טרנד ה-Peek-A-Boo, שחושף טפח ואז חושף גם טפחיים, הוא אחד המתוחכמים שנראו על מסלולי התצוגות. בעונה הנוכחית נראה שהמעצבים השקיעו במיוחד כדי לקחת אותו למחוזות מקוריים ויצירתיים, וכתוצאה מכך אפשר לראות אינטרפרטציות ייחודיות לטרנד, המוכיחות כי גם מעצבים בעלי סגנון מובהק יכולים לסטות הצידה מדי פעם לטובת החופש היצירתי.

למרות חיתוכי הלייזר החדשניים ובדי השיפון והאורגנזה הדקים, עדיין נשאר מקום לדמיון בזכות משחקי שכבות וגזרות רחבות שנשפכות לצדי הגוף. המקומות הפופולאריים ביותר בבחירת החיתוכים הם החזה, אזור הצלעות, הרגליים והידיים, תוך שמירה על צניעות באזורים האינטימיים.

אלכסנדר וונג ביסס קולקצייה שלמה על תורת ה-Cut-Outs ודקונסטרוקציות שחשפו חלקי עור בצורת שתי וערב. יש שהרחיקו לכת, כמו מארק ג'ייקובס ללואי ויטון, ועיצבו שמלות שקופות לחלוטין עם ריבועים אטומים ושקופים בדוגמת לוח דמקה. בסלין, לעומת זאת, חוברו חיתוכי בד ל"תחרה חדשה", הדומה לרשת דייגים גסה שמתחתיה רשת צפופה בצבע גוף המטשטשת את קו החזה.

אפשר לומר שהצבע השולט בטרנד הזה הוא הלבן, אבל ניתן למצוא אותו גם בשחור, בצבעים מונוכרומטים ובגוונים עזים, כמו בתצוגה של סטלה מקרטני.