פנים. בית. גבר זועף ואדום מעצבים יושב על הכסא ומציץ בשעון כל דקה, תוך כדי שהוא קורא קריאות קצובות ״נו, מאמי, יאללה, אנחנו מאחרים כבר בשעתיים וחצי״. מן האמבטיה נשמע קול נשי הקורא ״רגע, חמש דקות ואנחנו זזים״. הגבר, מיואש, עונה לה: ״זה מה שאמרת לפני שעה! אמא שלי תהרוג אותנו!״.

האישה יוצאת מהאמבטיה, כולה חיוך ומסקרה. ״נו, איך נראה?״, היא שואלת. ״יופי״, נאנח הגבר, ״אפשר לזוז עכשיו?״.

״אתה לא אוהב את זה?״, היא תשאל בחשש.

״אוהב, אוהב, יאללה״.

״טוב, אז רגע״, היא תחלוץ נעליים, ״אם אתה לא אוהב אז תן לי רגע להחליף חולצה״.

אנחנו מכירים את הסצינה הזו כל כך טוב עד שהיא כבר הפכה לקלישאה של ממש. אינספור סיטקומים, סרטים וגם סתם אנשים נשואים הציגו אותה לראווה, כהוכחה שגם בעולם משתנה כמו שלנו, יש כמה דברים שנשארים קבועים.

ובכן, צר לנו לבאס אתכם, אבל גם מהקלישאה הזו אתם יכולים לשכוח.

רוצה את המראה? נסי בשלישי הבא

לראשונה בהיסטוריה המודרנית, גבירותיי ורבותיי, מהפך. בנות - אתן זכאיות מאשמה, האיחורים לא באשמתכן יותר. בנים - תעזבו את המראה כבר ובאמא שלכם, בואו נזוז.

אתר הלייף סטייל הבריטי בראנד אוואז׳ סקר יותא מאלף איש ומצא: בנות מסתכלות במראה 16 יום בממוצע.

וגברים? 23.

כן, קראתם נכון, וזה אכן המספר. גברים מבלים מול המראה עשר דקות בממוצע ביום, או כמעט שבוע בשנה, אם תרצו. בקיצור, אם את רואה את הגבר שלך בוהה במראה, יש סיכוי לא רע שהוא יצא מהמאבטיה רק ביום שלישי הבא.

עם זאת, יש הבדל לא רק במספר הפעמים ביום, אלא גם בסיבת ההתבוננות במראה. בנות, כך מסתבר, מתבוננות במראה בעיקר כדי לוודא שההופעה שלהם בסדר. גברים? גברים, מסתבר, מתבוננים במראה בעיקר כדי להעריץ את עצמם ואת חלקי הגוף שהם אוהבים אצלם במיוחד. ואגב, 11% אחוז מהגברים הודו שהם מעריצים את עצמם מעל 30 פעם ביום, ככה שאחת מכל עשר מכן נשואה לאחד כזה. אנחנו היינו מתחילים לדאוג מעכשיו.

אז על איזה חלקים הגברים מסתכלים כל היום? טוב ששאלתם. רוב הגברים אוהבים מאוד את הזרועות שלהם (76%). במקום השני, רגליים עם 54%, החיוך (49%), עיניים (43%) ושיער (38%). 82% מהגברים שהשתתפו בסקר הסכימו עם המשפט שהופעה חיצונית טובה היא המפתח להצלחה בחיים.

כמו כן, אם עוד לא דאגתן מספיק עד עכשיו לזמן האמבטיה היקר שעומד להיגזל מכן, 67% מהגברים הודו שהם מחזיקים שלושה מוצרי טיפוח או יותר. 34% מהם אמרו שהם משתמשים ב״לפחות מוצר אחד״ של האישה שאיתם או של ידידה. אז אם תהיתן מה קרה לכל קרם הלחות היוקרתי שלכן, לפחות עכשיו אתן יודעות.