>> בואו להיות חברים של פנאי פלוס בפייסבוק

קלטת הסקס של לייטון מיסטר

ביוני 2009 עמדה לייטון מיסטר (בלייר וולדורף) בעיצומה של סערה תקשורתית, כשקלטת סקס לוהטת בכיכובה דלפה לרשת. במשך שבועות רבים התכתשו אתרי פורנו שונים על הזכות לבלעדיות על הסרטון, אך רק אתר אחד שהסכים להפריש, על פי השמועות, לא פחות ממיליון דולר, זכה במכרז.

באופן ביזארי, עצם קיומה של הקלטת, שצולמה בשנת 2004, כשמיסטר היתה טרייה ורעננה בת 18, לא הפתיע אף אחד. מה שכן גרם ללא מעט לסתות להישמט היה דווקא התוכן המרתק של אותו סרטון.

מי שציפה למיסיונרית משמימה (כמו בווידאו של פריס הילטון), פעילות שפתיים ענפה (א־לה פמלה אנדרסון) או אפילו סצנה אנאל־אקזוטית בסגנון קים קרדשיאן, זכה להפתעה. מתברר שבסרטון רואים את מיסטר מענגת בחור אנונימי בפוט ג'וב (סוג של אוננות רגליים) ובעוד כמה תנוחות לגמרי לא מיסיונריות.

בזמן שרוב האתרים הארוטיים באינטרנט הסכימו כי כפות רגליה של מיסטר מוכשרות בדיוק כמו השחקנית עצמה (אם לא יותר), אנחנו נשארנו עם טעם של עוד. ושל סוליה.

תמונות העירום של בלייק לייבלי

ביוני 2011, בדיוק שנתיים אחרי סקנדל קלטת הסקס של מיסטר, הגיע תורה של בלייק לייבלי (סרינה וון דר וודסן) לחשוף קצת עור בכל אתר רכילות. בתמונות שדלפו לרשת נראית לייבלי משתעשעת מול המראה עירומה כביום היוולדה (ונהנית במיוחד לעשות לצלם קלוז־אפ על הפטמות הפוטוגניות שלה).

את התמונות תכננה לייבלי לשלוח לבן זוגה דאז, ליאונרדו דיקפריו, אך להאקר אמריקאי (שעל הדרך פרץ גם לניידים של סקרלט ג'והנסון וונסה האדג'נס) היו תוכניות אחרות, והוא החליט לחשוף את התמונות הסקסיות לכלל אזרחי העולם. לייבלי, אגב, היתה פחות קולית מהקולגה שלה, ובמקום לסגור עסקת מיליונים הכחישה בכל תוקף שזאת היא בתמונות.

לצערה של הכוכבת, התמונות התפרסמו באינטרנט והיא נאלצה לצפות במשך שבועות באנשים מביאים ערימות של הוכחות על גבי הוכחות שהתמונות הללו שייכות לה - החל בנקודת החן הייחודית בצד השמאלי של פניה, ועד העובדה שהיא משתמשת באותה מברשת שיניים בתמונה שראו אותה קונה באחד מצילומי הפפראצי שלה. מצד שני, את יכולה להיות רגועה, לפחות לא ראו אותך עושה פוט־ג'וב.

בלייק לייבלי עם בגדים
בלייק לייבלי עם בגדים

הרומן המוכחש של צ'ייס קרופורד ואד ווסטוויק

אם אתם לא ממש מתרשמים מתמונות עירום נשי, אז אולי יעניין אתכם לפשפש בידיעת הרכילות העסיסית שפורסמה על שני כוכבי הסדרה הגבריים.

מתברר שלמרות העובדה שאד ווסטוויק (צ'אק באס) וצ'ייס קרופורד (נייט ארצ'יבולד) צוירו כרודפי שמלות, יש מי שמוכן להישבע כי בין השניים התנהל רומן הומוסקסואלי מענג.

מבלי להיכנס לשאלת הקרה או לא קרה, הבעיה האמיתית היא שאם הוא אכן היה רומן, הוא לא אמור היה להתפרסם, כי נכון לעכשיו השניים קבורים כל כך עמוק בארון, שהם יכולים לראות לטום קרוז את הלבן בעיניים.

השמועות על נטיותיו המיניות של קרופורד (שאפילו נטען כי ניהל מיני־רומן עם אסתי גינזבורג שלנו) ממש לא זרות לכוכב. בזמן שאתרי אינטרנט הסתפקו ברמיזות כבדות, ה"ניו יורק אובזרבר" עשה לו גל אוחובסקי ופינק אותו באאוטינג על חשבון הברון.

אגב, מה שלא ממש עזר לשמועות לדעוך היא העובדה שווסטוויק וקרופורד נצפו מתנשקים כשהם שיכורים בשנת 2009, וכאשר נשאלו בראיון משותף אם הם מנהלים רומן, אד ענה בדיפלומטיות: "אנחנו... אה... אנחנו נהנים מאוד, זה מה שבטוח". נתערב שגם ג'ורג' מייקל ואלטון ג'ון אמרו את אותו הדבר אי שם באייטיז?

הטירוף של טיילור מומסן

היא התחילה כג'ני, אחותו הקטנה והכלל־לא־דומה־למשפחתה־באופן־די־מחשיד של דן האמפרי (פן בדג'לי), ולאט לאט גדלה להיות הגרסה הצעירה והחיוורת של קורטני לאב.

מקורביה של טיילור מומסן המטורללת מספרים שהיא חולמת על קריירה כזמרת רוק'נ'רול ומעולם לא רצתה להיות שחקנית, מה שכנראה גרם לה לעשות כל שביכולתה כדי להיבעט מהסדרה.

בנוסף לכך שהשחקנית (אז בת 17) טינפה באופן קבוע על סדרת הלהיט והסבירה שהיא ממש לא רוצה להיות שם, היא גם עישנה על הסט ושכחה את השורות שלה באופן קבוע.

טים גאן ("פרויקט מסלול"), שהתארח בתוכנית הודיע: "ההתנהגות של טיילור פתטית, היא מתנהגת כאילו הסדרה הזאת היא עול עצום על חייה. היא שכחה את כל השורות שלה, למרות שלא היו לה הרבה".

קברניטי "אחת שיודעת" התחילו לקצץ את ההופעות של המומסן השובבה, אך לאחר ששלפה דד בהופעה של להקתה, החליטו בהפקה להראות לה את הדלת החוצה.

הריב הגדול של בלייק לייבלי ולייטון מיסטר

זה לא סוד שהתחרות בין בלייק לייבלי ללייטון מיסטר הרקיעה שחקים במהלך צילומי שש העונות של הסדרה.

מיסטר, שהגיעה לסט כשהיא השם המוכר יותר, נהנתה מרזומה שכלל תפקידי אורח בשלל סדרות מצליחות (ביניהן גם ב"הפמליה") ועשרות כתבות בכיכובה, העוסקות בעיקר בסיפור חייה הטראגי (נולדה בכלא לאם אסירה). אממה, אחרי העונה השלישית היתה זו דווקא לייבלי שתפסה את אור הזרקורים, בזכות אהבתה למחשופים נדיבים ודייטים עם סלבז אחרים (ראיין ריינולדס וליאונרדו דיקפריו).

כנראה שכל זה הצליח להרגיז את מיסטר, ובין השתיים התפתח ריב מתוקשר במיוחד. גולת הכותרת היתה כאשר ה"נשיונל אינקוויירר" פרסם כתבת ענק על כך שהשתיים לא סובלות זו את זו ומשתדלות לשמור על מרחק זו מזו.

"הן אפילו לא מכירות אחת בקיומה של השנייה כשהן לא מצלמות סצנה משותפת", נכתב במגזין, "לייטון חושבת שבלייק היא אגו־מניאקית שמתנהגת כאילו לא לרמתה לעשות את סדרת הטלוויזיה הזאת, ובלייק חושבת שאין טעם לתת יחס ללייטון כי בעתיד מחכים לה דברים גדולים יותר".

במקום שיבטלו את הסיפור וידגמנו חברות מפוברקת לפפראצי, הדובר של לייבלי העדיף להוסיף שמן למדורה: "בלייק ולייטון מעולם לא היו חברות טובות ומעולם לא התנהגו כאילו זה מה שהן".

הכל אפשר לפתור בבריכת בוץ. לייטון ובלייק
הכל אפשר לפתור בבריכת בוץ. לייטון ובלייק

__________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס :