הקיץ שכבר כאן הביא איתו ימים של שמש וגם טרנדים מרעננים בתחום האיפור, המתאימים לאווירת החופש שמסביב. הפקה מיוחדת של חברת מייבלין ניו יורק עליה הופקד מאפר הבית, מיקי בוגנים, חושפת את החידושים הלוהטים, שנוצרו בהשראת עולם הגלישה בניו יורק וחופים מפורסמים כמו לונג איילנד, צבעי הים, בגדי הים והגלשנים.

"יש פה גיוון וערבוב מטורף של צבעים, כתומים, סגולים ואפורים", מעיד בוגנים על המגמות של העונה החמה. "הקיץ תמיד עושה את שלו".

קולקציית המוצרים שהושקה כוללת שלוש מסקרות בגוונים של כחול, טורקיז וסגול, שפתונים בורוד פוקסיה, כתום דומיננטי או שזיף עוצמתי. נוסף על כך יצא ליין ובו צלליות וסומק במרקם ג'ל מוס, ברונזרים חדשים ועפרונות לעיניים.

"המראות השונים מתאימים לבחורות שמעזות", מסבירה סימונה אפלבאום, מנהלת ההדרכה של מייבלין ניו יורק, "אבל כמובן שאפשר תמיד לקחת את ההמלצות למקום מעודן יותר".

בין המראות העדכניים המוצעים: הבלטת העיניים בצבע טורקיז על כל העפעף, עם שפתיים בפוקסיה, לוק כסוף בעיניים ודגש על גוון ירוק עם מסקרה בצבע טורקיז בריסים התחתונים והעליונים, כשהשפתיים בגימור ניוד רגוע.

גם שימוש בגוונים כתומים, שהולם במיוחד בעלות עיניים כחולות, אופציה אחרת היא לוק קלאסי שזוף כשהדגש בו על הברונז'ר ושילוב עם צללית מוזהבת ולחובבות הצבע הסגול, גם מראה עתיר פאשן, המתקבל בעזרת צללית סגולה על כל גלגל העין, מסקרה בצבע כחול אינטנסיבי וסומק במרקם היוצר מראה של הסמקה טבעית.

צילום: דביר כחלון

איפור: מיקי בוגנים

שיער: לירז אגם

סטיילינג: שירן מניה

כל התכשיטים: תכשיטי ענבר ז'בוטינסקי 1 רמת גן, 03-6139911; ריטוש: קרן סעד; דוגמניות: מריאנה הרננקו וקרולינה ביין ל-mc2, מריה לעלית מודלס, משה לסוכנות יולי. איפור: מייבלין ניו-יורק ניתן להשיג ברשתות הפארם ובפרופומריות נבחרות.

__________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle :