מייקאובר למכונית: כיסויים למושבים DIY ועוד פטנטים לשדרוג וניקוי

גם המכונית שלכם זקוקה לקצת השקעה ויד אוהבת. איך בעזרת קונדישינר, משחת שיניים, גופיות משומשות ושמן זית - תחזירו לה את הברק והזוהר

מוגש מטעם אפיק 41 - ערוץ DIY (תוכן פרסומי)

|

18.01.18 | 09:13

כיסוי חדש למושבים? זה קל!
באדיבות ערוץ diy ישראל – עשו זאת בעצמכם, אפיק 41 ב-HOT

שטיפת מכוניות - לא עדיף כבר לחסוך את הכאב ראש וללכת למכונה אוטומטית?

מסתבר שמכונת השטיפה שורטת ואפשר גם לשטוף את הרכב לבד. מתחילים מהחוץ: מלאו דלי במים, ושפכו לתוכם חצי כוס של הקונדישנר האהוב שלכן. ערבבו, וזהו, אפשר להתחיל לנקות. חשוב להשתמש במטלית רכה או ספוג פשוט, שלא יגרום לשריטות קטנות ומעצבנות על הצבע.

 

אשכרה לחפוף את המכונית שלי? מדליק! גם את הפנסים?

הפתרון לפנסים מבריקים נמצא גם הוא בחדר המקלחת –משחת שיניים! היא תחזיר את הברק והשקיפות לפנסים. מרחו משחת שיניים על הפנס הדהוי, ובעזרת מטלית ישנה עברו על כל שטח הפנס. שטפו, ונגבו עם מגבת נייר. טה-דם!

 

ויש איזה טריק עם שמן זית, נכון?

קחו מטלית או ספוג רך והתיזו עליהם שמן זית. עברו על לוח המחוונים בתנועות סיבוביות, והחזירו לתא הנהג את הברק. ואם לא בא לכם לנסוע ברכב עם ריח שמן זית, מוזמנים להוסיף טיפה או שתיים של שמן ארומטי.

 

ואיך מנקים את מושב הבטיחות של הקטנטנים? שתמיד מתלכלך בטירוף...

רצוי לנקות את כסאות הבטיחות מדי כמה חודשים. אלה שניתן להסיר ולשים בכביסה – תענוג, הרווחתם חצי שעה מהחיים. אם קשה להסירם, הספיגו מטלית במים מעורבבים בכף אבקת סודה לשתייה, ועברו על הכתמים והלכלוכים עם המטלית לפי הצורך.

 

גם את מושבי הרכב עצמם ניתן לנקות מהלכלוכים הקטנים שמתחבאים בשיפולים של המושב – ואת אלה שקשה להגיע אליהם עם שואב אבק, ניתן להבריש החוצה עם מברשת שיניים, ואז לשאוב.

 

 

 
הצג:
אזהרה:
פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד