חשבתן שהעובדה שאתן מוכנות ללכת בנעלי עקב אומרת שאתן מוכנות לסבול כדי להיות יפות? קים קרדשיאן מוכנה להרבה יותר מכך. הכוכבת בת ה-32 הוכיחה שהיא מוכנה להקיז דם - ולא סתם כביטוי - כדי לשפר את מראה עור הפנים שלה.

קרדשיאן עברה טיפול יופי המכונה "טיפול הערפד", במסגרת הפרק האחרון של התוכנית Kourtney and Kim Take Miami. הצופים המבועתים יכלו לצפות בכוכבת הריאליטי (שנמצאת בהריון, כן?) בעוד שואבים מגופה דם, מעבירים לצנטריפוגה שאמורה להפריד את הטסיות ואז מחדירים אותו לפניה באמצעות מחטים הדומות לאקופונקטורה.

לפחות מישהו אחד מרוצה. קים וג'ונתן
לפחות מישהו אחד מרוצה. קים וג'ונתן

"אני אוהבת לנסות כל דבר שגורם לך להיראות ולהרגיש צעירה", אמרה. "טיפול הערפד" אמור לשוות לפנים מראה צעיר יותר וליישר קמטים, אך אין תמיכה מחקרית חד משמעית ומוכחת לשיטה זו.

לפי תגובתה הסובלת של קרדשיאן נראה שהפרוצדורה כרוכה בלא מעט כאב. חברה הטוב, ג'ונתן, אמנם עודד את קים לעבור את הטיפול אך נראה ששינה את דעתו ככל שהפרוצדורה הרפואית התקדמה. בשלב מסוים נראה היה שהוא עומד להתעלף, אך הוא התאושש.

"אאאאו, אלוהים, אני בחיים לא אעשה מתיחת פנים אם ככה זה מרגיש", אמרה קרדשיאן. אבל הכוכבת נרגעה מהר יחסית, בעודה מרגיעה את עור פניה בעזרת קרח ומגבת.

ואם הקזות דם עושות לכן את זה, תוכלו גם אתן לעבור את הטיפול בארצנו הקטנה. קוראים לזה "טיפול בדם" או SRC.