאתם מלון שלא נמצא בספר, דעו שמצבו על הפנים) מציע חבילה משלו שזכתה לשם המפתיע "50 צלליות של רומנטיקה".

בקבוק שמפניה יחכה לנכנסים לחדר, כמו גם שיט מפנק (לא במלון, בנהר הסמוך). אבל, שימו לב, לאלו שירכשו את החבילה (914 דולרים ללילה, אם התעניינתם) תחכה גם מפה של סיאטל (!) עם כל האתרים (!!) המוזכרים בספר (!!!). נו, עוד לא רצתם לקנות?

גם "אדגווטר" מבטיח, כאמור, ש"תגשימו פנטזיות בדרך שחשבתם שהייתה אפשרית רק בספרים עד היום", כך שאם מישהו מצליף באחוריכם בתור לחדר האוכל, דעו שזו כנראה חלק מהחוויה. אנחנו מקווים.

2700 דולר ללילה

אחרון חביב שינסה לסחוט את הלימון עד הסוף הוא מלון "הית'מן" שבפורטלנד, אורגון, ומוזכר, כמובן, גם הוא ברומן השערורייתי. "מלון 'הית'מן' מוזכר ברומן, ועם התפקיד החשוב שמילא בספר אנחנו מקבלים המון שבחים ומגלים בנו המון עניין", כתוב באתר הבית של המלון. "בואו לראות איך קורמות הסצינות במלון עור וגידים בחדר מפנק ויוקרתי שבו תוכלו לשחזר לא רק את כל מה שקראתם בספר, אלא תוכלו לעשות בו כל מה שעולה על דמיונכם".

ואנחנו ממש מקווים שארזתם אזיקים לטיול הזה, כן?

תמורת התענוג תשלמו לא פחות - קחו אוויר - מ-2700 דולרים ללילה, אבל היי, לפחות הפעם הטיול במסוק כלול במחיר. אנחנו, באופן אישי, מייעצים לכם לקחת איזה צימר בצפון, שגם שם, כמו בחלל, אף אחד לא יכול לשמוע אתכם צורחים (מהנאה, כמובן), אם כי אנחנו לגמרי בעד פנטזיות, רק לא במחיר מופקע.

עם מחירים כאלה, האמת, יש מצב לא רע שתמצאו את עצמכם כבולים למיטת חלומותיכם, וכשתחזרו תמצאו את עצמכם כבולים לבנק. וזו, האמת, הצעה שכבר ממש אי אפשר לסרב לה.