הבוגר: אלון דה לוקו

"כל העולם ואשתו ניגשים אליי ושואלים אותי מה עם (אלון) דה לוקו, למה לא קרה איתו כלום, כאילו אני אחראי על הקריירה של דה לוקו. אז אני רוצה להבהיר: אני לא חושב שהמהות של הסדרה היא הפרס.

"אני חושב שכשאומרים 'והזוכה הוא', בעצם מסמנים את זה שהפנים יותר מכולם והוא התלמיד המצטיין של בית הספר, כי התוכנית הזאת היא בית ספר שמלמד איך לקדם את הקריירה שלך בעולם ובארץ.

"אז תפסיקו לשאול אותי על דה לוקו ותפנו לדה לוקו, כי הוא היה התלמיד המצטיין בעונה הקודמת. עכשיו נעבור לסקירה של המתמודדים, מה הם למדו עד עכשיו בבית הספר 'LA LA לנד 2', ומה סיכויי ההצלחה שלהם בהמשך".

>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

הוותיקים

אלי זולטא "זולטא הוא שחקן קומי יוצא מהכלל, הוא חי חיים כל כך ססגוניים ומרתקים והוא מאוד אינטליגנט - עם הפרעת קשב - אבל אינטליגנט. הוא הגיע לתוכנית כדי להפוך לאלי זולטא, והוא כבר השיג את זה - יש דמות שלו ב'ארץ נהדרת', בפורים הקרוב ילדים יתחפשו לאלי זולטא כי הוא הפך למותג.

"המלצתי לו להירגע קצת, ואני מקווה מאוד שבמחצית השנייה השאיפה הגדולה הזאת, להיות אלי זולטא, לא תגמד את הרצון להצליח גם מבחינה מקצועית ומוזיקלית. הוא מוזיקאי מאוד מוצלח, ומכל המשתתפים - איתו אני רוצה לשתף פעולה. הוא יכול להלחין לקולנוע, לקברט ולתיאטרון, וכבר התחלנו את זה".

ליאת בנאי "למרות העצירה שלה כדי ללדת את חמשת הילדים שלה, ליאת היא זמרת ותיקה עם להיטים, אומנם כאלה שאף אחד לא יכול לזכור כי הם היו בשנת תרפפ"ו, אבל היא היתה כוכבת בשנים שלפני העלייה. עליית הזמר המזרחי, כן?

"היא בעלת הקול הטוב ביותר בתוכנית בין הנשים ויש לה גם כישרון משחק גדול. הדמות ששיחקה בסרטים של אבי ביטר, הדמות הזאת הפכה להיות ליאת בנאי, וזאת הדמות המוכרת לנו בסדרה, ואגב, זאת דמות שאני מאוד אוהב.

"כשהכנתי את המתמודדים לסשן סול ביקשתי שיכינו פלקטים עם המילים של השירים באנגלית ותרגמתי איתה מילה מילה, כדי שהיא תבין את הדרמה, ואז קרה משהו מאוד יפה, שגרם לי להבין שמה שהיא היתה צריכה הרבה קודם זה להיכנס לרובד הרגשי של הדברים. וזאת היתה העבודה הכי מהנה שהיתה לי כל העונה עם אמן".

מאיה בוסקילה "מאיה רוצה לכבוש את אמריקה, אבל היא באה קודם כל כדי לכבוש את ישראל. אמרתי לה לפני תום המחצית הראשונה שהיא לא צריכה מנטור, כי הבנתי שהיא לא יכולה עם מנטור. כי היא לא היתה מסתדרת עם אף אחד.

"מאיה הפכה להיות מעין מנהיגה של הבית, ולא אהבתי את ההשתלטות הזאת. לא ידעתי אז מה קורה בבית כשאני לא נמצא, כי אני מגיע רק לחזרות ולהערכות, אבל מצפייה בפרקים אני לומד את השיטתיות, איך היא השתלטה לאט־לאט על הבית. מאיה באה מ'האח הגדול' ומבחינתה זה עוד 'האח הגדול'.

"מבחינה מקצועית אני יכול להגיד רק דברים טובים עליה - היא הכי מנוסה, הגיעה עם הביגוד הנכון, כוסית על, יש לה גרון והיא מרשימה ודעתנית, אבל כמו שכל השופטים אומרים עליה, הכל אצלה מושלם ומשהו חסר. אני חשבתי שעליתי על מה שחסר, ואמרתי לה להביע יותר עומק, פחות עוצמה, יותר אמת.

"לזכותה ולזכות ההפקה ייאמר שהיא יוצאת חביבה. מצפייה בפרקים היא נראית אנושית. לא שיערתי לעצמי שזה מה שיצא. אני חושב שמאיה בוסקילה, לטובתה ובעלה והרך היילוד, צריכה לעשות קריירה בינלאומית, או לפחות לנסות, כי היא באמת זקוקה לזה".

נראית אנושית. מאיה בוסקילה (צילום: רונן אקרמן)
נראית אנושית. מאיה בוסקילה (צילום: רונן אקרמן)

הצעירים

שיר לוי "שיר הוא זמר עם קול בלתי רגיל ויש לו אישיות מרתקת. הוא מחביא בביישנות ובסגירות שלו הרבה ממזריות, ואני חושב שיש לו איכויות של כוכב קולנוע. במחצית הראשונה של העונה לא הבנתי את ההתנהגות שלו. לא רוקד, לא זז, וכל מה שאתה אומר לו, הוא חוזר אליך בטענה. מהצפייה בפרקים עד עכשיו הוא מאוד נוגע לליבי.

"הבנתי ששיר בא לתוכנית כדי להשתחרר מהגיבנת הזאת של ישי לוי ולהשתחרר בכלל. ומה הוא קיבל? אותי על הראש. הרגע המכונן שלי איתו היה כשהוא זכה בלטיני אחרי שאמרתי לו שאין לו סיכוי. ידעתי כמה הקול שלו כובש, אבל רק כשראיתי את הפרק הבנתי כמה זה מרשים את האמריקאים, עד כדי כך שהשופטים הסכימו לשנות את החוקים בשבילו".

שרית אביטן "היא באה לתוכנית כי רוברטו אמר. שרית מאוד מאוד צעירה, זאת הפעם הראשונה שלה מחוץ לבית והרבה דברים הפחידו אותה בכל הסיפור הזה של "LA LA לנד", כולל החיבור הרומנטי עם שיר, למרות שיכול להיות שהיא רצתה אותו כמו שהוא רצה אותה.

"היא זמרת מאוד טובה וחיננית, אבל אני חושב שהיא לא כל כך הבינה מה שניסיתי להעביר לה. כמו למשל הפעם ההיא שאמרתי לה להגיד לסאונדמן לרדת לאט־לאט בווליום בחלק האחרון של השיר, אז היא ירדה מהבמה לאט־לאט והשופטים חשבו שהיא שמה עליהם זין".

סאמח "הוא באמת נודניק ולא תמים כמו שהוא נראה, וסוף העונה יוכיח זאת. לקח לו הרבה זמן להתאקלם והוא די סבל בהתחלה - לא רק שהוא הגיע מאוחר, הוא גם היה חריג, כי שאר המתמודדים עשו הרבה הכנות לתוכנית, למדו שירים באנגלית, הקליטו, כל מיני משימות שההפקה נתנה מראש. הוא הגיע ואת כל הנאמברים שלו המציא שם.

"הרגע המכונן שלי איתו היה בארץ, כשנסענו להשקה של העונה ואספנו אותו ברמלה, וגיליתי שהוא גר בווילה מהממת עם ההורים שלו, הורים יפים, צעירים ומודרניים, ושהוא סתם זיין לנו את המוח, 'באתי מהגטו, אני חייב לצאת מהגטו', איזה גטו ואיזה נעליים. רמלה! לא עוני, לא עבריינות, לא כלום, סתם חרטט לנו תירוצים כדי שהראפ יהיה אמין".

לא תמים כמו שהוא נראה. סאז (צילום: רונן אקרמן)
לא תמים כמו שהוא נראה. סאז (צילום: רונן אקרמן)

הנספחים

ניסים הנהג "אני לא יכול לסבול אותו. הוא כזה גונב פוקוס ומנסה להיות בכל מקום, כל תפקיד שההפקה הטילה עליו הוא לקח אותו בחמדה. ואת רואה שהשאלות שלו כל כך עשויות ולא אמיתיות, וקיבינימט, אני לא אוהב את האופן שהוא מזלזל בי כשהוא מדבר איתם באוטו. מי אתה? נהג לימוזין חטטן!".

קובי פרץ "קובי אכן מגיע במחצית השנייה ובאמת עשה תוכנית אירוח, ומאוד הופתעתי לגלות כמה הוא חברמן. הוא הגיע עם המון שמחת חיים, ומאוד רציתי לעזור לו כי רציתי שהשמחה הזאת תדבק במתמודדים, שכבר היו במצב קשה ככל שהתחרות התעצמה".

מושיק עפיה "האמת, אני מופתע שהוא קיבל כל כך הרבה במה במחצית הראשונה ואני מקווה שבמחצית השנייה לא יהיה יותר מושיק עפיה. אני לא יכול שכל הזמן זה חוזר. כי מה? לא רצית לעלות על המטוס, ויתרת על החוויה, על ההזדמנות, על הזכות הגדולה לעבוד איתי, בחרת לא לבוא, אל תשתלט לנו על הפריים".

אחד אלוהינו: רון פייר

"כולם שואלים אותי אם הוא יודע מה קורה, כי הוא כמעט לא מופיע בתוכנית. אבל הוא מקבל את כל האווליואיישנים ואת הדוח השבועי שאני עושה עם אגני, שבו אני מפרט מה דעתי על השבוע שחלף ואיך כל אחד מהמתמודדים התקדם.

"הוא איש רב פעלים ואני מחבב אותו, פרט לזה שהוא מדבר המון על עצמו. כאדם שאוהב לדבר על עצמו, קשה לי עם זה, אני מעדיף לדבר על עצמי מאשר להקשיב לו מדבר על עצמו, אבל הוא מקצוען פר אקסלנס והוא עושה בחירה הוגנת ומקצועית ולא מושפע מגורמים חיצוניים".

תודה מיוחדת ל: אגני

"האסיסטנטית האלגנטית שלי, שחסכה לי, הישראלי חם המזג, הרבה מבוכות במהלך העונה. בדוח השבועי שאנחנו מעבירים במייל לרון פייר אני מכתיב לאגני את דעתי, שם אני נוטה להתפרע ואומר דברים די בוטים, אבל היא לא מוכנה לרשום את זה ומתעקשת לעדן את הניסוח.

"בעיניי היא האשה היפה בעולם, ומשרדי הפרסום פה מפגרים שהם לא מתקשרים אליה ומזמינים אותה לעשות להם קמפיין".

"האשה היפה בעולם". אגני
"האשה היפה בעולם". אגני

__________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :