(מערכת XO)

במקום השמיני: ג'סיקה צ'סטיין

השחקנית היפהפייה גילמה את דמותה של סיליה פוט הגזענית והסנובית בסרט המצוין "העזרה" ובכך סללה את דרכה המקצועית. אותה הופעה מצוינת גרמה לכך שצ'סטיין חרכה את השטיחים האדומים ברחבי העולם לאחרונה והראתה לנו שהיא התברכה לא רק בכישרון משחק בלתי מעורער, אלא גם בחוש אופנתי בריא, מעניין ומאתגר. אנחנו צופים לה עתיד ורוד ומזהיר.

הרשימה אותנו בסרט "העזרה". ג'סיקה צ'סטיין (קרדיט צילום: Gettyimages)

במקום השביעי: ג'ייסון סודיקיס

אנחנו מכירים אותו מ"סאטרדיי נייט לייב" וכאקס הטרי של ג'נוארי ג'ונס, שהכחיש בכל תוקף את השמועה לפיה התינוק הקטנטן של ג'ונס שייך לו אך פלט את המשפט האלמותי: "אבל אני ממש לא מתפלא שהיא נכנסה להריון כל כך מהר". כך או כך, סודיקיס החתיך השתדרג מן המסך הקטן והופיע בסרט המשעשע "איך להיפטר מהבוס" לצד ג'ניפר אניסטון ועוד כמה A-ליסטרים שווים במיוחד. אנחנו סימנו אותו כסת' רוגן המעונב של 2012 - תזכרו מה אמרנו.

עכשיו הוא משחק לצד ג'ניפר אניסטון. ג'ייסון סודיקיס

במקום השישי: פיפה מידלטון

אחותה היפהפייה של קייט מידלטון זכתה לתהילת עולם (ואולי אפילו לתשומת לב שהעפילה על זאת שקיבלה אחותה, כלת האירוע) כאשר וויליאם וקייט לקחו זה את זו לבעל ואישה בתחילת השנה. פיפה, מארגנת אירועים במקצועה, ראתה איך הביטוי "התחת של פיפה" שוגר בפי כל גבר סטרייט בעולם ואפילו תרגמה את האקסטזה שבה נמצאים אזרחי בריטניה למראה ישבנה החטוב לחוזה לספר עם חברת "פינגווין" האיכותית, בו היא הולכת להסביר לכל אנגליה ממוצעת כיצד לתכנן את המסיבה המושלמת. שווה.

מפורסמת כמעט כמו הישבן שלה. פיפה מידלטון

במקום החמישי: צ'אז בונו

הבן (לשעבר הבת) של הזמרת שר, צ'אז בונו, הופיע השנה בגרסה האמריקאית ל"רוקדים עם כוכבים" ושבה את לב הצופים. בד בבד, הצליח צ'אז לשקם מול כל העולם את מערכת היחסים הבעייתית עם אמו כאשר שר בעצמה הכריזה כי היא מקבלת אותו ב-100 האחוזים כפי שהוא ואף נכנסה למתקפת טוויטר בה היא מגנה עליו בחירוף נפש אחרי כל הופעה ב"רוקדים עם כוכבים". לנו זה חימם את הלב.

השלים עם אמא. צ'אז בונו

במקום הרביעי: מירנדה קאר

הדוגמנית האוסטרלית הייתה ידועה בשנת 2010 בעיקר כזו שנכנסה להריון מהשחקן ההורס אורלנדו בלום והכריחה אותו להתחתן איתה כתוצאה מכך (צוחקים, צוחקים). אממה, היוצרות התהפכו וב-2011 קאר עשתה יותר עניין מבעלה הידוע והמפורסם. אולי בגלל החוזה עם חברת הבגדים התחתונים Victoria's Secret ואולי בגלל שתמונות הפפראצי שלה עם בנה המתוק, פלין, נמצאות בכל מקום - אך לנו נראה שמירנדה קאר נושפת בעורפה של ג'יזל בונדשן בדרך להיות אחת מדוגמניות העל המרוויחות ביותר בעולם. זוהי בהחלט הייתה השנה שלך, דארלינג.

נושפת בעורפה של ג'יזל. מירנדה קאר

במקום השלישי: כריס האמסוורת'

ואם כבר מדברים על אוסטרלים, קשה שלא להזכיר את כריס האמסוורת', שהתחיל את דרכו המקצועית בטלנובלה האוסטרלית "Home and Away" והיום נחשב כשחקן הוליוודי לכל דבר בזכות תפקידו בסרט "Thor". האמסוורת' הוכיח לא רק שהוא מסוגל להיות גיבור על - אלא שהוא מסוגל להיות גיבור העל הכי חתיך בשטח.

עושה כבוד לאוסטרלים. כריס האמסוורת'

במקום השני: אליזבת' אולסן

אחותן הקטנה של אשלי ומארי-קייט אולסן ממשיכה לעשות חייל ולבדל את עצמה מן התאומות המפורסמות. השחקנית הבלונדינית השתתפה השנה בשני סרטים שהצליחו להבליט אותה מעל לשאר השחקניות בגילה, כאשר הראשון הוא "Silent House" והשני הוא "Martha Macy May Marlene". אנחנו בטוחים שהיא הולכת לקבל הרבה יותר קרדיט מזוג אחיותיה, שכבר הספיקו לדעוך מקצועית בשנים האחרונות.

בסוף היא תצליח יותר מן האחיות שלה. אליזבת' אולסן

במקום הראשון: לילי קולינס

הבת של פיל קולינס משתתפת באחד הסרטים המדוברים ביותר השנה - "שלגייה". קולינס גברה על מאות שחקניות מפורסמות בדרך לתפקיד, והיא משתתפת בסרט לצדה של המגה-שחקנית ג'וליה רוברטס. בנוסף, תחזקה קולינס הצעירה זוגיות קצרצרה עם כוכב "דמדומים", טיילור לאוטנר השנה. בקיצור - נראה כי היא נמצאת בדרך הנכונה.

משתתפת באחד הסרטים המדוברים בעולם. לילי קולין היא שלגייה

>>> מי היו הסלבס שהכי הרשימו אותנו על השטיח האדום לשנת 2011?

>>> הסלבס שהכי עצבנו אותנו בשנת 2011

>>> מי היו הסלבס שהכי חיפשו ב-Google בשנת 2011?

>>> לרדת בגדול: כוכבים שהשילו הרבה מאוד משקל בזמן האחרון