הצטרפה לקבוצה שלנו. איוונקה טראמפ (צילום: gettyimages)
הצטרפה לקבוצה שלנו. איוונקה טראמפ (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

איוונקה טראמפ

בתו המצודדת של דונאלד טראמפ, טייקון העסקים האמריקאי, לקחה פסק זמן מיהול אחת החברות של אביה בכדי לעמוד מתחת לחופה עם בן זוגה, בן טייקון גם הוא - בשם ג'רד קושנר. ואם השם "קושנר" מצלצל לכם יהודי - אתם צודקים, מדובר בעלם חמודות שהוא לא רק משלנו, אלא גם שומר מצוות. טראמפ עברה תהליך גיור ארוך ומייגע - עליו סיפרה באריכות בראיונות באותה התקופה - לפני שהפכה לאשתו החוקית של בן זוגה. ומה אתם יודעים? השניים הם עכשיו הורים לילדה, ארבלה רוז שמה. וכן, לשאלתכם המתבקשת - הם חגגו לבת בריתה וגם הזמינו רבי שהגיע לברך אותה.

דחו חתונה בשביל הגיור. איילה פישר וסשה ברון כהן (צילום: gettyimages)
דחו חתונה בשביל הגיור. איילה פישר וסשה ברון כהן (צילום: gettyimages)

איילה פישר

גם בוראט וגם ברונו, האלטר-איגואים המוזרים של סשה ברון כהן, לא ממש מחבבים יהודים בלשון המעטה. אומנם - כהן בעצמו הוא יהודי כשר, ולא רק זה, אלא גם שומר משוות לא קטן שצם בכיפור, מקפיד על בשר וחלב ופוקד את בית הכנסת הקרוב לביתו בלוס אנג'לס באופן קבוע. כאשר כהן הכיר את השחקנית האוסטרלית איילה פישר, הוא הבהיר לה שהוא לא רואה איתה עתיד שכן היא נוצריה. פישר לא ויתרה - והתגיירה למענו. השניים נאלצו אף לדחות את מועד חתונתם בשנת 2006 כדי לחכות שפישר תשלים את תהליך הגיור שלה. כל זה קרה ועתה השניים הקימו משפחה מאושרת (פלוס הבת המתוקה, אוליב). אולי תעשו פסח וחגים עם איוונקה טראמפ ובעלה.

התגיירה למען רונסון? נניח (צילום: gettyimages)
התגיירה למען רונסון? נניח (צילום: gettyimages)

לינדזי לוהן

ככל הנראה הבחורה הכי פחות אמינה ברשימה הזאת. בתקופה בה לוהן החליטה לצאת עם סמנתה רונסון, הדיג'יי היהודיה (ואחותו של המוזיקאי מארק רונסון), היא הצהירה בפני כל מי שהיה מוכן לשמוע שהיא התגיירה עבורה, אך אין לכך כל הוכחות. לינדזי התפתלה, הסבירה שזה לא בדיוק היה גיור פר-סה, ובשלב הזה אנחנו התחלנו לאבד קצת עניין. כך או כך לוהן מחשיבה את עצמה יהודיה בפני עצמה, וגם זה סוג של חשוב. נראה לנו.

חסוס קרייסט, מה עשית? לוז עם מדונה בירושלים (צילום: gettyimages)
חסוס קרייסט, מה עשית? לוז עם מדונה בירושלים (צילום: gettyimages)

חסוס לוז

אתם זוכרים שפעם, לפני כמה שנים, מדונה לקחה את הדוגמן הברזילאי חסוס לוז להיות לה כטוי בוי למשך מספר שניות חד ספרתי? ובכן, אז זה הספיק בשבילו לזנוח את אמונותיו הקתוליות, איתן גדל במשך 23 שנים (קוראים לו ג'יזס, למען השם!) ולהפוך לקבליסט מן המניין. להזכירכם, מדונה היא קבליסטית שאין שניה לה, שלא ממש פתוחה לאמונות אחרות וכפתה את אמונתה גם על האקס, גיא ריצ'י. טוב, מעניין מה הבויפריינד הנוכחי שלה - ברהיים זאייבט המוסלמי - חושב על כל זה.

כן, זה היה רעיון כביר. או שלא. קייטי הולמס עם טום קרוז (צילום: gettyimages)
כן, זה היה רעיון כביר. או שלא. קייטי הולמס עם טום קרוז (צילום: gettyimages)

קייטי הולמס

סקרלט ג'והנסון סיפרה פעם בראיון שטום קרוז הציע לה לצאת איתו, והיא באמת שקלה את זה לרגע. השניים קבעו להיפגש, אך בסופו של דבר במקום דייט, הוא לקח אותה לכנסייה הסיינטולוגית אשר בלוס אנג'לס, לשמוע הרצאה (או שטיפת מוח, תלוי את מי אתם שואלים), מה שגרם לה לנוס כל עוד נפשה בה מהמג'נון הכפייתי הזה. ובכן, נראה כי לקייטי הולמס לא היה את אותו האומץ, כי היא דווקא החליטה להישאר והמירה את דתה לסיינטולוגיה, למרות שהגיעה ממשפחה נוצרית מסורתית. אגב, היא גם עברה את הלידה שלה בדיוק כפי שהסיינטולוגים ממליצים - ללא כדורים או משככי כאבים וכאשר היא בדממה מוחלטת. פלא שהיא לא רוצה להביא ילד שני, אח או אחות קטנטנים לסורי?

בייבי און דה ווי. בארימור וקופלמן (צילום: gettyimages)
בייבי און דה ווי. בארימור וקופלמן (צילום: gettyimages)

דרו בארימור

שוב חוזר הניגון: אנחנו בטוחים שדת מעניינת את דרו בארימור בערך כמו שמצב הנמלים הדרום-אסיאתיות מעניין אותנו, ועדיין: גברת בארימור היא האחרונה להכריז בפני חבריה והתקשורת שהיא פצחה בתהליך ההתגיירות. הסיבה: ארוסה היהודי, וויל קופלמן. אנחנו לא ממש יודעים מה לומר על זה, אז נסתפק בלנדב לכם עוד קצת אינפורמציה: בארימור נמצאת ככל הנראה בהריון הבכורה שלה, כך שלא סביר שתשלים את הגיור עת שתלד את הילד/ה. טוב, דווקא לא חשבנו שאת מהטיפוסים המסורתיים, אבל ניחא.

חיפש את עצמו - ומצא. דייב שאפל (צילום: gettyimages)
חיפש את עצמו - ומצא. דייב שאפל (צילום: gettyimages)

דייב שאפל

אחד הקומיקאים והשחקנים המצליחים ביותר בארצות הברית - לפחות נכון לתחילת העשור שעבר. ועם זאת, דייב שאפל לא הצליח למצוא שקט בחייו, חתם על חוזה ענק עם "קומדי סנטרל" וסיים במיני התמוטטות עצבים ובריחה לדרום אפריקה לפרק זמן בלתי מוגבל. אז נכון שהוא לא החליט להמיר את דתו בגלל אשתו, אלא דווקא בגלל שניסה למצוא אמת ושקט פנימיים, אך הוא אכן קיבל את שתיהם כאשר המיר סופית את דתו מנוצרי למוסלמי. הוא מגדיר את עצמו עד היום כמוסלמי אדוק ומופע הסטנד אפ שלו כולל מונולוגים ארוכים על דתו החדשה.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של פנאי פלוס