שבוע האופנה תל אביב: התצוגה הצבעונית של לארה רוסנובסקי

גוונים עזים, הדפסי נקודות וציורים שיצרה מעצבת האופנה קישטו את הבגדים שהביאו קרנבל פורימי שמח למסלול, לעיני לקוחות מפורסמות כמו שלי גפני ושירלי בוגנים

Xnet אופנהפורסם: 11.03.19 14:39
תצוגת האופנה של לארה רוסנובסקי בשבוע האופנה בתל אביב (צילום: ענבל מרמרי)
תצוגת האופנה של לארה רוסנובסקי בשבוע האופנה בתל אביב (צילום: ענבל מרמרי)
עשרת הלוקים לגברים שעיצבה לארה רוסנובסקי הציגו מבט מרענן על אופנת הגברים הישראלית, אך לצערנו הם לא יצאו לייצור מסחרי ויישארו בגדר "לראותם בלבד", למעט הפריטים הבודדים מהמסלול  (צילום: ענבל מרמרי)
עשרת הלוקים לגברים שעיצבה לארה רוסנובסקי הציגו מבט מרענן על אופנת הגברים הישראלית, אך לצערנו הם לא יצאו לייצור מסחרי ויישארו בגדר "לראותם בלבד", למעט הפריטים הבודדים מהמסלול (צילום: ענבל מרמרי)
עבודות היד של המעצבת באו לידי ביטוי בציורים פרי ידה על חולצות טי. סטיילינג חזק היה מצליח לאגד את הקולקציה לכדי אמירה אחת חזקה, אך קישוטי השיער שהורכבו על ראשי הדוגמניות נראו בעיקר כמו אביזרים שניתן יהיה למחזר בפורים  (צילום: ענבל מרמרי)
עבודות היד של המעצבת באו לידי ביטוי בציורים פרי ידה על חולצות טי. סטיילינג חזק היה מצליח לאגד את הקולקציה לכדי אמירה אחת חזקה, אך קישוטי השיער שהורכבו על ראשי הדוגמניות נראו בעיקר כמו אביזרים שניתן יהיה למחזר בפורים (צילום: ענבל מרמרי)
חליפות המכנסיים הרכות שנזלו על גופן של הדוגמניות נראו כמו אופציה נינוחה לאירוע חגיגי באביב הישראלי  (צילום: ענבל מרמרי)
חליפות המכנסיים הרכות שנזלו על גופן של הדוגמניות נראו כמו אופציה נינוחה לאירוע חגיגי באביב הישראלי (צילום: ענבל מרמרי)
שני זוגות של בגדי ים בעיצובה של רוסנובסקי בלטו על המסלול, בזכות הדפסים גיאומטריים  (צילום: ענבל מרמרי)
שני זוגות של בגדי ים בעיצובה של רוסנובסקי בלטו על המסלול, בזכות הדפסים גיאומטריים (צילום: ענבל מרמרי)
המעצבת לארה רוסנובסקי בתום התצוגה עם בתה, אליה רוסנובסקי בזראנו  (צילום: ענבל מרמרי)
המעצבת לארה רוסנובסקי בתום התצוגה עם בתה, אליה רוסנובסקי בזראנו (צילום: ענבל מרמרי)
בגדי הערב של המעצבת התאפיינו בחיבור בין בדי טול רומנטיים למקטורנים מפאייטים. מסוג הפריטים שיכולים להתאים לאירועי הקיץ בישראל  (צילום: ענבל מרמרי)
בגדי הערב של המעצבת התאפיינו בחיבור בין בדי טול רומנטיים למקטורנים מפאייטים. מסוג הפריטים שיכולים להתאים לאירועי הקיץ בישראל (צילום: ענבל מרמרי)
תמר אברמוביץ' על המסלול, באמירה של נשיות חזקה ואמיצה (צילום: ענבל מרמרי)
תמר אברמוביץ' על המסלול, באמירה של נשיות חזקה ואמיצה (צילום: ענבל מרמרי)
כוחה הוויזואלי של המעצבת הוא ביצירת טקסטיל עצמאי המותאם לסגנונה האישי. כאן ניתן לראות שמלות ועליוניות אווריריות עם הדפסים באווירה אתנית ודמות של אישה אפריקאית  (צילום: ענבל מרמרי)
כוחה הוויזואלי של המעצבת הוא ביצירת טקסטיל עצמאי המותאם לסגנונה האישי. כאן ניתן לראות שמלות ועליוניות אווריריות עם הדפסים באווירה אתנית ודמות של אישה אפריקאית (צילום: ענבל מרמרי)
ניכר כי רוסנובסקי ויתרה העונה על עבודות הרקמה, שהיו מזוהות איתה במשך שנים ארוכות, ובחרה העונה להשקיע את האנרגיה בהדפסים צבעוניים, אותם חיברה יחד בצורה אקלקטית  (צילום: ענבל מרמרי)
ניכר כי רוסנובסקי ויתרה העונה על עבודות הרקמה, שהיו מזוהות איתה במשך שנים ארוכות, ובחרה העונה להשקיע את האנרגיה בהדפסים צבעוניים, אותם חיברה יחד בצורה אקלקטית (צילום: ענבל מרמרי)
צפו בתצוגת האופנה של לארה רוסנובסקי
באדיבות ערוץ האופנה הישראלי

 

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד
הסיקור המלא: כל מה שקרה על המסלולים ומאחורי הקלעים בשבוע האופנה