סקס של זוגות ותיקים הופך עם הזמן מונוטוני ושגרתי, אבל אתם לא צריכים אותי כדי להגיד לכם את זה.

למעשה, השמועות אומרות שבשביל להכניס קצת ריגוש ליחסי האישות כדאי לנסות דברים חדשים, ואני לא מדברת על החלפת מצעים. אז מי מאתנו לא צריך מדי פעם השראה לחדר המיטות? ומי השראה טובה יותר אם לא כוכבי הוליווד בכבודם ובעצמם?

אז במיוחד לימי הקיץ הלוהטים אספתי עבורכם את מיטב שערוריות ופטישי הסקס הקינקיים של הכוכבים, כי מישהו צריך לעשות פה את העבודה הקשה. אני צפיתי בכל הסרטים וראיתי את התמונות בשביל שאתם לא תצטרכו. הקרבה, קוראים יקרים, קוראים לזה הקרבה.

ריקי מרטין

ריקי מרטין עשה לתרבות המוזיקה מה שיונים עושות לעוברי אורח תמימים.

בנחישות ובעיקשות ריקי שחרר עוד ועוד להיטים שרכבו על הגל הלטיני, עד שהתברג סופית בתור חתיך לוהט ונבוב עם בלדות מרשמלו דביקות.

הוא שר על אהבה, על נשים, על סקס, ואז כמתבקש הוא יצא מהארון.

אני לא נפלתי מהכיסא, מוכרחה להודות. מה שהפתיע לגבי ריקי מרטין הוא לא ההצהרה שהוא גיי, אלא ההודאה שלו לאהבתו הגדולה למקלחות זהב (גולד שאוור, בלעז). למי שלא מכיר, מדובר בתופעה חביבה בה בעת יחסי מין, אחד מבני הזוג או שניהם משתינים אחד על השני כאקט אירוטי מכוון.

ואני אומרת, ריקי, חזק ואמץ, שכח ממה שאנשים אומרים, יש לנו רק כדור ארץ אחד וחייבים לשמור על הכנרת.

אמבר סמית'

כמו כל התמכרות בארה"ב, גם התמכרות למין מקבלת התייחסות רצינית בדמות ריאלטי סלבס משומנת בפריים טיים.

אחת המשתתפות בתכנית היא דוגמנית ושפנפנת פלייבוי בשם ניקול נאהרין, שהתמכרותה למין הביאה אותה להתמכרות לאוננות אובססיבית. היא גם יצרה קלטת סקס עם קולין פארל לטענתה, והשתתפה בעשרות מפגשים מיניים כסימפטום לבעיה שלה.

גם הדוגמנית אמבר סמית' מיודעתנו חלקה את זמנה עם ניקול בתכנית הריאלטי הזו, אבל ידעה לנצל קצת יותר טוב את זמן המסך והפכה לדוברת ומרצה מבוקשת בעקבות נסיון החיים שלה בתור מכורה להרבה סמים, אלכוהול וסקס.

אגבף אתרים מסויימים טוענים שיש לה אייקיו חריג של 155 נקודות. בעיניי זה החלק הכי סקסי בה, אם שאלתם.

צ'רלי שין

צ'רלי שין מאוהב בעצמו, את זה אנחנו יודעים, ולמרות האסון שהביא על הטלוויזיה המסחרית בדמות שניים וחצי גברים אנחנו גם מחבבים את התמסח הממזרי הזה. ולא רק אנחנו.

לטענתו, יש לו ניסיון מיני של מעל 5000 נשים שאהבו אותו גם כן. בגלל הקשיים שחווה להתמסר לאישה אחת, בזבז צ'רלי (או תרם, תלוי איך אתם מסתכלים על זה) מעל 50 אלף דולר על תעשיית הזנות האמריקאית. פייר? השקעה מתבקשת לאור התנודות בשוק ההון, אם כבר לשרוף כסף אז כבר.

תרם את חלקו לכלכלה האמריקאית. צ'רלי שין (צילום: gettyimages)
תרם את חלקו לכלכלה האמריקאית. צ'רלי שין (צילום: gettyimages)

בנוסף פלפל את זמנו בכך שהוא חיי את חייו בדמות קריקטורה גרועה של כוכב פורנו מזדקן יחד עם שתי שפנפנות פלייבוי (שבינתיים התפוגגו כי אפילו שפנפנות פלייבו קאנט האנדל היז שיט). הוא והשפנפנות, על פי עדות אחת מאהובותיו לשעבר שגם כיכבה במעל 250 סרטים למבוגרים, בילו את זמנם המשותף באותה המיטה, בשלישיות לוהטות או סתם בשינה מתוקה.

סקרלט ג'והנסון

סקרלט הענוגה החליטה לשתף את העולם בעובדה שהיא אוהבת את המושב האחורי בשביל לבצע את זממה.

יאללה, נו, מי קופץ לאוטו? סקרלט ג'והנסן (צילום: gettyimages)
יאללה, נו, מי קופץ לאוטו? סקרלט ג'והנסן (צילום: gettyimages)

ג'והנסן הודתה שסקס במכונית מרגש אותה וזה הדבר הקינקי המגניב שהיא הייתה מפנטזת עליו. בוא'נה יא מנותקת, בכלכלה של היום בקושי מדברים על סקס על טוסטוס. קצת הזדהות עם מעמד הפועלים!

אווה לנגוריה

אווה לנגוריה התפרסמה בעקבות "עקרות בית נואשות" (וגם הגירושין המכוערים מטוני פארקר), ומאז החזירה לאופנה את הטיח, שמעבר לכיסוי הפנים שלה יספיק ליצירת מלט ושיפוץ בתים בכל מערב הוליווד.

אווה מתוודה שהיא חובבת להיקשר עם צעיפי משי על ידי גבר שיודע לקחת שליטה. שזה מוזר, כי אני תמיד חשבתי שגבר עם צעיפי משי הוא גבר שלא ירצה לקשור אותה, אלא אם כן יש סייל ושניהם שמו עין על אותה חולצה. בנוסף הגברת מגרה את עצמה והפרטנר שלה בווידוי חושפני בו היא אומרת שזה נעים להיות מדי פעם כנועה.

אנג'לינה ג'ולי

אנג'לינה ג'ולי, למי שזוכר את שנות התשעים העליזות, הייתה חתיכת בחורה מוזרה. בכל ראיון היא דיברה על החיבור העמוק שלה לעולם הרוחות, ולעובדה שהיא בכלל לא רצתה להיות שחקנית אלא פתולוגית.

על מה היא מפנטזת? אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)
על מה היא מפנטזת? אנג'לינה ג'ולי (צילום: gettyimages)

מלבד יחסים מוזרים ביותר עם אחיה ואביה, אנג'י הפתולוגית החובבת סיפרה על תשוקתה האירוטית והתעסוקתה בדם, סכינים, וסקס עם נשים. ג'ולי לא הסתפקה בתיאור הזה וסיפרה כמה היא אוהבת סכינים בחדר המיטות, קשירות בחדר המיטות ובכלל, אם היא לא יוצאת משם עם עשרה סימנים כחולים זה פשוט לא זה. בקיצור, אתם חשבתם שלשכנע את ג'ולי להיכנס למיטה זו בעייה. חכו מה יקרה אחרי שתכנסו לשם.

ג'ולי, לדבריה, ניסתה הכל מהכל, וזה סוף סוף קצת שובר את תדמית האמא תרזה הלא ממש אמינה שאימצה בשנים האחרונות. ג'ולי דווקא מודה שהיחסים הארוכים עם בראד דווקא מיתנו את חיי הסקס שלה, אבל אנחנו, אם תסלחו לנו, קצת מתקשים להאמין לה שהחליפה את הסכינים והקשירות בחיבוק יבשושי ונשיקת לילה טוב על הלחי.