אין גבול לטיפול: מדוע יותר ויותר צעירים מבצעים טיפולים אסתטיים

בעבר נהגו לשייך כל ניתוח לגיל מסויים. הירידה בגיל המטופלים התרחשה בזכות התפתחות בטכניקות הניתוחיות, קיצור תקופת ההחלמה ועליית המודעות לנושא

מוגש מטעם ד"ר רובינפור

|

31.03.16 | 10:04

טיפולים אסתטיים בגיל צעיר הפכו להיות נפוצים יותר ויותר עקב העלאת המודעות לנושא בקרב בני הגיל הצעיר יותר והתפתחויות חשובות בתחום (צילום: shutterstock)
טיפולים אסתטיים בגיל צעיר הפכו להיות נפוצים יותר ויותר עקב העלאת המודעות לנושא בקרב בני הגיל הצעיר יותר והתפתחויות חשובות בתחום (צילום: shutterstock)

ד"ר רובינפור, מומחה לכירורגיה פלסטית וטיפולי הצערת פנים מתקדמים באמצעות חומרי מילוי, משתף: "עד לפני כשני עשורים היה מקובל לדרג את הניתוחים הקוסמטיים על פי נתוני גיל ולשייך כל ניתוח לטווח גיל מסוים. לדוגמה, בתקופת ההתמחות שלי היו מלמדים שניתוח אף נעשה מקסימום עד גיל 25 או הגדלות חזה לא נעשה מעל גיל 40".

 

"השינוי החל עקב התפתחות דרמטית בטכניקות הניתוחיות, קיצור משמעותי של תקופת ההחלמה ובטיחות מקסימלית בהרדמה.במקביל, טיפולים אסתטיים בגיל צעיר הפכו להיות נפוצים יותר ויותר עקב העלאת המודעות לנושא בקרב בני הגיל הצעיר יותר והתפתחויות חשובות בתחום הטיפולים".

 

ד"ר רובינפור, מומחה לכירורגיה פלסטית וטיפולי הצערת פנים
  ד"ר רובינפור, מומחה לכירורגיה פלסטית וטיפולי הצערת פנים

   

  נושא מניעת ההזדקנות תופס חלק ניכר מן המחקר והפיתוח בכל החברה המערבית ומאמצים רבים מושקעים בנושא הזה בכל העולם. אחד המהפכים הגדולים החל לאחר גילוי חומרי המילוי מסוג קולגן ולאחר מכן הפיתוח של החומצה ההיאלורונית.

   

  חומצה היאלורונית היא למעשה חומר המילוי הבטוח ביותר שהומצא עד היום ברפואה האסתטית. רסטילן הושק בשנת 1996 בתור החומצה ההיאלורונית הראשונה ממקור שהוא לא מן החי ובמהרה תפס את רוב השוק באירופה. רסטילן הינו גם חומר המילוי הראשון שקיבל את אישור ה- FDA האמריקאי להפצה בארצות הברית ועד היום הוא נחשב כחומר המילוי הנמכר והבטוח ביותר בשוק העולמי.

   

  הדעה הרווחת כיום היא ששימוש חוזר ברסטילן בשילוב עם בוטוקס למילוי קמטים בגיל צעיר יכול לעכב העמקת קמטים ולהאריך את משך אפקט ההזרקה. ההסבר המדעי לתופעה זו קשור לגירוי רקמת הקולגן ולייצור עצמי של קלוגן באזור המטופל.

   

  בשנים האחרונות אנו עדים לשימוש ברסטילן סקין בוסטר (נגזרת של רסטילן) המיועד לטיפול לשיפור איכות העור, שמעניק לחות וגורם לעור להיראות זוהר, חיוני וצעיר. מחקרים ומאמרים רבים תומכים בהזרקת רסטילן סקין בוסטר כבר מגיל צעיר כטיפול השומר על מראה ואלסטיות העור וגורם לשיפור עתידי במראה העור לשנים ארוכות.

   

  ד"ר רובינפור, כבעל ניסיון רב בתחום, ממליץ להתחיל את הטיפול בשנות העשרים המאוחרות. הזרקת רסטילן סקין בוסטר מגיל צעיר הינה תופעה מבוקשת כיום, ופופולרית בקרב אושיות אופנה/ טלוויזיה/תקשורת/פוליטיקה ובאופן כללי בקרב אנשים אשר חשוב להם לשמור על מראה צעיר וטבעי לאורך זמן ולהימנע מהתערבות כירורגית מאסיבית.

   

  פרטים נוספים באתר של ד"ר רובינפור ובעמוד הפייסבוק שלו

   

   

   

   

   
  הצג:
  אזהרה:
  פעולה זו תמחק את התגובה שהתחלת להקליד