בר רפאלי Vs צלמי הפפראצי שלנו (צילום: ברק פכטר)

גיא גולד רוצה שסלבס מסוימים יפסיקו לתקוף את צלמי הפפראצי שלנו

לרגל השנה החדשה הממשמשת ומגיעה החלטתי לאחל לעצמי כמה דברים מקצועיים: ראשית, אבקש שפליטי הריאלטי יפסיקו לבזות את עצמם ויחדלו להופיע בכל אירוע יח"צני שמתקיים בעיר. למה? כי חברים, התמונות מההשקות מגיעות אלי, ולי נמאס לראות את אותם הפרצופים 40 פעמים ביום. חוץ מזה, אהיה ממש מבסוט אם כמה סלבס, לא חשוב שמות (שיעול - בר רפאלי - כחכוך גרון) יחזרו לקרקע עליה עומדים אנו, בני התמותה, ויפסיקו לריב עם הצלמים שלי, כי היי, התמונה תתפרסם גם ככה - אז לא תרצו לפחות להיראות כמו אנשים שפויים? עוד דבר שאאחל לעצמי הוא שרמת הצדקנות הארץ-ישראלית תחזור למינונים נורמליים, וכמו אחינו מעבר לים, גם אני אוכל לפרסם תמונות של שדיים חשופים מבלי לצנזר ולחשוש מפגיעה במישהו. דבר אחרון אליו אני מייחל הוא שאזכה, יחד עם כל הקולגות שלי במערכת, להגשים את המטרות שעומדות לנו מול העיניים, ונעשה את זה בדרך מקצועית, חברית וכמה שפחות פוגענית.

החיים שלה מעניינים יותר משל סלבריטאי ארצנו. לינדזי לוהאן (קרדיט צילום: Gettyimages)

ליהי אלבז רוצה יותר סלבס עסיסיים כמו לינדזי לוהאן

עם כל הכבוד לסלבריטאי הביצה, הדבר האמיתי נמצא בחו"ל. קחו לדוגמה את לינדזי לוהאן, המקפידה כל שבוע להציג לראווה את תחתוניה ושדיה, תוך כדי שהיא מתבלת לנו את האייטמים בכוסות אלכוהול המתעופפות באוויר, תביעות בגין גניבת תכשיטים ומסיבות קוקאין א-לה קייט מוס של שנות ה-90. ומה לנו יש בביצה המקומית? שחקניות טלנובלות המתעקשות בראיונות שיקחו אותן ברצינות תהומית, דוגמניות שהדבר העסיסי ביותר שעשו בחייהן הוא ללכת לספר ולגזוז את הקצוות המפוצלים שלהן ואת אייל גולן, שהחליט יום אחד לקעקע על פדחתו זוג עיניים אחוריות וסיפק לנו כמה בדיחות על חלומו להיות מורה. אז מה אני מאחלת לשנה הבאה? הרבה סיפורים עסיסיים ומסעירים. די, נמאס לנו לשים פפראצי של נינט קוטפת דו"ח משמשת המכונית - רוצים רכילות אמיתית, ויפה אייטם אחד קודם.

ורעות מתתיהו-ארגון מקווה לפסלון אוסקר קטנטן ליוסף סידר

השנה אני מקווה להמשיך ולהביא סיפורים טובים ועסיסיים מעולם הברנז'ה ושהאצבע תמיד תישאר על הדופק (או על ההדק - אתם תחליטו). בנוסף, אני מקווה כי השנה תביא בשורות חמות מתחום ההפקה: הרבה תכניות חדשות, הרבה עבודה לשחקנים, וכמובן - המון אייטמים טובים. ומה עוד? שאמשיך להגיש מדור מצוין, מהודק ומהוקצע. אני גם מאחלת לשותפיי לדרך, גיא גולד וליהי אלבז, שיצליחו עם המדורים שלהם ושימשיכו להיות חברים לדרך. ואיך שכחתי: שיוסף סידר יקבל מועמדות לאוסקר,ושהפעם גם יזכה.