נתן גושן הגיע לטדי הפקות כדי להפוך בעזרת פס הייצור המשומן של טמירה ירדני לשם הלוהט הבא של המוזיקה הישראלית. גושן תרם שני להיטים לרוני דלומי ("קצת אחרת" ו"כך או כך") ועוד אחד ללירן דנינו ("עדיין ריק"), ועכשיו הוא מתמקד בעצמו, בסינגל המצליח "כל מה שיש לי" וברצון להתרכז במוזיקה בלבד ובאופטימיות והנחמדות חסרות התקנה שלו.

"האמת שהכל קרה במקרה", הוא משתף. "אני אוהב את רוני מאוד וזה לא הפריע לי, כי ממילא הייתי צריך לעבוד על האלבום שלי לפני שאני מוציא משהו לרדיו".

איך זה מרגיש שיש לך להיטים ברדיו ולא אתה שר אותם?

"האמת שזה מרגיש מדהים. ממש התרגשתי. אחרי זה כבר קצת מתרגלים. אני מעדיף שאנשים ישמעו וידברו על השירים שלי ולא עליי. לא באתי לטדי כדי להפוך לכוכב. אני מאמין שאנסה כמה שיותר למתן את הפרסום ולהתרכז במוזיקה, אבל אני מוכן להתמודד עם כל דבר".

למעריצות אתה מוכן?

"יש כבר, ואין לי חברה, אבל אני מחפש משהו אמיתי ונכון. יש המון מעריצים שמגיעים לעמוד הפייסבוק שלי. טוב, האמת שבעיקר מעריצות. אבל שכשגבר מחמיא לי על המוזיקה, אני מרגיש שזה עם כל הלב. אני לא מתכוון לאלה שמספרים שכל הבנות בתיכון שלהם חושבות שאני ממש חתיך, אלא לאלה שמדברים על השירים עצמם ומתרגשים מהם".

איך נראה סדר היום שלך?

"יש לי הופעה בתמונע ב־14.6 ואני מתרכז בחזרות ובהקלטות. אני לא עושה שום דבר שלא קשור למוזיקה. אני מתפרנס מהנשמה שלי, ואני כותב על החיים שלי, ורק על דברים שקרו לי או דברים שאני רוצה שיקרו. האמת שבעיקר השירים שלי שעוסקים באכזבות באמת קרו".

איך היה לגדול בלוד?

"תמיד אנשים אומרים לי שאני לא נראה מלוד. החיים שם רגילים לגמרי, אנשים קצת קשי יום אבל מאוד אמיתיים ומסורתיים. אולי בגלל זה אני מחובר לכאן כל כך. אבא שלי היה בסיירת מטכ"ל, אני הייתי בפלחה"ן גבעתי ואני מאמין שגם הבן שלי ישרת בקרבי. אני יכול להבין אמנים שהמסגרת הצבאית לא התאימה להם. לא כל אחד יכול לעשות צבא ואין לי זכות לכעוס על מי שלא עשה. יש כאלה שהמסגרת הזאת מפחידה אותם וזה בסדר גמור".

איך זה להיות זמר במדינה שבה ז'אנר אחד קצת יותר פופולרי מהאחרים?

"אני יודע לאן אתה מכוון, אבל אני ממש לא מרגיש את זה. אני חושב שיש כאן מספיק מקום לכולם ויש מספיק חשיפה לאמנים מכל הסוגים. לגבי סוג השירים האלה, אני מרגיש שכל שיר שעושה בן אדם שמח הוא ראוי".

איפה תהיה בעוד שנה?

"פה, עושה את אותו הדבר רק עם שיר אחר. אני כל כך אוהב את הארץ הזאת. בתחילת הדרך כתבתי באנגלית, אבל זה פשוט לא עובד לי. אני אוהב כאן את האדמה, החיילים והאנשים".

* חפשו את כל 12 התגליות הכי מבטיחות במוזיקה, בטלוויזיה ובקולנוע, בגיליון פנאי פלוס החדש

צילום: כפיר חרבי, סגנון: מתן סבג, ביגוד: זארה, תודה מיוחדת ל"חומוס כפול" נחלת בנימין

___________________________________________________________________________________________________________

עוד בפנאי פלוס: