כולם רוצים לדעת מתי זה קורה, אבל עושה רושם שתאריך החתונה של שדרנית חדשות ערוץ 2 יונית לוי ובן זוגה, הבמאי ואיש הטלוויזיה עידו רוזנבלום, סודי יותר מתצלומי האוויר של הכור בדימונה.

מאז הודיעו על כוונתם להינשא ביולי אשתקד, עסוקים מדורי הרכילות והברנז'ה בתאריך המיוחל, אשר ספק אם אי פעם ייחשף לציבור הרחב, שכן כרגע אפילו מעגל החברים הקרוב לא יודע מה הוא.

כל החשאיות הזו לא מונעת מההכנות לחתונה להתנהל בעצלתיים, מתחת לרדארים של התקשורת. השבוע נודע ל-Xnet כי לאחרונה רכש רוזנבלום את חליפת החתן שלו, וכיאה לזוג לא פחות מלכותי מוויליאם וקייט במושגים מקומיים, הרחיק בשופינג עד לונדון הקרירה. זאת, על אף שכל מעצב בישראל היה שמח לעצב לו את החליפה ללא תשלום, בתמורה ליחסי ציבור כמובן.

רוזנבלום. חובב ג'ינס וטי שירט (צילום: רועי חביב)
רוזנבלום. חובב ג'ינס וטי שירט (צילום: רועי חביב)

אבל רוזנבלום ממש לא מעוניין להכניס אלמנטים יחצניים לחתונה המיוחלת שלו, ולכן כנראה ויתר על המתנות ורכש לעצמו בלונדון חליפה של מותג היוקרה לגברים ספנסר הארט, הממוקם ברחוב החייטים הנודע Savile Row בשכונת מאייפר בעיר. השבוע עתיד המותג לפתוח את שעריו שוב, לאחר מתיחת פנים קלה שעבר בחודשים האחרונים.

ספנסר הארט הוקם בשנת 2002 על ידי החייט הצעיר ניק הארט, שהחל לעבוד ברחוב החייטים בגיל 13. קודם להשקת המותג העצמאי שלו, השתלם הארט במשך מספר שנים כמנהל הקריאטיבי של מותג הגברים Chester Barrie, הממוקם גם הוא ב-Savile Row, וכן שימש כמעצב קו הגברים בבתי האופנה ז'יל סנדר וקנזו.

רוזנבלום. בחר במותג החביב על קניה ווסט, רובי וויליאמס ודיוויד בואי (צילום: גיא כושי ויריב פיין)
רוזנבלום. בחר במותג החביב על קניה ווסט, רובי וויליאמס ודיוויד בואי (צילום: גיא כושי ויריב פיין)

המותג ספנסר הארט, הנקרא על שם בנו, הוקם במטרה לתת מענה לגברים צעירים ואלגנטיים, המעוניינים באופנת עילית מחויטת, המשלבת בין עבודת היד המסורתית של פעם לגזרות צעירות וקרובות אל הגוף של ימינו - מה שמכונה באנגלית Smart Suit, חליפה חכמה.

רוזנבלום, בחור עם טעם אופנתי מוטל בספק, אשר לרוב נתפס בעדשת המצלמה כשהוא לבוש בג'ינס וטי שירט, חובר בבחירתו זו אל חבורה אקסקלוסיבית של ידוענים חובבי המותג, ביניהם, דיוויד בואי, ג'יי זי, רובי וויליאמס, סולן להקת סווייד ברט אנדרסון, ואושיית הסטייל המשפיעה ביותר כיום לגברים - קניה ווסט.

ממאיר קוטלר המייצג את רוזנבלום נמסר: "אין תגובה, עם חיוך".