"מקום בלב", הצימר של איל חפר ואשתו עדנה במצפה אבירים, מספק חוויית אירוח אחרת – ובין המיוחדות שתמצאו בגליל המערבי. איל ועדנה הם אנשים חביבים ומסבירי פנים שיודעים לארח, ובמתחמם שלהם תמצאו את כל מה שאתם מחפשים בשביל החופשה המושלמת: צימר החבוי במעבה יער בסגנון המערב הפרוע, טיולי סוסים וטיולי טרקטורון, מחלבה, חנות לממכר גבינות ויין ובית קפה בשרות עצמי הפתוחים לכל אחד, גם למי שלא מתארח בצימרים.

השירות כאן מבוסס על אמון. בחנות תלויה רשימת מוצרים ומחירם ובצד עומדת קופסת עץ. אתם מוזמנים לרכוש גבינות ויין, להשאיר את התשלום בקופסה וגם לקחת עודף לבד אם צריך. בית הקפה נמצא במעבה היער, הישיבה היא סביב שולחנות משובצים באדום לבן, בצד נמצאים אורוות הסוסים והמאנז' וגם פינה ובה משקאות קלים, מיצים, קפה ומקרר עם חלב. גם כאן רשימת מחירים וקופסת עץ, ואתם מוזמנים לרכוש את הקפה התה או המשקאות הקלים, להשאיר כסף ואפילו לקחת עודף מהקופה. את האוכל - סנדוויצ'ים, חטיפים, סלטים ומה שלא יהיה - אתם מוזמנים להביא מהבית וליהנות מפיקניק בחיק הטבע.

אם חשקה נפשכם בטיול סוסים בתוך יער האלונים הפראי המקיף את היישוב והמשתרע על פני אלפי דונמים, הסוסים של משק חפר עומדים לרשותכם. אחרי הסבר קצר והתנסות בשטח החווה, תוכלו לחבוש קסדה ותצאו לדרך. אם בא לכם קצת יותר אקשן ואתם רוצים לנהוג בג'יפון אוטומטי תקבלו מפת שבילים, ואחרי שתעמיסו את המשפחה או החברים (עד ארבעה נוסעים) תצאו למסלול נהיגה של 20 ק"מ באתר טבע קסום, הררי ומיוער. המקום מציע טיולי סוסים בני שעה עד יומיים כולל לינה באוהלים וארוחות. טיולי ג'יפונים בני שעה עד שלוש שעות. פעילות סוסים וג'יפונים בתיאום מראש.

חופשה מושלמת משולבת גם באקשן (צילום: ritvo photography באדיבות אוצרות הגליל).

איל חפר במחלבתו. בחנות המתחם תוכלו לרכוש מהגבינות המיוצרות במקום (צילום: ritvo photography באדיבות אוצרות הגליל).

צימרים נפלאים חבויים במעבה יער ירוק-עד (צילום: ritvo photography באדיבות אוצרות הגליל).

נוף הגליל המערבי הנשקף מהמתחם (צילום: ritvo photography באדיבות אוצרות הגליל).

פינות חמד בכל מקום (צילום: ritvo photography באדיבות אוצרות הגליל).

גבינות ויוגורטים מעשה ידיה של עדנה חפר לקנייה בשירות עצמי (צילום: ritvo photography באדיבות אוצרות הגליל).