לאמץ בחום: הלנז'רי מתכווץ, בגדי הים מתיישרים והפְרַנְזִים חוזרים

איך להשיג את מראה הריזורט היוקרתי עם פריט אחד, מה עומד מאחורי הטרנד המכונה Naked Underwear ומה מציעות הגזרות החדשות של בגדי הים? כל מה שצריך לקיץ

גם הקיץ אי אפשר להתעלם מהנוכחות של הפְרַנְזִים. הסופר-מודל אאמיטו לגום  (צילום: ברשקה, FACTORY54, GettyimagesIL)
גם הקיץ אי אפשר להתעלם מהנוכחות של הפְרַנְזִים. הסופר-מודל אאמיטו לגום (צילום: ברשקה, FACTORY54, GettyimagesIL)

המושכות בחוטים

הם אולי נשמעים כמו קלישאת בוהו פסטיבלית שחוקה, אבל גם הקיץ אי אפשר להתעלם מהנוכחות של הפְרַנְזִים, שמעניקים לכל פריט את הטאץ' הריזורטי הנכון. אולי כתגובת נגד למראה העתידני, הווינילי והניאוני, הפרנזים מדגישים את הכמיהה למלאכות היד, לעולם שכולו ערבוביה מלאת נשמה של טלאים, גדילים ורקמות מורכבות.

 

הטרנד הזה שולט גם בגרסת האביזרים המשלימים: נעליים ואפילו כובעים. יחד עם זאת, פריט הפרנזים האולטימטיבי הוא ללא ספק תיק עם שיק סבנטיז מובהק, שלגמרי יהפוך אתכן למושכות בחוטים, או לפחות באלו האופנתיים.

 

פרנזים (צילום: ערן סלם, ניר יפה, אילייה מלניקוב, דמטרי גרין, ארי אביץ, ברשקה, FACTORY54, SELECT)
  פרנזים(צילום: ערן סלם, ניר יפה, אילייה מלניקוב, דמטרי גרין, ארי אביץ, ברשקה, FACTORY54, SELECT)

   

  1. SELECT, מחיר 19.90 שקל; 2. ברשקה, 199 שקל; 3. רוסלו שמריה, 780 שקל; 4. ברשקה, 45.90 שקל; 5. עדיים מכל הלב, 30 שקל; 6. דניאלה להבי, 1,800 שקל; 7. Loewe בפקטורי 54, 2,394 שקל; 8. עדיקה, 89 שקל; 9. סאקס, 414 שקל.

   

  זה שאינו נראה

  זה ממש לא סוד שהטרנדים שמככבים בעולם ההלבשה התחתונה מתכתבים, מילה במילה, עם הפריטים שמעליהם, מצדדם ומסביבם. בהתאמה מלאה למזג האוויר החם ועם הרצון המתגבר ללכת עם כמה שפחות אבל להרגיש שזה מספיק, יותר ויותר פריטי הלבשה תחתונה עושים הכל כדי להפוך לכמה שפחות מורגשים. למה הכוונה? תחתונים, חזיות, גופיות ותחתוניות מינימליסטיים ודקיקים שרק מזכירים שהם שם.

   

  הטרנד המכונה Naked Underwear מקבץ סביבו עוד ועוד מעריצות מושבעות, שמנסות להשתכנע בפעם המי יודע כמה שלפעמים הרבה פחות שווה דווקא הרבה יותר.

   

  הלבשה תחתונה (צילום: הנס מוריץ, עמית שמש, אילייה מלניקוב, מעיין קלימיאן)
   הלבשה תחתונה(צילום: הנס מוריץ, עמית שמש, אילייה מלניקוב, מעיין קלימיאן)

    

   1. Ugly Duckling, מחיר 270 שקל; 2. תמנון, 24.90 שקל; 3. ג'ק קובה, 777 שקל; 4. סלוגי, 159.90 שקל; 5. H&M, מחיר 9.90 שקל

   6. H&M, מחיר 49.90 שקל; 7. קסטרו, 39.90 שקל.

    

   ישר ולעניין

   אם חשבתן שההתלבטות הקיצית בגזרת בגדי הים נגמרת רק בהכרעה בין השחור הקלאסי לניאוני הטרנדי, חשבו שנית. הקיץ קבלת ההחלטות דורשת ירידה לפרטים הכי קטנים, ובהם גם התייחסות למפתח החזה. בין המחשופים העמוקים ומפתחי ה־sweetheart (שמדמים צורה של החלק העילי של הלב), מתבלט לו המפתח הישר, שמשווה מראה קלאסי וסקסי במידה ומייצר עניין גיאומטרי ומתוחכם בדיוק איפה שצריך.

    

   המפתח הישר (צילום: הנס מוריץ, מיכאל טופיול, אילייה מלניקוב, אודי דגן)
    המפתח הישר(צילום: הנס מוריץ, מיכאל טופיול, אילייה מלניקוב, אודי דגן)
     

     

     

    1. פול אנד בר, 199 שקל; 2. Ugly Duckling, מחיר 499 שקל; 3. בילבונג, 369.90 שקל; 4. COS, מחיר 195 שקל; 5. טופשופ, 99 שקל; 6. H&M, מחיר 199 שקל; 7.  זוהרה, 439 שקל. 

     

     

     
    הצג:
    אזהרה:
    פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד