>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק

"ב-1969, כשהעולם היה עסוק בלהביא אנשים לירח, אנחנו ב-Made in Heaven היינו עסוקים ביצירת הג'ינס הטוב ביותר על כדור הארץ", אומר הפוסטר של מותג הג'ינסים הלונדוני – שנוחת עתה בארץ בתיאום מושלם עם טרנד שנות ה-70.

תצלומים של המותג משנות ה-70
תצלומים של המותג משנות ה-70

Made in Heaven נוסד ב-1969 על ידי טוני או'גורמן, והפך במהרה לשחקן מרכזי בשוק הג'ינסים הלונדוני. ג'יין בירקין ופארה פוסט היו מלקוחותיו הקבועות של המותג, שהיה לאחד המבוקשים בעיר. אך כמו מותגים רבים, עם השנים הוא איבד מזוהרו ונעלם. רק חובבות וינטג' תרו עדיין אחר דגמי מכנסיים מקוריים בחנויות יד שנייה.

Made in Heaven. כל דגם נקרא על שם עיר אחרת
Made in Heaven. כל דגם נקרא על שם עיר אחרת

ב-2005 קנתה את Made in Heaven הגווע קלואי לונסדייל – בת הסנדקות של המייסד ונצר לזוג פאשניסטים לונדוניים, שבשנות ה-70 החזיקו גם הם חנות ג'ינסים לוהטת בשם ג'יין מאשין. היא חזרה למקורותיו האופנתיים של המותג, והשיבה אותו למרכז הסצנה. כעת גם קירה נייטלי, קייטי הולמס, קלאודיה שיפר, שרה ג'סיקה פרקר ואלכסה צ'אנג שמחות לאמץ את אפיל הרטרו המתוחכם ש-Made in Heaven יודע לייצר.

בימים אלה נוחתים בישראל פריטים ראשונים של המותג, בייבוא בלעדי של אתר האופנה בל אנד סו. בשלב הראשון יימכרו ארבעה דגמים, אך בקרוב יגיעו שניים נוספים. המכנסיים מיוצרים כולם במפעלים משפחתיים באיטליה, מבדים המיובאים מרחבי אירופה ומיפן, וכל דגם נקרא על שם עיר אחרת – The Paris, The Milan, The Oslo ועוד.

Made in Heaven היום
Made in Heaven היום

כפי שאפשר לצפות מההיסטוריה של המותג, מכנסי הג'ינס של Made in Heaven משדרים תחושת סבנטיז עזה, עם גזרות מתרחבות או באורך שבע שמיניות, ובדים רכים ונעימים שעוטפים את הגוף בלי לחנוק אותו. אין כאן קרעים או שפשופים מיותרים, אלא מראה קלאסי עם דגש על דיטיילים קטנים כמו בטנות כיסים מודפסות. בדיוק כמו מכנסי וינטג' חלומיים, רק חדשים לגמרי.

מחירים: 960-860 שקל.

להשיג בבל אנד סו .

השורה התחתונה

מדד האיכות: איכות גבוהה, גם של הבדים וגם של התפירה.

מדד השיק: טרנדי, אך גם קלאסי.

למי מתאים: לחובבות טרנד שנות ה-70, ולכאלו שאוהבות מראה קלאסי ללא קרעים.

מידות: 31-26.

כמה להוציא: ב-960 שקל תוכלו לרכוש את דגם פריז בגזרה קרובה לגוף ובאורך שבע שמיניות.