(יוני פרוים)

גל לידות פורה במיוחד שוטף את הביצה המקומית בחודשים האחרונים, וכמעט מדי שבוע אנחנו מתבשרים על ידוענית ישראלית - זמרת, דוגמנית, שחקנית או מגישת חדשות - שמתייצבת בחדר לידה. אז למקרה שהתבלבלתם קצת מרוב מזל-טובים, החלטנו לעשות סדר ולהגיש לכם את מצעד האמהות הכי שוות בביצה. אם בא לכם לספר לנו מי הכי לוהטת בעיניכם, ממש לא נתנגד.

"יונתן הקטן" בגרסה איטלקית. לוי ויונתן הקטן (צילום: ברק פכטר)
"יונתן הקטן" בגרסה איטלקית. לוי ויונתן הקטן (צילום: ברק פכטר)

יונית לוי. מגישת החדשות של ערוץ 2 ילדה השנה את בנה הבכור, יונתן.ההיריון של לוי (36)סוקר באופן קבוע במדורי הרכילות, שהיו צמאים לכל פיסת מידע בנושא, והיו אפילו כמה אתרים שמיהרו לבשר על לידה בטרם עת. כשזה קרה לבסוף, ב-6 בנובמבר, המדינה כולה נשמה לרווחה ושלחה ברכות ללוי ולבעלה עידו רוזנבלום. לשמחתם של צלמי הפפראצי, לוי אינה מסתגרת בביתה מאז הלידה, אלא מטיילת עם הבייבי ברחבי תל אביב ומספקת עבודה לצלמים. מה הופך אותה ללוהטת? תחשבו על שירי הערש באיטלקית שהיא שרה ליונתן, וזה כבר יסגור לכם את הפינה.

חזרה לגזרה מלפני ההיריון. דגן, השבוע (צילום: ברק פכטר)
חזרה לגזרה מלפני ההיריון. דגן, השבוע (צילום: ברק פכטר)

מיה דגן. ארבעה חודשים חלפו מאז ילדה השחקנית בת ה-37 את אמליה, הבת הבכורה שלה (מבן זוגהערן פפר). דגן הסתגרה בביתה מאז הלידה ולא הרבתה לצאת לאירועים מתקושרים, אבל השבוע התייצבה באירוע של חברת בגדים לתינוקות והוכיחה שהיא כבר חזרה לגזרת הטרום היריון. מה הופך אותה ללוהטת? דגן היא ללא ספק האמא שכולנו היינו חולמים שתהיה לנו: יפה, חכמה, מצחיקה ובעיקר נראית כמו אחת שאפשר להביא למסיבה וברור שהיא תגנוב את ההצגה.

על עקבים בחודש התשיעי. אבן (צילום: ברק פכטר)
על עקבים בחודש התשיעי. אבן (צילום: ברק פכטר)

גאולה אבן. מגישת החדשות מרוממה בת ה-41 סיפקה השנה הרבה חומר למדורי הרכילות. זה התחיל מרומן חשאי ומפתיע עם השר גדעון סער, נמשך בחתונה, עבר להיריון, וב-3 בדצמבר נולד בנם המשותף, דוד. כמו במקרה של לוי, גם תקופת ההיריון של אבן סוקרה בהרחבה.מה הופך אותה ללוהטת? ראיתם אותה על עקבים בחודש תשיעי? אבן היא ההוכחה שעדיין שווה לשלם את האגרה.

בבטן יש לה מייקל מארק. גרינר (צילום: ניר פקין)
בבטן יש לה מייקל מארק. גרינר (צילום: ניר פקין)

ליהיא גרינר. גם אם מאוד רצינו, לא יכולנו להתעלם מההיריון של מלכת הטראש בת ה-27. היה נדמה שההיריון שלה נמשך נצח, אבל לפני שבועיים הוא הסתיים בניתוח קיסרי שבו ילדה גרינר את הבן הבכור שלה ושל בעלה יוסי צבר, שיענה לשם מייקל מארק. נכון שזה כיף לרדת על גרינר, אבל בואו נודה שהיה לנו הרבה יותר משעמם אם היא לא הייתה בחיים שלנו. גרינר כבר דאגה לספק תמונות עם התינוק היישר מבית החולים וחייכה יפה לצלמים - ולשלל המתנות שחיכו לה בביתה.מה הופך אותה ללוהטת? שבוע אחרי הלידה היא כבר חזרה לעבודה - כלומר, להשקה. לא מספיק לוהט בשבילכם?

נראית כמו אחותו של לני, לא כמו אמא שלו. בוסקילה (צילום: ניר פקין)
נראית כמו אחותו של לני, לא כמו אמא שלו. בוסקילה (צילום: ניר פקין)

מאיה בוסקילה. הזמרת בת ה-36 ילדה לפני שנה בדיוק את בנה הבכור, לני. במאי האחרון היא נפרדהמהאבא, מתן כהן, לאחר נישואים שהחזיקו מעמד שנתיים. בהמשך דובר שבוסקילה מנהלת זוגיות עם הכדורסלן גילי מוסינזון, שבינתיים הספיק להתחתן (עם אחרת). בוסקילה עזבה השנה את תל אביב וחזרה עם בנה לעיר ילדותה נתניה.מה הופך אותה ללוהטת? ראשית, היא רווקה, מה שאומר שיש עדיין סיכוי לכבוש את ליבה. שנית, הקול הענק. והכי חשוב: היא נראית כמו האחות הגדולה ששומרת על לני יותר מאשר כמו אמא שלו.

עגלה עם נשמה. צ'רכי וג'ון (צילום: ברק פכטר)
עגלה עם נשמה. צ'רכי וג'ון (צילום: ברק פכטר)

לירז צ'רכי. הצטרפה השנה, בגיל 35, למועדון האמהות השוות בביצה לאחר שנולדה לה ולבעלה, תום אבני, בת בכורה העונה לשם ג'ון. פירוש השם, למי שעדיין לא הספיק לשמוע - נשמה, בפרסית. מה הופך אותה ללוהטת? המראה האקזוטי והעובדה שהיא יודעת לשיר גם בפרסית.

העיקר האישיות. גולדמן אחרי הלידה (צילום: רפי דלויה)
העיקר האישיות. גולדמן אחרי הלידה (צילום: רפי דלויה)

יעל גולדמן. למרות שלא רואים עליה, גם היא הייתה בהריון בשנה החולפת: השחקנית והדוגמנית בת ה-35 הפכה לאמא זו הפעם השנייה. לבתם הראשונה בחרו גולדמן ובעלה אורי פפר את השם עמנואל, ואילו הפעם החליטו לבחור משהו יותר מקומי - תהילה.מה הופך אותה ללוהטת? שבועיים בלבד אחרי הלידה היא כבר נכנסה לג'ינס הישן והציגה גזרה חטובה, אבל מה שיותר חשוב זה שיש לה אישיות קורנת וחיוך שממיס לבבות.

רוצים עוד סיפורים מעניינים על סלבס בארץ ובחו"ל? הקליקו כאן