תחשבו רגע על הבית שלכם. אתם חיים בו מדי יום. חשוב לכם שהוא יהיה נעים, נכון?

אתם מבלים, מתקלחים, וישנים בו. וכשמגיע מישהו חדש שאתם רוצים לעשות עליו רושם טוב, אתם משקיעים אקסטרה זמן בהסתרת החלקים הפחות טובים שלו (ושל עצמכם), מנקים, נותנים בתאורה מחמיאה, או לפחות מעבירים איזה מטלית. נכון? אז גם בקיר הפייסבוק שלכם אתם נמצאים די הרבה.

יותר מזה, גם שם מתארחים אנשים, ויחסית לבית הפיזי שלכם, שם מתרחש חלק הארי של החיים החברתיים שלכם. זה אולי עצוב, אבל אין נכון מזה.

בקיר הפייסבוק שלכם מתארחים מאות אנשים ביום, וזה אם אתם לא פופולאריים במיוחד. אז חברים, ואני לא יודעת איך להדגיש את זה יותר, אבל גם את הקיר שלכם בפייסבוק צריך לתחזק, לחדש, ובעיקר לנקות. מעבר לעובדה שהקיר שלכם חייב להיות פעיל (כי בדיוק כמו מסעדה ריקה, אף אחד לא ירצה להיכנס לשם), ולהחליף חדשות לבקרים תמונות וטקסטים, ישנם כמה דברים שרצוי להעיף מהקיר שלכם, כמו פרסומות שאנשים אחרים שמים, כמו חברויות חדשות, וכמו חידונים ומשחקים. למה? כי הם פאקינג מביכים. ויפה שעה אחת קודם.

את

לנשים יש נטיה נפסדת ביותר למלא כל חידון אבחון עצמי אפשרי בפייסבוק. החל מ"איזו חיה אתה?" המשך ב"איזו פיה אגדית את" וכלה ב"גלה איזה מן סכו"ם אתה?".

נו, כבר יכולה לנחש איזה סכו"ם את? (צילום: thinkstock)
נו, כבר יכולה לנחש איזה סכו"ם את? (צילום: thinkstock)

תעשו טובה לאנושות. אם כבר אתן חייבות למלא את החידונים המפגרים האלו, לפחות תבקשו מהאפליקציה לא לפרסם אותה על הוול שלכן. כן, יש כפתור כזה.

ואם כבר אנחנו מדברים, גם בבקשה, אל תשלחו אותה לעשרה אנשים כמו שהפייסבוק מציע. אל תדאגי, הוא עדיין ירשה לך לראות את התוצאות. באמת. די, עברנו את עידן מכתבי השרשרת. אנחנו כבר יודעים שלא באמת יקרה לנו משהו רע, נכון? אם לא, אז את לא חייבת לעשות את החידון של הסכו"ם. אני אגיד לך איזה סכו"ם את: כפית, גם ולא הכפית הכי מבריקה במגירה

אתה

אל תגחכו, אתם לא טובים יותר.

זוכר את הקטע הזה בתנ"ך, שאדם וחווה היו לגמרי לבד? אז אתה אדם, זו החווה, ואתה הולך להיות לגמרי לבד אם לא תצא משם (צילום: thinkstock)
זוכר את הקטע הזה בתנ"ך, שאדם וחווה היו לגמרי לבד? אז אתה אדם, זו החווה, ואתה הולך להיות לגמרי לבד אם לא תצא משם (צילום: thinkstock)

תקשיבו, ותקשיבו לי טוב טוב. די עם זה. זו לא גאווה גדולה להודות בעובדה שמה שאתם עושים כל היום זה לשחק. זה לא באמת חמוד מעל גיל 23, וזה לא מעניין אותה לראות ששברתם שיא בטקסס הולדם. חוץ מזה, יש לכם משחק חי כל יום חמישי עם החבר'ה, נכון? אז שחררו קצת עם ההימורים הכפייתיים.

ועוד דבר. אם כל היום אני רק רואה עדכוני פוקר, מתי אתם עובדים? אה, התפטרת? מזל טוב, הרגע הפכת את עצמך לדבר הכי פחות אטרקטיבי בשדה הראיה הוירטואלי של כל בחורה שנכנסת לך לפרופיל, דבר שלא חשבתי שהוא אפשרי. כאילו, כמה פחות אטרקטיבי אפשר להיות מגבר שמשחק בחווה? יש עדיין כאלה! חווה מזוינת! פור גאד סייק. באמא שלי, אין טרן אוף גדול מלהיכנס לפרופיל של גבר ולראות שהוא מכר ברווז וקיבל בתמורה שיח בזיליקום.

>> רוצים להיות הרווקים הכי נחשקים בפייסבוק, וגם לקבל ארוחה זוגית ואת קארין ארד על חשובננו? לחצו כאן

>> ואם כבר מטפלים בקיר שלכם, אנחנו חייבים לעשות משהו לגבי התגובות והלייקים שלכם. המדריך המושלם לרווק בפייסבוק, החלק השישי

>> ומה נעשה עם הסטטוסים שלכם? המדריך המושלם לרווק בפייסבוק, החלק החמישי

>> נו מה, חשבתם שלא נגיע לזה? מה נעשה עם החברים שלכם? המדריך המושלם לרווק בפייסבוק, החלק הרביעי

>> מתפלאים למה אף אחד לא מתחיל אתכם? לאינפו יש קשר הדוק לזה. המדריך המושלם לרווק בפייסבוק, החלק השלישי

>> עכשיו, קדימה, בואו נתחיל לסדר את האלבומים שלכם, ויפה שעה אחת קודם. המדריך המושלם לרווק בפייסבוק, החלק השני

>> זאת התמונת פרופיל שלכם? ברצינות? טצצ. בואו נעשה עם זה משהו. המדריך המושלם לרווק בפייסבוק, החלק הראשון