אם אתן דומות לי אפילו קצת, אתן מחליפות לק אחת לכמה ימים. לפעמים כי צריך, לפעמים כי קיצצתי ציפורניים וזה תירוץ מעולה למשוח אותן באדום זונה, ולפעמים סתם כי ראיתי צבע מגניב ובא לי לנסות אותו, מה שקורה די הרבה. בקיצור, הבנתן את התמונה.

עכשיו, ארורה אהיה אם אלך יותר מפעם בחודש למניקור. אין לי כוח לזה, ובכלל, כל מה שאפשר ללמוד לעשות לבד, אני בעד. אפילו אם אין מה להשוות בין הרמה של מריחת לק מקצועית לבין זו שלי. מתוקף הנסיבות, אני רוכשת מייד כל חידוש מעניין בתחום המניקור הביתי. אז נכון שהיו נפילות, וזכורה לי במיוחד התקופה המזעזעת של הלקים המפצפצים, שאני קוראת לה בבחילה "האייטיז של הלקים". אבל אחת לכמה זמן אני מגלה המצאה שהופכת את חיי (הצבעוניים) כסרבנית מכוני יופי להרבה יותר נוחים. אז הנה כמה בעיות שאתן בטח מכירות - וכמה פתרונות שגיליתי.

דבר מעצבן מס' 1: לחכות שיתייבש

חיי היו גיהינום לפני שהכרתי את מייבש הלק. נכון, הלק מתייבש גם לבד, אבל אי אפשר להשוות שעה של המתנה עם ידיים באוויר ובלי ללכת להשתין כי פתיחת ריצ'רצ'ים ממש לא באה בחשבון, לעשר דקות עד ייבוש מלא + גימור מקצועי שנותן מייבש הלק. בואו נגיד ככה: מאז שגיליתי שיש מייבש לק, אני לא מורחת רק לק. אבל מסתבר שלא תמיד חייבים.

הפתרון:

חברת לייף פיתחה לקים שמתייבשים במהירות (1). וכשאני אומרת "במהירות" זה אומר שמדדתי. אחרי חמש דקות הלק כבר יבש מספיק כדי לעבור את מבחן הריצ'רץ', ואחרי עשר דקות כבר אפשר לשטוף איתו כלים. זו סדרת לקים המבוססים על נוסחת הייבוש המהיר QUICK DRY. אין צורך להשתמש במייבש לק לאחר המריחה כדי לזרז את הייבוש. הלק נמרח מצוין ושתי שכבות מספקות את הסחורה. בשלב הראשון יהיו 20 גוונים, גוונים טבעיים, מגוון אדומים וגם גווני ניאון. למתקשות, חפשו את המדבקה על הבקבוק שכתוב עליה "לק המתייבש במהירות". מומלץ. 24.99 שקלים.

דבר מעצבן מס' 2: המראה החורני

היית ילדה טובה ומרחת יפה, אפילו התאמת את הלק לבגדים ולעונה, אבל אחרי יומיים-שלושה את כבר נראית כאילו באישון לילה התנפלו עלייך בזדון פומפייה וברזלית ועשו בך מעשים מגונים. אצבע אחת מקולפת, השנייה רק בקצוות, השלישית נתקעה בשפיץ של שולחן ויש לה חור באמצע, ולסיכום, את נראית כאלו הלכת ברגל מטורקיה. לא נעים.

הפתרון:

סדרת הלקים קולור ריש עם ג'ל של לוריאל (2) היא סדרה של לקים עמידים במיוחד כי הם מבוססים על ג'ל, ומכילים פורמולה המכונה TOP COAT לברק מוגבר לאורך זמן וכיסוי אחיד על כל הציפורן. בנוסף, ללקים מברשת פטנט מעוצבת המסייעת למריחת לק נוחה ואחידה. הסדרה כוללת 60 גוונים. 40.33 שקלים.

דבר מעצבן מס' 3: הסרת לק עם צמר גפן

נכון אין דבר מעצבן יותר מצמר גפן ומסיר לק? על אצטון בכלל אין מה לדבר. עזבו את זה שזה מייבש את האצבעות, מסריח, נוזל, מתאדה, נדבק, מלכלך את היד השנייה, עושה צמרמורת וקשה לתפעול - השילוב של מסיר לק וצמר גפן מייצר עבודה ממש קשה. לפעמים אני מעדיפה להישאר עם לק סדוק עוד יום כי לא בא לי להתחיל להתעסק עם זה.

