אחרי תפקידים ב"גרושה כמו חדשה" ו"איך פגשתי את אמא", ממשיכה בר פאלי לבסס את עצמה כשחקנית במקביל לעבודתה כדוגמנית. היא סיימה צילומים לתוכנית חדשה בשם Underemployed שתשודר ברשת MTV העולמית, ולסדרה אחרת לרשת קומדי סנטרל, ולשני סרטים בהפקת ספילברג. לאחרונה אף הפכה לנערת ה"מוי כיף" החדשה. בר פאלי עונה על השאלון שלנו:

עקב אכילס שלי... הם שני הכלבים שלי. לא יכולה לומר להם לא, או לכל דבר שקשור בהם. אני כנראה אהיה אמא מפנקת מאוד, כי הם כמו הילדים שלי עכשיו.

אני חוטפת פיק ברכיים מ... שידור חי. אין עריכה, ואם את מפשלת את באמת מפשלת, זה מוסיף לחץ לכל הסיפור. אבל בסופו של דבר אני מסתדרת. The show must go on.

כשאני מסתכלת במראה... אני רואה אשה חזקה ומאושרת, שמימשה את המטרות שהציבה לעצמה עד כה.

אני חושבת שאני יותר מדי... ספונטנית. לו"ז מלחיץ אותי. אני פועלת באופן מאוד בלתי צפוי ואימפולסיבי. אני יכולה לטוס למקום רחוק לצילומים תוך התראה של שעה. בגלל זה אני לא יכולה לתכנן דברים בכלל, אפילו חופשות.

הייתי רוצה ללחוץ את היד של... אודרי הפבורן, כי אני מעריצה גדולה שלה; או של רועה הצאן האתיופי שגילה את הקפה, ושל סטיב ג'ובס - כן, אני חנונית.

אני לא יודעת לשמור בבטן... חדשות טובות. בכל פעם שאני מקבלת עבודת דוגמנות גדולה או תפקיד, אני לא יכולה לשלוט בעצמי ורצה לספר לכל מי שמוכן להקשיב.

הכי טעים לי... האוכל של אמא שלי. היא תמיד מבשלת בשבילי בכל פעם שאני חוזרת הביתה. היא עושה את הבורשט הטוב ביותר בעולם.

הדופק שלי מואץ כאשר... אני נוחתת בבן גוריון. אני לא יודעת למה, אבל המחשבה על לראות את ההורים שלי והחברים ולהיות בארץ מרגשת אותי בכל פעם מחדש.

השמועה הכי פסיכית ששמעתי... לפני כמה זמן כתבו בצהובונים באמריקה שאני יוצאת עם חבר טוב שלי, שון וויליאם סקוט (סטיפלר מ"אמריקן פאי"). הוא סופר מתוק, אבל... ממש לא!

יש לי בטן מלאה על... התעללות בבעלי חיים. אני חובבת חיות ומוכנה להילחם על זכויותיהן. מרגיז אותי כאשר פוגעים בהן, הן חסרות אונים ולא יכולות להגן על עצמן.

אני מתרגשת מ... פגישות עם במאים גדולים. כי בדרך כלל מדובר בשלבים האחרונים של האודישנים לסרטים שלהם, וזה באמת קשה להישאר cool לפני הפגישות האלה.

אם יכולתם להיכנס לי לראש, הייתם רואים... המון תסריטים וטקסטים שלמדתי לאחרונה, הרבה דמויות שונות שעבדתי עליהן. בקיצור - פיצול אישיות קל.

צילום: נועם יוסף

איפור: יאנה פרוביז

______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: