(גיא גולד)

ליאור אשכנזי, כמה שאנחנו הגנו עליך, אין לך אפילו מושג. שכבנו על הגדר למענך. ניתקנו יחסים עם כל מי שאמר עליך מילה רעה בעקבות התפקיד המגוחך שלך בנשואים פלוס. אבל היי, אתה יודע איך זה עובד: כשזה הולך כמו ברווז ומתנהג כמו ברווז, כנראה שזה הפלופ של הקריירה שלך. עכשיו תבקש סליחה על עוגמת הנפש שגרמת לצופים.

קותי סבג, אתה, אדוני, חייב לעם ישראל התנצלות גדולה, כזאת מהלב, על זה שהצלחת בלי לעשות שום דבר לזכות בעונה הרביעית של האח הגדול. הרי אין לך צ'ארם כמו לג'קי מנחם, ובטוח שאין לך נוכחות טלוויזיונית כמו לאלירז שדה, אז מה אתה עדיין עושה על המסך? תבקש סליחה, עכשיו.

עדי הימלבלוי ועמוס תמם, אתם, חמודים שלנו, חייבים לנו סליחה כפולה. נו, כי אתם שניים וזה. הרי כמה אפשר לעקוב אחרי הזוגיות הלא יציבה הזאת שלכם במדורי הרכילות? תחליטו: או שאתם ביחד, או שאתם לחוד. רק תפסיקו לעשות לנו ג'ננה בראש, ותתנצלו על כל מה שעשיתם עד עכשיו. תודה.

כמה חיכינו לתחיית הפורמט הישראלי של הישרדות. כמה רצינו שעם ישראל יזכה ליהנות מעונה איכותית באמת של הריאלטי המטורף הזה. ואז באאיתי תורג'מן, כנטע זר בתוך קאסט איכותי (ואנה ארונוב),וביאס את האווירה עם הפוזות וההתנהגות הבעייתית. עכשיו תבקש סליחה. זה הרבה יותר חשוב מפסלון חסינות.

יהודה לוי ונינט טייב, אתם חמודים באמת, אבל גם אתם חייבים לנו התנצלות. ודחוף. כי באיזה קטע החלטתם פתאום להתחתן ולחנוק ככה את צינור השמועות והשאלות כמו "מתי הוא יציע לה כבר?", "הם התחתנו בחתונה סודית במיקרונזיה" ו"הם בחיים לא יתחתנו, אין מצב"? תבקשו סליחה יפה, ותנו לחרושת השמועות המטופשת לזרום חופשי. הרי על מי כבר אפשר לרכל בארץ הזאת?