לקראת אולימפיאדת לונדון הבאה עלינו לטובה הקיץ, התארגנו כמעט כל המעצבים על גרסה משלהם למדי הנבחרת, שבהם נתבדר כשנשב על הספה מול הטלוויזיה.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

כולם שילבו העונה, גם בקולקציות המחויטות ביותר, רשתות, כפתורי מעצורים, שרוכים ובעיקר – סניקרס, שיהפכו להיות הנעליים הרשמיות של הקיץ. התוצאה הסופית נהדרת, קלילה ומפתיעה, ומתאימה בול לימים חמים שבהם רוצים להרגיש נוח.

שימי לב לתצוגה של מולברי, שהצליחו להפוך את הלוק הספורטיבי לטרנד בעל אפיל מתקתק ונשי במיוחד. גם בשאנל ניכרות השראות מעולם הטניס, ואצל פיליפ לים השימוש בבדים ספורטיביים, כמו פוטרים בצבעי אפור־מלאנג', פשוט מככבים.

פריטי חובה:

1. עליונית מבד ניילון

2. חצאית לבנה עם תיפורים שחורים

3. סניקרס לבנות

4. חצאית או מכנסיים עם שרוך במותניים

ככה עושים את זה:

ז'קט: שוגר־דדי, 790 שקל; חולצה: קסטרו, 199 שקל; תיק: טורי ברץ', 2,200 שקל; מכנסיים: דיזל, 850 שקל; צמיד: מאסימו דוטי, 199 שקל; נעליים: ברשקה, 159.90 שקל

איך תלבשי את זה?

תלוי כמה ספורטיבית את רוצה להיראות. את יכולה לשמור על מראה אופנתי על ידי בחירה של פריט שבו משולב אלמנט ספורטיבי, כמו רשת, שרוך במותניים או בד ניילון.

אם את בוחרת לאמץ מראה ספורטיבי יותר, את מוזמנת ללבוש אחת מהעליוניות שעיצבה סטלה מקרטני לאדידס, להתאים לה ג'ינס סקיני משופשף וסניקרס לבנות. יותר קול מזה אין.

המומלצים שלנו:

1. גופייה: אליז, מחיר: 550 שקל

2. מכנסונים: H&M, מחיר: 119 שקל

3. שמלה: אניגמה, מחיר: 4,600 שקל

4. שמלה: ליאת דהן, מחיר: 850 שקל

5. תיק: הילה טולדנו, מחיר: 2,200 שקל

6. חגורה: מארני ל-H&M, מחיר: 59.90 שקל

7. ז'קט: ברשקה: 199 שקל

__________________________________________________________________________________________________________

עוד במגזין GOstyle: