חתיך שכזה. דיוויד בקהאם (צילום: gettyimages)
חתיך שכזה. דיוויד בקהאם (צילום: gettyimages)

(מערכת XO)

1. ב-1997 הכיר בקהאם לראשונה את מי שתהיה בבוא היום אשתו - ויקטוריה אדאמס (או איך שאנחנו מכירים אותה כיום - ויקטוריה בקהאם). אז, ידה הייתה על העליונה והיא הייתה הסופרסטארית מלהקת הבנות "ספייס גירלז", ותפקדה על תקן פוש ספייס. הם נפגשו אחרי משחק של מנצ'סטר יונייטד אליו הגיעה אדאמס (שמועות מספרות שהיא הגיעה בייחוד בשביל להכיר אותו).

2. בקהאם הודה בראיון כי הוא קיבל את הרגשנות ואת האופי של אמו, סנדרה, ושבדיוק כמוה - הוא מרבה לבכות. "אני מאוד רגיש", הודה, והוסיף שהוא לא ממש יכול לעצור את עצמו כשזה מגיע לדמעות. אנחנו תמיד נשמח לנחם אותו בשעת הצורך.

3. בקהאם הסביר שאין לו כל בעיה להיות סמל מין בקרב הקהילה הגאה, שהוא שמח מאוד שכך הקריירה שלו התפתחה ושהוא בעצמו מתחבר לצד הנשי שלו עד מאוד. "אני לא פוחד להתחבר לצד הנשי שלי ודווקא מאוד מחובר אליו. אני נורא בטוח בגבריות שלי". יופי, אנחנו שמחים.

4. הוא חתם עם מנצ'סטר יונייטד עוד בהיותו נער בן 14 בלבד בקבוצת הנערים ונשאר בה עוד שנים רבות, זאת כמובן עד שאשתו - ויקטוריה - החליטה שהם צריכים לעבור להתגורר בחו"ל והוא דפדף איתה הלאה לריאל מדריד.

5. הוא הודה שהמקצוע האהוב עליו כתלמיד תיכון היה אומנות והסביר שהוא עדיין נהנה ומעריך אומנות גם כאיש בוגר.

6. יש לו ארבעה ילדים - ברוקלין, רומיאו, קרוז והארפר. כאשר בנו, קרוז, נולד, ניסה הממשל בספרד (הארץ בה הגיח לעולם) לשכנע את בקהאם לשנות את שמו, משום שזה לא חוקי לקרוא לבן בשם של בת בספרד ("קרוז"), אך בקהאם לא נענה לבקשתו.

7. הואשם בכך שניהל רומן עם האסיסטנטית שלו לשעבר, רבקה לוס. ללוס היו הקלטות רבות, אס.אמ.אסים ושאר תיעודים לכך שהשניים ניהלו רומן, אך בקהאם הכחיש את ההאשמות נגדו.

8. הוא הגיע למקום ה-91 בסקר שנעשה ב-BBC בשנת 2004 בו האזרחים הבריטים בחרו את "הבריטים הגרועים ביותר". אאוץ'.

9. בשנת 2004 החליטו בקהאם ואשתו להזמין את טום קרוז, אחד הכוכבים האהובים עליהם, לארוחת ערב חגיגית. קרוז הגיע, והביא איתו גם חומר רב של הכנסייה הסיינטולוגית - כולל ספרים ועלונים - ככל הנראה כדי לנסות לשכנע את השניים להמיר את דתם. עד היום לא ידוע אם השניים סיינטולוגים או לא.

10. הוא ידוע בכך ששבע הוא המספר האהוב עליו (וגם מספר החולצה שלו במשחקים). אולי בגלל זה קרא לבתו "הארפר סבן".