בגיל 27 בלבד, סקרלט ג'והנסון מחזיקה ברזומה עשיר למדי. היא שרדה את מהמורות ההתבגרות בהוליווד, הפכה לכוכבת איכותית עם קבלות ולנציגת החמוקיים הרשמית של המין הנשי, התחתנה והתגרשה מריאן ריינולדס הלוהט ואפילו סימנה וי על רומן בין־דורי עם שון פן.

>> בואו להיות חברים של xnet בפייסבוק

גם אם כעת היא בתקופה של הורדת פרופיל, שום דבר לא ישנה את העובדה שסקרלט (יהודייה כשרה, אם לא ידעתם) תמיד מפתיעה בלוק חדש, במראה לא צפוי ובעיקר בתספורת שמשנה לה לחלוטין את החזות, אבל עדיין מותירה אותה מהממת.

2001 - קארה ארוך ומשמים

למרות שכבר הייתה בדרכה לכוכבות בגיל 17, סקרלט נראתה בתחילת המילניום כמו ילדה טובה ירושלים, בגרסה ארוכה, אובר־סימטרית ומפונפנת של קארה. השביל באמצע לא ממש השתלב עם פניה העגלגלות, והתוצאה היא פיהוק אחד גדול.

2003 - מאלט

מי היה מאמין שסקרלט תיתפס בתספורת אלי אוחנה? ובכן, בצעד אמיץ למדי היא התמסרה למספריים של מעצב השיער שלה ואמרה לו "תעשה לי מאלט". עם הרבה אטיטיוד נכון וקצת שורשים כהים, היא הצליחה להפוך את הזוועה לרוק'נרול.

2003: סקרלט במחווה לאלי אוחנה (צילום: gettyimages)
2003: סקרלט במחווה לאלי אוחנה (צילום: gettyimages)

2004 - מרילין מונרו

בגיל 20 הבשל, הוליווד הבינה שמדובר בשחקנית צעירה המגלמת בתוכה לא מעט מהפיצ'רים של סמל הסקס הנצחי, מרילין מונרו. ב־2004 היא הפציעה בקארה גלי נפוח בבלונד בוהק. הדמיון למונרו (מינוס השיזוף המוגזם) היה בלתי ייאמן.

2004: הגרסה של סקרלט למרלין מונרו (צילום: gettyimages)
2004: הגרסה של סקרלט למרלין מונרו (צילום: gettyimages)

2006 - גלים סקסיים ועדינים

זו השנה שבה סקרלט עלתה והפכה למגה־סטאר בזכות כמה תפקידים בסרטים קופתיים ורומן הוליוודי עם ג'וש הארטנט.

היא הפכה את הבלונד לנקי ומהוקצע, והאריכה שיער לתספורת סופר־סקסית, שנראתה נטולת מאמץ ועם זאת לגמרי מוקפדת. הכי וה־וה־וום.

2007 - מחומצן ומגוהץ

גם לכוכבות כמו סקרלט מותר לטעות. הבלונד חומצן קשות ועבר גיהוץ מאסיבי, ואילו הגבות הכהות הודגשו ושורטטו בכוונה כדי להעניק קונטרה לפדחת המאוד בהירה. כשחושבים על זה, יש קטע ללוק הזה. קטע רע למדי.

2007: סקרלט מגזימה עם החמצון (צילום: gettyimages)
2007: סקרלט מגזימה עם החמצון (צילום: gettyimages)

2008 - הכול דבש

אולי היו אלו האירוסים הטריים לריאן ריינולדס ואולי הילדה סתם התבגרה, אבל הגוון החום־דבש עם הגלים הפתוחים ברישול והשביל המחמיא היוו את אחת ההצלחות הגדולות של סקרלט בתחום השיער, והקנו לה מראה בוגר ומתוחכם מבלי לגרוע מהסקסיות שלה.

2009 - ברונטי ודרמטי

לסקרלט תמיד הייתה נטייה להתלבש ולהתאפר בצורה בוגרת ונוסטלגית, שלא תמיד תאמה את גילה הצעיר.

המחלפות הברונטיות הדרמטיות בשילוב הגבות העבות והאיפור החושני אולי לא יתאימו לכל בחורה בת 25 - אבל על ג'והנסון, שנראית כמו גלגול מחודש של אווה גרדנר, זה נראה מדהים.

2010 - קארה א־סימטרי

בעיות בזוגיות לרוב שולחות אותנו מיד אל מעצב השיער.

2010 הייתה שנה לא קלה לג'והנסון, שהתגרשה מריינולדס, אבל בכל הנוגע לפריזורה היא דווקא סומנה כאחת מחלוצות הטרנד שכבש את הוליווד והרחוב - קארה "הרגע קמתי משינה" הא־סימטרי. היא חזרה לשוק הפו"פ כשהיא נראית פרשית ומגניבה מאי פעם.

2010: סקרלט משיקה את הקארה הא-סימטרי (צילום: gettyimages)
2010: סקרלט משיקה את הקארה הא-סימטרי (צילום: gettyimages)

2011 - קצר ואדמוני

עוד טעות: הצבע כאן מבגר וחלוד, האפ־דו כושל (השיער היה קצר מדי, ובמקום להוסיף תוספות שיער עבדו עם מה שהיה) והתוצאה היא ראש אפרוח עם מיני־אפרו. זוועה ראויה לגניזה.

2012 - בלונד מלוכלך עם טקסטורה

בחודשים האחרונים ניכר שסקרלט חוזרת לעצמה. יש לה בויפרנד חדש, חתיך ולשם שינוי גם אלמוני, היא חזרה לבלונד שתמיד החמיא לה ומאמצת בהצלחה שני טרנדים שנראים עליה נפלא: האפ־דו המרושל והשיער ה"כאילו מלוכלך" ומלא הטקסטורה.

הלוק הזה מחזיר לה את האיזון המוצלח בין קלאסה הוליוודית לקוליות צעירה. מעניין מה יהיה בשנה הבאה.

2012: סקרלט חוזרת לבלונד הקלאסי  (צילום: gettyimages)
2012: סקרלט חוזרת לבלונד הקלאסי (צילום: gettyimages)

__________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: