המילה המעצבנת למדי "פוטנציאל" נכונה במיוחד כשזה נוגע לשיער ארוך הגדל על ראשון של כל כך הרבה נשים. מה עושים איתו, מלבד לאסוף לקוקו או לתפוס עם קליפס? למזלנו, היוטיוב שופע לא רק מדריכי איפור מעולים, אלא גם מדריכי שיער לכל אירוע ומטרה. אספנו כאן כמה סרטונים מובילים שישנו את חייך לעד - באחריות.

מה עושים עם גרב?

תסרוקת ערב גבוהה עם גרב בפנים הפכה כבר לקלאסיקה אינטרנטית. המדריך הזה, באדיבות וונדי, אשפית המדריכים הרב-תחומית, יכניס אותך ללופ.

צמה דנית לצד

הצמות הצמודות לראש הולכות איתנו כבר כמה עונות - ממסלולי התצוגות, דרך "משחקי הרעב" ועד לאולימפיאדה. קצת קואורדינציה וסבלנות, ובעזרת המדריך הפשוט הזה מבית Bebexo, ערוץ מדריכי השיער של ני, עוד אסיאתית רבת תושייה, תוכלי ליצור מראה מושקע ומיוחד.

רטרו סקסי

אם בא לכן מדריך איפור וינטג'י באדיבות בחורה מקועקעת עם שיער אדום, זהו הסרטון בשבילכן. Cherry Doll Face, סירנת פין-אפ מודרנית שמספקת לעולם גם סרטונים קומיים, מדגימה את תסרוקת הרטרו הסקסית על רקע צלילי מוזיקת פיפטיז חמודה. קל ומבדר.

כמו בתצוגה של ויקטוריה'ס סיקרט

"שיער סקסי" הוא מונח חמקמק שכל בחורה היתה רוצה להתהדר בו. בעזרת בייביליס, כמה סיכות ומסרק, הבלוגרית חובבת ההיפ-הופ והדפסי הזברה בריטני מקורד יוצרת לוק של שיער פזור "כמו של דוגמנית ויקטוריה'ס סיקרט". קשה לעמוד בפני הפיתוי.

מתולתל וקל

נשים רבות עם שיער מתולתל מתלוננות שרוב ה"טריקים" וה"קסמים" במדריכי והווידאו מיועדים לנשים עם שיער חלק כמו קרש. ובכן, לא עוד. קיילי הצעירה מדגימה בסרטון הזה תסרוקת אסופה על הקודקוד שמתיישבת בול על תלתלים. באמת.