כמחווה יפה לדוגמניות החדשות, מזג האוויר שיתף פעולה עם הקונספט של איפור אביב. היום שבו צולמה הפקת האופנה של איפור פופה לאביב היה שטוף שמש ובהתאם לכך האווירה בסטודיו.

>> עוד אופנה? בואו להיות חברים שלנו בפייסבוק!

קלאסיקה נשית מעודכנת

שלוש דוגמניות חדשות הגיעו לסטודיו של צלם האופנה איתן טל בפעם הראשונה מאז שזכו בתארים בתחרות מלכת היופי 2013: מור שלי, חביבת הקהל; נערת ישראל בר חפר וכמובן – מלכת היופי יטאייש (טיטי) איינאו.

היום התחיל בעיצוב שיער, בגדים והסיבה שלכבודה התכנסנו: איפור.

מראה איפור של פופה לאביב הקרוב מתכתב עם הטרנד המוביל של הפיפטיז. "ההשראה היא מהשחקניות הגדולות של הוליווד: סופיה לורן, קתרין הפבורן, אווה גארדנר ומרילין מונרו", אומר רונן שטיינר, המאפר הראשי של פופה.

הכוונה היא לשלב את הקלאסיקה הנשית ההיא עם קריצה של אלגנטיות וחושניות עכשווית.

הצבעים הדומיננטים בקולקציה "פיפטיז דרים" הם פסטלים עד גווני ממתקים מתקתקים: יש בה סמקים, צלליות ולקים באפרסק, בז', כתמתם, לימון וירוק טורקיז רענן. את עיניה של נערת ישראל, בר חפר, איפר שטיינר בצללית הירקרקה.

צללית ורדרדה בגימור סאטן (באדיבות פופה)
צללית ורדרדה בגימור סאטן (באדיבות פופה)

בר, את אוהבת את התוצאה?

"מאוד".

עיניים מודגשות, לחיים ושפתיים באפרסקיות טבעית

הדגש במראה הוא על עיניים. חובבות האייליינר יכולות להתעדכן עם שני מוצרים מעניינים, האחד בגוון ירוק טורקיז נועז והשני בגוון חום סגלגל, שהחמיא מאוד לעיניה הירוקות של מור שלי.

הסומק בגוון ורדרד טבעי, "כאילו חזרת זה עתה מחופשה ואת נראית בריאה ורגועה", מחייך שטיינר.

גם השפתיים בגוונים טבעיים ובהירים שמצטרפים למשפחת השפתונים "מיס פופה": שפתונים בעלי ברק עדין וזוהר בצבעי אפרסק, ורוד אפרסק, ורוד סוכריה וורוד היביסקוס.

פיתוי אמיתי שוכן בבקבוקי הלקים החדשים, עם גווני וינטג' יפים של לבן ורוד, אפרסק, ורוד סוכריה ותפוז – הבחירה של מלכת היופי לצילומים. עם איפור כל כך ורוד ואופטימי, בטוח שיהיה אביב נהדר.

מחירים: לקים 19.90 שקלים, סומק 170 שקלים, שפתון 105 שקלים, איילינר 105 שקלים, צלליות עיניים 130 שקלים.

______________________________________________________________________________________________________

עוד כתבות באתר תחרות מלכת היופי :