(יוני פרוים)

השבוע התבשרנו שהטופ מודל בר רפאלי שוב לבד: אחרי חודשיים של זוגיות היא נפרדה מאיש העסקים עדי עזרא, מה שגרם לרוב מכריע של זכרי העולם לנשום לרווחה: יש תקווה! השאלה המסקרנת כעת היא מי יהיה הבא בתור. אחרי שיצאה עם כוכב הוליוודי מפורסם ועם אנשי עסקים כבדים, מדובר בנעליים גדולות מאוד. אנחנו החלטנו לנסות לעזור - הרי אנחנו האחרונים שנרצה שהיא תהיה לבד - ולהגיש לה מבחר הצעות שידוך שעשויות להתאים לה. נשמח לשמוע מה דעתה בנידון. אם ייצא מזה משהו, נהיה מאושרים באמת. העיקר שיהיה לה טוב.

תדמיינו שרואים בתמונה בלונדינית אחרת. פרס עם שאקירה (צילום: gettyimages)
תדמיינו שרואים בתמונה בלונדינית אחרת. פרס עם שאקירה (צילום: gettyimages)

1. שמעון פרס. האזרח מספר אחת עם הייצואנית המצטיינת שלנו הם הפאוור קאפל הכי חזק שניתן לחשוב עליו. נכון, יש כאן פער גילאים, אבל אנחנו מכירים את כבוד הנשיא ובטוחים שהוא יספק את הסחורה: אין ספק שהנפש הצעירה שלו תרתק את רפאלי, שמיד תיפול בקסמיו. רפאלי תעבור לגור במשכן הנשיא בירושלים, תיפגש עם שועי עולם במסיבות קוקטייל, תארח חיילים ביום העצמאות, תצטלם עם יתומים, תסייע במגעים הקואליציוניים ובעיקר תפיג את בדידותו של נשיאנו היקר, שנשאר לבד מאז שהתאלמן מרעייתו האהובה סוניה. לא מגיע לו שיעשו לו שמח?

יש מצב שרפאלי אוהבת את הגברים שלה שמנים ולא מטופחים. ברלד וידידה (צלם: רועי חביב)
יש מצב שרפאלי אוהבת את הגברים שלה שמנים ולא מטופחים. ברלד וידידה (צלם: רועי חביב)

2. ירון ברלד. אחרי הנשיקה הלוהטת שלה עםג'סי היימן בפרסומת לסופרבול, התעוררנו למציאות חדשה: אולי רפאלי בכלל אוהבת את הגברים שלה שמנים, לא מטופחים, לא ממש יפים - ובקיצור, ההפך ממנה? ירון ברלד אמנם לא חנון, אבל הוא בהחלט איש גדול שבשביל להצחיק יכול להיות די דוחה, וזוגיות שלו עם רפאלי היא מיזם שעשוי להוליד הרבה רגעים משעשעים. משעמם לא יהיה לה. הדייטים שלהם יתקיימו בעיקר בשיפודיות באמצע הלילה, מה שעלול לפגוע בגזרתה ההורסת של הדוגמנית, אבל היי, העיקר האהבה.

אם כבר לצאת עם גוי, אז שיהיה לו דם כחול. הנסיך הארי (צילום: gettyimages)
אם כבר לצאת עם גוי, אז שיהיה לו דם כחול. הנסיך הארי (צילום: gettyimages)

3. הנסיך הארי. אם כבר לצאת עם גוי, אז שיהיה נסיך. לשמחנו, הנסיך הבריטי הצעיר עדיין רווק, וגם נראה לא רע בכלל (למי שאוהב ג'ינג'ים), כך ששידוך בינו לבין רפאלי יכול להיות מושלם. היא כבר שיחקה נסיכה שנסיך מתאהב בה בהצגת חנוכה, והוא, על פי השמועות, ביקש לפני שנתיים מאנשיו שיסדרו לו דייט עם הבייב הישראלית. אנחנו מעריכים שרפאלי תתחבב בקלות על אזרחי אנגליה, תכבוש בסערה את האימפריה הבריטית ותדחוק את קייט מידלטון לפינה. מי שלא תהיה כל כך מרוצה היא כמובן הסבתא, המלכה אליזבת, שלא תשתגע על הנערה מהמזרח התיכון שפתאום משתלטת על ארמון בקינגהאם ומסתובבת לה בין הרגליים, אבל היא תתגבר.

האהבה היתה מתחת לאף כל הזמן. ברוך (צילום:רפי דלויה)
האהבה היתה מתחת לאף כל הזמן. ברוך (צילום:רפי דלויה)

4. ציון ברוך. נכון, הם ידידים טובים כבר שנים, מצטלמים לקמפיינים, משחקים יחד בהצגות, נוסעים יחד לחופשות שנתיות, והוא בכלל בזוגיות עכשיו עם יאנה יוסף . לכאורה, הרעיון שלנו לא ריאלי, אבל עמוק בפנים אנחנו מחכים שיקרה פה משהו שמתרחש רק בסרטים הוליוודיים קיטשיים: הידידים הטובים יבינו שהאהבה היתה מתחת לאפם כל הזמן. ברוך כבר הוכיח בעבר שהוא יכול לצאת עם ידידה טובה - הסטייליסטית ליאת אשורי - שהזוגיות איתה לא צלחה. במקרה של רפאלי אנחנו משוכנעים שמדובר בחומר נפץ שרק מחכה להתפוצץ: המשפחות כבר מכירות, יש המון חברים משותפים, הדרך לחופה יכולה להיות קצרה במיוחד.

מכות בכותל המערבי עם נערות מבני עקיבא. לוהן (צילום: gettyimages)
מכות בכותל המערבי עם נערות מבני עקיבא. לוהן (צילום: gettyimages)

5. לינדזי לוהן. על מנת להפוך לכוכבת הוליוודית אמיתית, כנראה שחייבים שיהיה רומן חד מיני ברזומה. לידנזי לוהן, הילדה הרעה של הוליווד, הבינה את זה כבר מזמן. אנחנו בטוחים שבר שלנו הטרוסקסואלית למהדרין, אבל התנסות קצרה עם נציגת המין היפה לא יכולה להזיק, מה גם שהחוויה הלסבית של רפאלי תגיע לקיצה במהרה, אחרי שלוהן הקריזיונרית תגיע איתה לביקור בארץ הקודש, תלך מכות בכותל עם נערות חסודות מבני עקיבא ותיעצר על ידי שוטר סמוי במועדון החתול והכלב. אז אולי לא תהיה כאן אהבה גדולה, אבל בטוח שיהיו כותרות ענקיות, וגם זה משהו.