הפתרונות:

1. מגבונים להסרת לק ללא אצטון של חברת לייף (3): מגבונים קטנים ארוזים בנפרד, ספוגים במסיר לק ללא אצטון, ומותאמים לציפורניים טבעיות ומלאכותיות, עם ויטמינים להגברת הלחות. כל חבילה מכילה 10 מגבונים, מצוין לנסיעות. 9.99 שקלים.

2. מסיר לק עם ספוגית של חברת לייף (4) הוא ממש הדור הבא של מסירי הלק: מיכל פלסטיק שבתוכו ספוגית עבה ובמרכזה שקע עמוק לאצבע. השימוש מאוד פשוט: מכניסים את האצבע ומסובבים. הפעם הראשונה שניסיתי אותו היה בהסרת לק אדום - שתי שכבות של לק איכותי ושכבה של מייבש. הסרת הלק מעולם בחיים לא היתה כל כך מהירה, פשוטה, נוחה ובעיקר - לא מביאה את הקריזה. בנוסף, מסיר הלק הזה לא מכיל אצטון, מועשר באלוורה, ומתאים לשימוש גם עם בנייה. תענוג. 19.99 שקלים.

דבר מעצבן מס' 4: ידיים שמאליות

את מורחת לק, ממש ממש משתדלת לא לרעוד, אפילו הרמת את התחת מהספה והדלקת את האור. השקעת. המריחה של יד שמאל עוברת בהצלחה מרובה. אם לא היה לק רטוב על יד אחת היית מוחאת לעצמך כפיים כמו כלב ים שממש רוצה ברבוניה. אבל מה, צריך עוד למרוח את יד ימין, ומה לעשות, כמו רוב האוכלוסיה, את לא מתפעלת מי יודע מה את כף ידך השמאלית. את עוצרת את הנשימה, מניחה את הברשת והופה - מרחת די יפה, אבל גם את הציפורן וגם קצת מהאצבע. עכשיו את צריכה לחכות שהכל יתייבש ואו להתחיל לחפור בצדי האצבע עם מקלון אוזניים, או לקרצף אותן עם הציפורן אחרי מקלחת חמה.

הפתרון:

עט מתקן לק מבית בוקי סטייל. מדובר בעט פלסטיק שאל קצהו האחד את שופכת את מסיר הלק, שנספג בספוגית הגלילית שבפנים, ומספיגה את הקצה השני שלו, הספוגי והמדויק. אם את יוצאת מהקווים, את פשוט פותחת את העט, מוחקת וממשיכה הלאה. נוח, שימושי ורב פעמי. 19.99 שקלים.

דבר מעצבן מס' 5: ציפורניים מכוערות

ובמכוערות אני מתכוונת לצהובות, סדוקות, חלשות, שבורות, ובמיוחד אחרי בניית ציפורניים. כמובן, בנייה היא דבר מעצבן בפני עצמו - התחזוקה, כל הקשקשת שמסביב, הפוזה המצחיק שהאצבעות מקבלות בזמן הקלדה או הקשת מספר טלפון, שלא לדבר על המראה המלאכותי. אבל הבעיה הכי גדולה של בניית ציפורניים - קשה מאוד להיפטר ממנה בלי נזקים. בניית ציפורניים היא המקבילה של מחליקי שיער - אני לא מכירה אף אחת שיצאה מהן ללא פגע. אם התמזל מזלך ולא קיבלת איזו פטרת או צרעת ציפורניים, גם אז הן נראות רע מאוד אחרי שמסירים את הבנייה: משופשפות, מכוסות מעין גוון לבנבן, ולפעמים גם מעוותות ומלאות גבעות. בקיצור, זקוקות לשיקום.

הפתרונות:

1. חלקלק - חומר מריחה לשיקום וחידוש הציפורניים לאחר בנייה. מי שמכיר את המוצרים של תפוח יודע שזו חברה שבדרך כלל מספקת את הסחורה, ואכן, גם כאן אין אכזבה. מדובר בפיתוח ייחודי למילוי סדקים ולהחלקת ציפורניים מחוספסות שאפשר להשתמש בו גם ככה, אבל הוא אידיאלי לטיפול ולשיקום הציפורניים לאחר בנייה. אחרי שבוע כבר רואים תוצאות. כמובן שגם עוזר שציפורניים צומחות די מהר, אבל בכל זאת. 29.99 שקלים.

2. הרבה פחות אגרסיבי, אבל עדיין מומלץ, גם בתור תוספת לטיפול הקודם וגם סתם ככה, אחרי התעללות עצמית במשך, נאמר, כל חודשי הקיץ, גם לידיים וגם לציפורני הרגליים. מדובר במגבוני שמן לחים שמרגיעים, מזינים ומרככים את העור סביב הציפורן ומסייעים במניעת סדקים ושברים (5). המגבונים מכילים פורמולה מועשרת במינרלים ובפרו ויטמין B5, וכל אריזה מכילה 10 מגבונים הארוזים בנפרד. עוזר, נעים וזול. 9.99 שקלים.

3. טיפול מונע מצוין הוא מריחת לק בסיס שקוף שמכיל חומרים שמגנים על הציפורן מנזקי הלק, וטיפול מונע עוד יותר טוב הוא להשתמש במוצר של החברה המצוינת essie שמבטיח לחות אינטנסיבית לציפורניים (6). כשהם מבטיחים, הם מקיימים. 80.69 שקלים.

4. ואם הן כבר צהובות, יש ל-essie גם מוצר שמלבין ציפורניים מיידית, ששמו הוא, הפתעה הפתעה: "מלבין ציפורניים מיידי" (7). יש בו רכיבים מאירים ותמצית פרי הדר, והוא מסנן קרינת UV. אפשר להשתמש בו ללא לק וגם מתחת ללק, שכן הוא גם מונע הצהבה. מורחים שתי שכבות שלו, מחכים לייבוש, ואכן, הוא מלבין ציפורניים מיידית. או לפחות אחרי שלוש שעות. מספיק טוב בשבילי. 80.69 שקלים.

5. אם יש לך פשוט ציפורניים חלשות, חברת קרליין הוציאה לק עמיד שמתפקד גם כמחזק ציפורניים (8). הלק מצויד במברשת רחבה המאפשרת כיסוי מלא של הציפורן ב-2 מריחות, ומעבר לעובדה שהלק עמיד ומחזיק מעמד הרבה זמן יחסית, הוא גם לא מזיק לציפורן. להיפך, יש בו חומרי לחות וחומרים מזינים, והוא יוצר שכבת מגן שמונעת שבירה ומאפשרת לציפורן לצמוח בשקט. 35.29 שקלים.

דבר מעצבן מס' 6: למרוח לק

לפעמים פשוט לא בא לך. לא בא להתעסק עם כלום, נמאס מהצבעים שיש לך בבית, ולא בא לך להסיר, למרוח ולהתחרפן. חוץ מזה את צריכה לקבל, ושני הקילו הנוספים שיהיו עלייך בשבוע הקרוב לא מאפשרים להתלבש נועז מדי. מה נשאר? נעליים, תיק, אביזרים וציפורניים מהממות בשלל צבעים ועיצובים, ובלי לטרוח.

הפתרון:

מדבקות לציפורניים. חברת נייל רוק מייצרת מדבקות כאלה במחירים נוחים ביותר ובשלל דוגמאות. 29.99 שקלים.

ואם את רוצה מדבקות עמידות שעשויות מלק אמיתי, לכי על סאלי הנסון (9). מדבקות "סלון אפקט" עמידות לכ-10 ימים, ועשויות מלק אמיתי, כלומר נשארות שם עד שהן מתקלפות או עד שתסירי אותן ביוזמתך עם מסיר לק. פשוט מניחים אותן על הציפורן הנקייה אחרי שיוף חלק, מיישרים את המדבקה עם מקלון עץ (קצת כמו להניח כיסוי נצמד לאייפון) גוזרים את היתרה, משייפים קצת, וזהו - יש לך צפורניים של מגה-ביץ' בדוגמת נמר. 58.99 שקלים.