טוב, אין לנו דרך קלה להגיד את זה: שנייה אחרי שתלחצו על כפתור הפליי, הצעת הנישואין שלכם תיראה עלובה.

לא אכפת לנו אם השקעתם במקהלה של 300 חברים, אם כתבתם פואמה או אפילו אם הצעתם נישואין במקדונלד׳ס: מה שלא עשיתם, אין שום סיכוי שאתם מתקרבים אפילו להצעה הזו. אלא אם כן קוראים לכם ג׳יימס בונד, ואז יש מצב שדווקא כן.

>> בואו להיות חברים של Xnet בפייסבוק!

אבל לא, ברצינות, מתי פעם עשיתם משהו ממש יפה עבור אהובתכם, כמו לרסק עבורה מסוק על הגג? או לתת לה תת מקלע ולהגיד לה ״תירי חופשי, מותק, הכדורים עלי?״.

זה בדיוק מה שעשה סת׳ מקמורי, שהחליט להגשים לחברתו צימבר חלום ישן, ולתת לה לככב בסרט אקשן. בצירוף מקרים משעשע, אחיו של סת׳, אנדרו, הוא בדיוק במאי של כאלה, והוא כמובן שיתף פעולה עם העניין.

שני האחים רקמו עלילה של ארבע סצינות, ויום לפני הצילומים התקשר אנדרו בבהלה לצימבר וסיפר לה שאחת השחקניות שלו נפצעה והוא חייב מחליפה דחוף. הבחורה כמובן הסכימה מיד (נראה אתכם מסרבים להצעה כזו) והתעופפה - יחד עם בן זוגה, כמובן - לארקנסו, שם התקיימו הצילומים.

צימבר קיבלה תת מקלע (את הפנים של ״אני מורידה מחבלים בלי להזיע אפילו״ היא לגמרי הביאה מהבית) והתחילה לירות בכל מה שזז, כפי שנכתב בתסריט. כשההליקופטר התרסק על הגג סת׳ רץ להציל אותה, והיא, כמו שכתוב בתסריט, לקחה את הזמן עד שהסתובבה. בזמן הזה הבחור הנרגש כרע ברך, וכוכבת האקשן ההמומה - שרגע לפני עוד ירו עליה צרורות - פרצה בבכי תמרורים, אבל לפחות מהסיבה הנכונה.

וכאילו שזה לא מספיק מרגש, המשפחה שלה - כן, כל המשפחה שלה, כולל הדודים והדודנים - הגיחה משום מקום כדי לחבק ולנשק אותה. אם יש לכם את זה ביותר מושלם, אתם מוזמנים להתמודד על התואר, אבל לא נראה לנו שתצליחו.