כמה טוב שיש שתיים (צילום: gettyimages)
כמה טוב שיש שתיים (צילום: gettyimages)

>>> בואו לראות איך נראית מעיין חודדה אחרי שהשילה עשרות קילוגרמים

>>> מדוע דודו אהרון מתבאס מן העובדה שהוא כבר לא רווק? וידיאו לוהט

(מערכת XO)

רומר וויליס ודמי מור

בדרך כלל נאלצות אמהות להתמודד עם העובדה שבנותיהן, עקב נעוריהן, יפות מהן. לא כך הדבר עם דמי מור ובתה, רומר וויליס, שכן מור - גם ממרומי גיל חמישים, נראית טוב יותר מבתה בת ה-19. הרבה נאמר על סנטרה הבולט של גברת וויליס הצעירה, והתקשורת האמריקאית אפילו כינתה אותה לא אחת "potato head". השיא היה שוויליס בעצמה התלוננה על סנטרה ואמרה שאם הייתה יכולה לשנות משהו אחד בגופה - היה זה הסנטר. אנחנו עדיין חושבים שהיא נראית ממש לא רע.

יותר יפה מהאמא. טלי לנוקס (צילום: gettyimages)
יותר יפה מהאמא. טלי לנוקס (צילום: gettyimages)

אנני וטלי לנוקס

אנני לנוקס היא הזמרת הסקוטית של להקת Eurythmics. היא הייתה נשואה בין השנים 1988-2000 למפיק המוזיקלי ומפיק הסרטים הישראלי, אורי פרכטמן. ביחד, הביאו השניים זוג בנות, אחת מהן, שזכתה לשם הישראלי טלי, היא גם אחת מן הנערות היותר יפות ומועדפות על צלמי הפפראצי הבריטיים. טלי לנוקס לא ממש עושה הרבה חוץ מלהיות יפה, אך אנו חייבים להודות שכשזה מגיע ליופי - היא בהחלט אחת הבחורות היותר הורסות שיצא לנו לראות בשנים האחרונות. את היופי, אגב, לא סביר שהיא ירשה מאמא.

הייוש. מדונה והבת לורדס (צילום: gettyimages)
הייוש. מדונה והבת לורדס (צילום: gettyimages)

מדונה ולורדס ליאון

גם למדונה יש בת שנראית בצלמה ובדמותה. לורדס ליאון כל כך דומה לאמה - שלא קשה לזהות שיש להן מטען גנטי משותף. מהחיוך ועד הגבות, נראה כי לורדס הולכת תגדל להיות דומה מאוד לגברת מדונה בעצמה. הקטנטונת, אגב, כבר הוציאה ליין אופנה משלה וגם היא מתכננת לבנות אימפרייה קטנה סביבה. שיהיה עם זה בהצלחה.

כמו אמא, כמו בת (צילום: gettyimages)
כמו אמא, כמו בת (צילום: gettyimages)

גולדי הון וקייט האדסון

כוח הבלונז': למרות שקייט האדסון היא בכלל בתה עם ביל הדסון, הון רשמה את בתה, קייט, כבתו של קורט ראסל. השתיים סיפרו לא פעם כמה הן קרובות, והאדסון אפילו בנתה לעצמה קריירה חביבה המבוססת בעיקר על קומדיות רומנטיות ("איך להיפטר מבחור בעשרה ימים") אך גם מסרטים אייקונים ("כמעט מפורסמים"). מכל מקום - האדסון היא לחלוטין בת שהון יכולה להיות גאה בה.

את היופי היא ירשה מאמא? (צילום: gettyimages)
את היופי היא ירשה מאמא? (צילום: gettyimages)

פיל ולילי קולינס

עוד אב גאה הוא פיל קולינס. הזמר המפורסם ראה את בתו הקטנטנה,לילי קולינס בת ה-22, הופכת לשחקנית רצינית מן המניין. קולינס השתתפה בסרט "שלגייה" וזכתה בתפקיד האטרקטיבי אחרי שלא מעט שחקניות התמודדו עליו. הגברת אפילו הספיקה לטפח מיני-רומנים עם שחקנים כמו טיילור לוטנר ("דמדומים") וזאק אפרון ("היי סקול מיוזיקל"). מעניין אם הם עברו את האישור של אבא קודם.

הבת המגניבה של וויל סמית' (צילום: gettyimages)
הבת המגניבה של וויל סמית' (צילום: gettyimages)

וויל סמית' ובתו, ווילו

עתה נעבור למי שהיה בשלב מסוים הכוכב הכי חם על הפלנטה - וויל סמית' בכבודו ובעצמו. ובכן, מסתבר שהכישרון בהחלט עובר במשפחה, משום שמי שנולדה עם כישורי שירה בלתי מפוקפקים היא בתו, ווילו סמית', שאף הפכה לזמרת מפורסמת. הגברת גלחה את שיערה לחלוטין ממש לפני מספר ימים, מה שגרם להד תקשורתי עצום, ונחשבת לסופרסטארית בהתהוות. גם אם לא שמעתם עליה - אתם עוד תשמעו.

אפילו יותר חשוב: היא אחיינית של ג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)
אפילו יותר חשוב: היא אחיינית של ג'וליה רוברטס (צילום: gettyimages)

אריק ואמה רוברטס

כיף לגברת אמה רוברטס. היא אומנם הצליחה איכשהו למצב את עצמה כשחקנית בפני עצמה (שיחקה ברימייק הגרוע ל"צעקה") - אך אי אפשר לומר שהיא לא קיבלה ים של קשרים, פרוטקציות ועזרה מהמשפחה הקרובה. נתחיל בעובדה שאביה הוא לא אחר מאשר השחקן המוערך אריק רוברטס, ונמשיך בכך שדודתה היא בעצם ג'וליה רוברטס, המאמי הלאומית של אמריקה לא מעט זמן. בכנות אין קץ, אנו חייבים להודות שאילולא שני קרובי המשפחה הללו, סביר להניח שמעולם לא הייתם שומעים את שמה של רוברטס.

הבת היפה (צילום: gettyimages)
הבת היפה (צילום: gettyimages)

קלסי וספנסר גרמר

אין ספק שקלסי גרמר הוא שחקן שלא ניתן לזלזל בו - אך גם הוא, כמו פיל קולינס, לא ממש ידוע בזכות יופיו המתפרץ. מי שכן ידועה ביופייה המתפרץ, אגב, היא בתו, ספנסר גרמר, שהיא גם ממש במקרה שחקנית המשחקת בסדרת המופת "Greek". אנחנו לא רואים את הדימיון ביניהם אך חייבים להסכים ששניהם שחקנים לא רעים בכלל.

גם הוא אב גאה (צילום: gettyimages)
גם הוא אב גאה (צילום: gettyimages)

לני וזואי קרביץ

אחרונים חביבים הם הרוקר המזדקן, לני קרביץ, ובתו היפהפייה זואי קרביץ. קרביץ ג'וניור היא שחקנית שהשתתפה בין היתר בסרט של "אקס מן" ויוצאת בימים אלו עם שחקן "אחת שיודעת", פן בדג'לי. אנחנו בעיקר מקווים שהיא תצליח למצב את מקומה כשחקנית מן המניין ותצא מן הצל של הוריה. פייר? מגיע לה.

>>> הצטרפו לעמוד הפייסבוק של XNET

>>> הצטרפו לעמודהפייסבוק של פנאי פלוס