"חוף ג'רזי" איננה פסגת הטראש. אני יודעת שאני חותרת כאן תחת עצם המנדט של התוכנית, אבל ראיתי בטלוויזיה דברים גרועים, שטוחים ומשעממים הרבה יותר. תוכניות מזן ה"רווק", למשל או כל כתבי קרדשיאן. ובעצם למה לחפש רחוק – גם "האח הגדול" שלנו רקובה בהשוואה לג'רזי. בעוד שתושבי נווה אילן עדיין נראים לי תאבי פרסום מנותקים רגשית, הרחק בחוף המזרחי של אמריקה יש חבורה של איטלקים מלאי תשוקה, שבאמת באו לעשות כיף.

בעונה זו החבורה עוזבת את מיאמי וחוזרת לניו ג'רזי, כדי לספר למצלמות על סדרי העדיפויות שלה: שיזוף, סקס ואוכל. כן, הם נראים זוועה, כתומים מרוב השפרצות ולבושים כמו פרסומת למועדון חשפנות, אבל האמינו לי, בתוך תוכם הם יפים.

הבעיה היחידה שלהם היא הנטייה לאלימות שמתפרצת באמצע כל עונה אחרי כמה דרינקים, אבל האירועים האלה הרבה פחות תדירים מאשר הפרומואים רוצים שנחשוב. המקרה הכי סנסציוני, בו סנוקי הוכתה על ידי גבר זר בבר, הוא אכן מזעזע, אבל המהדרין יודעים כי סנוקי לא אשמה בתקרית, וכי ההפקה השתמשה בה רק כדי לספר על הגיבוש שהאינצידנט הביא אל הבית. וסנוקי זו, האמינו או לא – היא מותק אמיתית. אין לה המון שכל אבל יש לה עיניים טובות. היא גם לא יומרנית, היא מתנהגת על המסך באופן די טבעי, מגנה על חבריה מכל פולש אכזר, וכפי שאמרה לא אחת - משוכנעת כי היא נועדה לחיות בין מצלמות עד סוף ימיה. אני לא מאמינה שהרומן שכתבה יזכה בפוליצר, אז אני קצת מקווה בשבילה שהחלום הזה יתגשם.

ציון: 3 כוכבים וחצי

"חוף ג'רזי 3", שלישי, 22:50, MTV

פתיל קצר. הבנים של "חוף ג'רזי" (צילום: MTV  ישראל)
פתיל קצר. הבנים של "חוף ג'רזי" (צילום: MTV  ישראל)