על סט הצילומים למותג המשקפיים קרולינה למקה, בר רפאלי כבר מרשה לעצמה לחייך. חודש בלבד לאחר צילומי קמפיין האופנה של חברת הודי'ס, שהתקיים בשיאו של מבצע צוק איתן והכניסה הקרקעית של צה"ל לעזה, התייצבה רפאלי הבוקר לצילומים של קמפיין נוסף שהיא מובילה, והציגה חזות משוחררת יותר. "עדיין קשה, ומותו של הילד דניאל (טרגרמן, א"י) בן ה-4 גמר אותי", היא אומרת בשיחה עם Xnet על סט צילומי הפרסומת למותג. "אני חושבת שהימים הראשונים של המלחמה היו מאוד קשים, והיתה גם הרגשה של אי נעימות. מנגד, החיים צריכים להמשיך, ואנחנו עדיין בתוך זה. המצב עדיין עצוב ותמיד מהדהד בראש. הדבר הראשון שאני עושה בבוקר זה לפתוח את החדשות ולראות מה קורה. אבל כמו תמיד, הדברים שוקעים והחיים ממשיכים".

>> הורידו כאן את האפליקציה החדשה של Xnet לאייפון או לאנדרואיד

במפגש שלנו לפני חודש סיפרת שאת מתכוונת לנסוע לבקר את חיילי צה"ל הפצועים בבתי החולים, ואף תיעדת מפגש כזה בחשבון האינסטגרם שלך. איך היתה החוויה?

"אנשים מסביב אומרים לי 'כל הכבוד לך', ו'איזה טוב שאת עושה את זה עבורם', אבל אני חושבת שזאת היתה מתנה יותר גדולה לעצמי. חזרתי טעונה באנרגיות, עד שאני אפילו מרגישה שזה אגואיסטי. זה מילא אותי באופן שקשה לתאר במילים, זאת תחושת סיפוק ענקית. ראיתי כמה קשה לאחרים ואיך הם מתמודדים ומתגברים על קשיים, וגיליתי שאני יכולה לעשות משהו בשביל להעלות חיוך על פניהם של החיילים. בניגוד לאחרים, העדפתי לא להגיע עם גדודי צלמים. רציתי להשאיר את זה כחוויה אישית".

אפרופו התגייסות למטרה טובה, איך קרה שעוד לא לקחת חלק באתגר הקרח שסלבריטאים רבים בחרו לעשות ?

"זאת מטרה חשובה, אבל כשאתגרו אותי הייתי בחו"ל, ועד שחזרתי לארץ היה לי יום עבודה, ואז חתונה של חברה טובה, ועכשיו אני עובדת שוב, אז אין לי ממש זמן לזה. עכשיו זה גם מרגיש לי מאוחר מדי. זה קיבל כל כך הרבה חשיפה, כך שלא נראה לי שאביא שינוי אם אצטלם שופכת על עצמי דלי עם מי קרח".

עוד בערוץ האופנה

בר רפאלי. "אני מרגישה שהתבגרתי וגדלתי עסקית" (צילום: gettyimages)
בר רפאלי. "אני מרגישה שהתבגרתי וגדלתי עסקית" (צילום: gettyimages)

בנובמבר אשתקד פורסם כי רפאלי נכנסה כשותפה בקרולינה למקה, מותג המשקפיים שהיא מובילה כפרזנטורית מזה כשנה וחצי, כאשר רכשה חמישה אחוזים ממניות החברה. "מבחינה כלכלית, אני מאמינה שלהיות שותפה הרבה יותר משתלם מלהיות פרזנטורית. אבל עוד לא עברה שנה, ועדיין לא בדקתי את הנתונים הסופיים של ההכנסות", היא אומרת. "ברמה האישית, כשיוסי (גביזון, א"י) הבעלים דיבר איתי על האפשרות להיכנס כשותפה, הוא הסביר לי כמה זה חשוב להיות חלק מהעבודה מאחורי הקלעים של המותג. כשאני מגיעה היום לעבודה אני מרגישה שאני עושה משהו עבור עצמי. אני לא עובדת בשביל מישהו אחר".

ואיך זה משפיע על העבודה שלך?

"אני מרגישה שהתבגרתי וגדלתי עסקית. יש יותר אחריות ומוטיבציה. זה לא סתם עוד יום צילום, להיות יפה על הסט ולחזור הביתה. הפעם אני מגיעה לביזנס שלי".

גם דוגמנות כשלעצמה זה ביזנס לא רע. בשבוע שעבר פורסמה בפורבס רשימת הדוגמניות המרוויחות לשנת 2014. ג'יזל בונדשן עם 47 מיליון דולר הכנסות, ואחריה קייט מוס, אדריאנה לימה ואחרות. מה זה עושה לדוגמנית בינלאומית כמוך לראות את הסכומים האלה?

"אני קצת מכירה ויודעת איך הרשימות האלה עובדות, ואני מבטיחה לך שזה לא תמיד נכון. מעולם לא הייתי במשחק הזה של מי מרוויחה יותר ומי פחות. אני שמחה להרוויח כסף, שלא תטעה, ואני גם מאוד אוהבת לעבוד".

מה היחס שלך לכסף?

"כסף זה דבר חשוב. אבל יש גבול לכמה".

מה הגבול שלך?

"אני מקווה שיהיה לי מספיק כסף, למקרה שחס וחלילה אהיה חולה ואזדקק לרופא הכי טוב. זה אחד הדברים שבגללם חשוב שיהיה כסף".

בסוף השבוע התחתנה אשת יחסי הציבור רביד אברמוביץ, אחת מחברותיה הטובות של רפאלי, והותירה את בר בין האחרונות בחבורה שנותרו רווקות. "אני את החתונה שלי עשיתי בגיל 18, אז לא מדגדג לי להתחתן", היא עונה בחיוך לשאלה האם הזוגיות שלה עם איש העסקים עדי עזרא צפויה לעלות מדרגה בקרוב, ומרפררת לנישואים ההם לידיד המשפחה, כדי להימנע משירות צבאי. "מצד שני", היא אומרת, "אני נהנית בחתונות, וזה אירוע משמח ומאוד מרגש, אבל יש לי שתי בעיות איתו. הראשונה, שאין לי את הצורך להרגיש סינדרלה ליום אחד, כמו שהרבה בנות מדברות על החוויה. להתאפר, להצטלם, להתלבש - זאת עבודה בשבילי, פחות חוויה רגשית. שנית, קשה לי להתחתן במדינה שבה לא לכולם מותר להתחתן. אני לא יכולה לראות בטקס הזה אירוע שמסמל משהו מיוחד, בזמן שזוג חברות לסביות לא יכולות להתחתן בישראל".

"אבל, נוור סיי נוור - יום אחד, כשארצה ילדים ומשפחה, אולי אעשה את זה. אין לחץ, אני לא מהבנות שחולמות על חתונה מגיל 6".