הטורקים הצעירים: מותג האופנה שמגיע מאיזמיר לעשות לנו שמח

אופנה מטורקיה? לא מה שחשבתם: המותג הטורקי DOGO עושה עלייה ומציע לישראלים גרפיקה צבעונית והומוריסטית שמודפסת על כל דבר - גם על נעליים

החברה הראשונה שהדפיסה גרפיקה ייחודית על נעליים. DOGO
צלם : ירון שרון
הדפסים מקוריים של אייקוני תרבות, דמויות מצוירות, אלמנטים גיאומטריים ופרחוניים (צילום: אמיר יהל)
הדפסים מקוריים של אייקוני תרבות, דמויות מצוירות, אלמנטים גיאומטריים ופרחוניים (צילום: אמיר יהל)

אם שילוב המלים 'אופנה' ו'טורקיה' עדיין מזכיר לכם מעילי עור שחורים וזולים, הגיע הזמן שתכירו את DOGO, מותג אופנה טורקי חדש שנחת בארץ, ובא לעשות שמח עם הרבה צבעוניות והומור.

 

בקולקציה ניתן למצוא נעליים, תיקים, פריטי לבוש וגם מוצרים משלימים לבית, שהייחוד שלהם הוא גרפיקה אמנותית וייחודית. בחנות הראשונה של המותג בארץ, שנפתחה בדיזנגוף סנטר, פריטים במבחר סגנונות לנשים, גברים וילדים, הכוללים הדפסים מקוריים של אייקוני תרבות, דמויות מצוירות, אלמנטים גיאומטריים ופרחוניים.

 

כל דגם מעוצב ומיוצר בפרטנות רבה, כאילו היה יצירת אמנות העומדת בפני עצמה (צילום: אמיר יהל)
  כל דגם מעוצב ומיוצר בפרטנות רבה, כאילו היה יצירת אמנות העומדת בפני עצמה(צילום: אמיר יהל)

   

  הומור עכשווי ומורשת היסטורית

  החברה הוקמה בשנת 2006 באיזמיר שבטורקיה, על ידי קבוצה קריאטיבית שהייתה הראשונה להדפיס גרפיקה ייחודית על נעליים. המותג הוציא עד היום כ-5,000 עיצובים מקוריים המודפסים על בגדים, נעלים, תיקים ומוצרי נוי לבית. כל דגם, מדגישים ב-DOGO, מעוצב ומיוצר בפרטנות רבה, כאילו היה יצירת אמנות העומדת בפני עצמה.

   

  צבעוני והומוריסטי (צילום: אמיר יהל)
   צבעוני והומוריסטי(צילום: אמיר יהל)

    

   המגוון הרחב של הסגנונות והצבעים, מסבירים בחברה, מאפשר לכל אחד להגיע ולמצוא את הפריט המתאים ביותר עבורו, ומכאן גם המוטו של החברה: Personalize your life. המותג לא מתעלם גם מהשורשים שלו – והסדרות הבולטות בקו ההומריסטי של חולצות הטי הן Turqs ו-Otto reloaded, המתייחסים למורשת ההיסטורית של טורקיה ואיסטנבול.

    

   מוצרים אקולוגיים ו-vegan friendly (צילום: אמיר יהל)
    מוצרים אקולוגיים ו-vegan friendly (צילום: אמיר יהל)

     

    כל המוצרים של DOGO הם vegan friendly ואינם עשויים מעור. זה לא מקרי שהמשמעות של שם המותג הוא כלב בספרדית, והחברה מצהירה כי היא מחויבת גם לאיכות הסביבה ולסחר הוגן, ולכן גם המחירים הזהים של המוצרים בכל העולם.

     

     (צילום: דודי חסון)
     (צילום: דודי חסון)

      

      

      
     הצג:
     אזהרה:
     פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד