אנחנו אולי מתפתים לומר את זה על כל בחורה חמודה שנצמדת אליו יותר משבועיים, אבל הפעם באמת שיש תחושה שקמילה טורלואו, הבחורה החדשה של הנסיך הארי, עומדת להפוך לדבר האמיתי. כחודשיים בלבד לאחר שנפרד מבת זוגו הקודמת, קרסידה בונאס, הכיר הארי את טורלואו הצעירה, 25. זה קרה בארגון הצדקה שבו היא עובדת, שלגמרי במקרה היה גם לאחד ממוקדי הפעילות של הנסיכה דיאנה. מאז כבר הספיק הנסיך לבלות עם טורלואו חופשה רומנטית וצמודה במיוחד בסן טרופה.

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

חלק מהמקורבים לזוג הטרי סבורים כי מדובר ברומן קיץ חולף, אולם אחרים טוענים שטורלואו היא האישה בשביל הארי, משום שהיא משלבת יופי, שכל ונכונות לתרום לקהילה. לא מעט צהובונים אף הגדילו לעשות וציינו כי לטעמם מדובר בהתאמה מושלמת לנסיך, בעיקר כי טורלואו, בניגוד לבונאס, לא מחפשת חיים של כוכבת קולנוע, אלא מפגינה נטיות שמזכירות יותר את אמא דיאנה והגיסה קייט מידלטון - קרי, חיי צדקה ציבוריים ופוטוגניים. יש מי שאפילו מדברים על הדמיון החיצוני המפתיע בינה לבין מידלטון. כך או כך, עד שנבין לאן נושבות הרוחות במשפחת בית המלוכה, הנה כמה דברים שכבר הספקנו ללמוד על הסגנון של הליידי החדשה, ככה, רק מלבחון את תמונותיה. מנקודת המבט הזאת, אגב, מסתמן שמדובר בפרפקט מאץ'.

עוד בערוץ האופנה

1. היא ברונטית. בניגוד לקרסידה וצ'לסי דייוי, האקסיות שקדמו לטורלואו, וממש בדומה לאחיות פיפה וקייט מידלטון, צבע שיערה של הגירלפרנד החדשה הוא חום כהה. האם הפרידה מהבלונד מסמנת את התקרבותו של הארי אל זרועות מוסד הנישואים?

2. היא יפהפייה מדופלמת, מיס אדינבורו לשעבר, בשבילכם. והנסיך הרי מעדיף את היפהפיות שלו עם קבלות. למי שהספיק לשכוח, קרסידה בונאס היתה גם דוגמנית בזמנה הפנוי.

3. גם היא בקטע של אביזרי שיער. אם קייט מידלטון הכניסה לחיינו את הכובעים המוזרים וקרסידה בונאס לימדה אותנו שאין עשור יותר מגניב מהניינטיז, עם גומיות הסקרנצ'י המהוללות שלה, עושה רושם שטורלואו תהיה אחראית לשובן של, תחזיקו חזק, קשתות השיער. בסוג של סלפי שלה, שהתקשורת הצליחה לדוג, מצולמת עלמת החן עם קשת עבה לשיער, מהסוג שלא הביך אותנו רק כשהיינו ילדות. אה, והיא גם אוהבת כובעי מצחייה נעריים. כמה קייט מידלטון מצדה.

4. גם היא גאה לקנות אופנה מהירה ברשתות. כלומר, נדמה לנו שזה המצב, כי באחת מתמונות האינסטגרם שלה, מצולמת טורלואו לצד חברה שבידה שקית של H&M. מחקירה ראשונית עולה כי מדובר בתמונה שצולמה ממש אחרי שהשתיים ביקרו בסניף של ענקית האופנה המהירה. הוסיפו לכך את העובדה שלפני המשרה בארגון הצדקה, עבדה טורלואו כעוזרת מנהל בסניף של אברקרומבי אנד פיץ' (טוב, אף אחד לא מושלם), והרי לכם מתחרה רצינית למידלטון היורדת אל העם.

5. היא מינימליסטית למדי, בניגוד לבונאס האדג'ית ולצ'לסי דייוי הפרחה, המראה של טורלואו מינימליסטי למדי, ייצוגי וממלכתי, באופן שמזכיר גם הפעם את קייט מידלטון הנורמקור-נורמלית.

6. אין לה גוף מלכותי נדוש. בניגוד לאחיות מידלטון, לדייוי ולבונאס, שמתהדרות בגזרה צנומה ושטוחה יחסית, טורלאו אומנם רזה, אבל היא אוחזת בחזה שופע, מהסוג שבית המלוכה לא ראה שנים. תמיד ידענו שהארי הוא האח השובב.