(מערכת XO)

>>> איך נראות כוכבות הוליווד באמת, בלי פוטושופ?

>>> האמת העירומה, חלק א': העירום של סקרלט ג'והנסון, מילה קוניס ובלייק לייבלי

פריס הילטון והתחתונים המתעופפים

הילטון לא זרה לשערוריות - ולמעשה, לפני חמש שנים היה לכם יותר סיכוי לתפוס דב פנדה עושה סקי בהרי האלפים מאשר את היורשת המפונקת עוטה על עצמה מלבושים לא חושפניים. עם זאת, לא תעזור קלטת הסקס הקיקיונית שהיא הוציאה עם החבר לשעבר ריק סולומון או שרבובי השפתיים הזולים - הפעם בה ראינו אותה ממש עירומה והיא חשפה בפנינו את המשולש הקדוש הייתה כשיצאה יום אחד מן המכונית שלה בחיוך רחב. זהירות - לא לשימוש במקום העבודה.

חשפה את המשולש הקדוש. פאריז הילטון (צילום: gettyimages)
חשפה את המשולש הקדוש. פאריז הילטון (צילום: gettyimages)

טארה ריד והטופ שנשמטה

מסכנה טארה ריד. עד לפני כמה שנים הייתה היא סמל הסקס האמריקאי, הבלונדיני, המחומצן והנחשק. אממה, אחרי שפרגנה לעצמה קצת יותר מידי לילות של קאמפרי ושאיבות שומן על פני שייקים של בריאות ואימונים במכון כושר, מצאה את עצמה ריד בבעיה. באירוע שאליו הגיעה נשמט החלק העליון של שמלתה וחשף את שדיה. כל זה לא היה צריך להיגמר באסון - אילולא חשפה ריד שדיים בעייתים ומנותחים יתר על המידה. ריד הודתה לאחר מכן שפטמותיה נראו מוזרות משום שהיא השתמשה במנתח פלסטי לא מוצלח במיוחד. חבל. התמונה הזאת, אגב, תחקק בזכרוננו לנצח.

חשפה פטמות מוזרות. טארה ריד (צילום: gettyimages)
חשפה פטמות מוזרות. טארה ריד (צילום: gettyimages)

קלטת הסקס של קים קארדשיאן

מישהו זוכר כיצד פרצה קים קארדשיאן לחיינו? כי לנו אין בעיה להזכיר: הגברת, אז BFF עם פאריז הילטון, החליטה להשיק קלטת סקס שלה עם בן זוגה דאז, ריי ג'יי. אך קים, בניגוד לפאריז, לא בדיוק הסתפקה במבטים מיוסרים למצלמה וגניחות של טניסאית עייפה, אלא באמת עשתה סקס מלא - וזה כולל גולדן שאוואר מביך במיוחד. על הדרך חשפה קים את כל גופה, מכף רגל ועד ראש. היי, אנחנו לא מתלוננים.

הוציאה קלטת סקס עסיסית. קים קארדשיאן (צילום: gettyimages)
הוציאה קלטת סקס עסיסית. קים קארדשיאן (צילום: gettyimages)

האלי בארי והסרט הכושל

והנה עירום מסוג קצת אחר: האלי בארי לא נתפסה בקלטת סקס לוהטת או תמונת פפראצי סוררת, אלא התפשטה במודע ובחדווה עבור אחד מן הפרויקטים שצילמה - סרט בשם Swordfish. בסרט אמורה הייתה בארי לדגמן עירום אומנותי. הבעיה? הסרט היה כל כך רע, שסצינת הסקס שלה הייתה בערך הדבר היחידי שהציל אותו משיממון מוחלט. חבל.

התפשטה ואפילו בגאווה. האלי בארי (צילום: gettyimages)
התפשטה ואפילו בגאווה. האלי בארי (צילום: gettyimages)

קנדרה וילקינסון ועברה כחשפנית

לכאורה, לא אמור להיות שום דבר מעניין בכל שיש לנו תמונות של קנדרה וילקינסון עירומה. את הקריירה שלה בנתה חלקית כחשפנית וחלקית כשפנפנת פלייבוי. עם זאת, אפילו היא השתוממה למראה קלטת הסקס שבה היא מככבת שפשוט צצה לה משום מקום והחזירה אותה לכותרות. וילקינסון, היום נשואה פלוס אחד, נותרה נבוכה אל מול הממצא המרגש אך סירבה להתנצל. כך או כך, היא הצטרפה לרשימה ההולכת וגדלה של כוכבים שהופיעו בקלטות סקס.

נתפסה על חם בקלטת סקס. קנדרה וילקינסון (צילום: gettyimages)
נתפסה על חם בקלטת סקס. קנדרה וילקינסון (צילום: gettyimages)

קריסטין דיוויס והאקס הנוקם

למרות שקריסטין דיוויס משחקת בסדרה "סקס והעיר הגדולה" את שרלוט הטובה והחסודה - במציאות, מסתבר, היא בערך האדם הכי רחוק לצניעות שתמצאו על הפלנטה. דיוויס השובבה צלמה בשנת 1992 קלטת סקס לוהטת במיוחד עם בן זוגה לשעבר. הכל זרם על מי מנוחות עד שהיום אחד - ממש לא מזמן - החליט אותו האקס הנקמן כי הוא בעצם כועס על דיוויס ופרסם את הקלטת, בה היא נראית כאשר היא מפנקת אותו במין אוראלי. דיוויס לא הכחישה ואפילו הודתה שהיא אכן זאת שאנחנו רואים בקלטת, וכך יצא לו לאור עוד סוד כמוס מגבעות הוליווד.

הודתה כי זאת היא בקלטת הסקס. קריסטין דיוויס (צילום: gettyimages)
הודתה כי זאת היא בקלטת הסקס. קריסטין דיוויס (צילום: gettyimages)

אשלי גרין ותמונות העירום

כוכבנית "דמדומים" עוד לא הספיקה לגזור קופון על הופעתה באחד הסרטים הכי רווחיים של העשור האחרון וכבר נקלעה לצרה צרורה בדמות תמונות עירום שדלפו לרשת. בתמונות נראית גרין משוויצה בגזרתה המפוארת ובניתוח האף הפחות מחמיא שלה כשאין עליה ולו אינץ' של איפור. אנחנו פחות התלהבנו מהתמונות אחרי הפורנו הכמעט קשה שסיפקו לנו הכוכבים לעיל, אבל עדיין החלטנו לפרגן לכם בתמונה שלה.

אבל את משחקת בסרט נעורים! אשלי גרין (צילום: gettyimages)
אבל את משחקת בסרט נעורים! אשלי גרין (צילום: gettyimages)

טילה טקילה וכל הג'אז הזה

וכשאנחנו אומרים "כל הג'אז" אנחנו מתכוונים ל"כל העירום הזה", או אם תרצו: "לכמויות העירום הבלתי נדלות הללו". טילה טקילה, מכורה לפרסום ולאור הזרקורים, לא רק שהשיקה קלטת סקס מזוייפת לחלוטין וסיפרה לנו אין ספור תמונות עירום שלה, אלא גם טענה בשלב מסוים כי היא דו מינית בכדי להעלות את היחס הציבורי כלפיה. אנחנו ממליצים לה להפסיק עם הטקילה ולהיכנס לאיזה מוסד גמילה, רצוי כזה שיגרום לה להיגמל סופית מאור הזרקורים. תודה ולהתראות.

צריכה לרדת מהטקילה. טילה (צילום: gettyimages)
צריכה לרדת מהטקילה. טילה (צילום: gettyimages)

סילבסטר סטאלון וסרט הפורנו

אתם אולי מכירים אותו כאחד מכוכבי האקשן האהובים ביותר באמריקה, אבל סילבסטר סטאלון לא תמיד היה כזה. למעשה, סטאלון המסכן נאלץ בשלב מסוים בקריירה שלו לצלם סרט פורנו ולו רק כדי שיהיה לו כסף להביא לחם הביתה (או משהו). אנחנו משאירים אתכם עם התמונה המפלילה והתהייה הנצחית - אם סלבס לא רוצים שנראה אותם עירומים - למה הם מתפשטים מול מצלמות?

עשה סרט פורנו. סילבסטר סטאלון (צילום: gettyimages)
עשה סרט פורנו. סילבסטר סטאלון (צילום: gettyimages)