אחרי יומיים של שמש יחסית ומזג אוויר די נעים (עד כמה שיכול להיות נעים באלפים) הגיע תורה של עדה להצטלם, ומה נגיד לכם? מבט חטוף מהחלון הבהיר שלא רק שזה לא יום לצאת מהמיטה, זה בטח לא יום לשים את הביקיני שלך.

סופת שלג קידמה את פניה במועדון-מסעדה-פאב-בית קפה-כל מה שתרצו וקוביות קרח שלא היו מביישות כדורי טניס ניתכו על הגולשים (חלקם אפילו חשבו פעמיים אם לעלות על הסנובורד שלהם בגלל מזג האוויר הסוער) יצאה עדה זמורה בביקני פצפון אל מזג האוויר הסוער ופיזזה כמו גדולה. "זה תמיד קורה לי", היא מסבירה. "אני תמיד נדפקת עם מזג האוויר. גם באילת כשצילמנו היה לי יום קר ועוד שפכו עלי מים קפואים. אני חושבת שפשוט מתרגלים לנאחס כשאתה נולד אותו".

נו, ואחרי האופטימיות הקוסמית הזו, הנה כמה טיפים לדייטינג וזוגיות ממנה אליכם גם אם נולדתם עם מזל בסדר.

1. יש מלא משפטי פתיחה מפגרים, אבל איתי לא התחילו ככה.לא עם "אבא שלך גנן", בכל אופן. אנשים עדיין משתמשים בזה?

2. בכלל, מה שלי עושה את זה זה טיזינג. תתחיל שיחה ותלך, זרוק רמזים, אל תהיה ישיר. קשה להשגה זה סקסי נורא.

3. ועכשיו, אחרי שאמרנו את זה, אני רק אציין שהחבר שלי התחיל בדרך הכי נוראית שיש. אני לא יודעת למה החלטתי לתת לזה צ'אנס.

הקריירה שלי חשובה לי, והגבר שאיתי צריך להבין את זה. אחרת הוא פשוט לא יהיה איתי. אני חושבת שהיום זה מפתיע כשמישהי לא בוחרת בקריירה. זו לא שאלה מבחינתי. עצוב לי שזה עדיין לא מובן מאליו

4. בעצם אני כן יודעת: אני לא אומרת לא, אף פעם. זה מן חוק כזה אצלי, ובינתיים רק הרווחתי ממנו. הנה, שנתיים וחצי אנחנו יחד.

5. אני לא יודעת אם יש דבר כזה אהבה ממבט ראשון. לי זה עוד לא קרה. מה שכן, אני מאוד מאמינה באהבה ממבט ראשון בבגדים.

6. מתחיל עם בחורה? שמור את הידיים שלך לעצמך.

7. אל תנסה להיות מי שאתה לא. אם אתה מנסה להיות מישהו אחר לא רק שזה לא עובד, גם קולטים את זה עליך מהשנייה הראשונה.

8. הדבר הכי טוב שגבר יכול לעשות זה להיות ג'נטלמן. זה הכי חמוד בעולם שמישהו פותח לי את הדלת, וזה מבאס שזה עבר מהעולם. מצידי שיפתחו לי את הדלת כל יום.

9. מלא אנשים מתכוננים לאהבה ומחפשים אותה, ואני לא מבינה למה. אהבה תמיד באה בהפתעה, ואתה אף פעם לא יודע מאיפה זה יבוא לך. זה הקסם של כל העניין הזה, נראה לי.

10. לכו לחדר כושר. משיכה זה הדבר הראשון שקורה בין גבר לאישה, ואם אתה נראה יותר טוב, מן הסתם זה ישפר לך את הסיכויים. אני לא הייתי יכולה לצאת עם מישהו שאני לא נמשכת אליו.

11. אני לא יודעת מאיפה באה הקלישאה שבחורות אוהבות לדבר על דברים. אני, למשל, לא מתקשרת לאף אחד ברגעים קשים, אלא מתמודדת לבד. לא כל הבחורות אוהבות לדבר על דברים ולטחון את זה.

12. הדבר הכי חשוב בגבר? שיהיה נחמד. לכולם. בן אדם נחמד זה סקסי. חכם ומצחיק: יתרון.

13. אל תנסה להיות מגניב, בטח לא בדייט ראשון. זאת אומרת, אם אתה מגניב באמת אז תהיה מגניב, אבל אם לא, זה יחצה את קו הפתטי עוד לפני שתשים לב.

14. מאצ׳ואיזם זה לא מושך. זה כל מה שיש לי להגיד בנושא הזה.

15. שטותניקיות, לעומת זאת, דווקא הכי עושה לי את זה.

16. חוסר נימוס אצל גבר זה בלתי נסבל. נימוסים בסיסיים זה א'-ב' של בן אדם.

17. חשבון בדייט ראשון צריך להיות חצי-חצי. אני תמיד מציעה לשלם, בכל אופן. כאילו, אל תבינו לא נכון, אני תמיד שמחה כשמשלמים עלי ואולי בדייט ראשון זו מחווה נחמדה, אבל בעקרון הבחורה צריכה להשתתף, לדעתי.

18. הקריירה שלי חשובה לי, והגבר שאיתי צריך להבין את זה. אחרת הוא פשוט לא יהיה איתי. אני חושבת שהיום זה מפתיע כשמישהי לא בוחרת בקריירה. זו לא שאלה מבחינתי. עצוב לי שזה עדיין לא מובן מאליו.

19. חברות זה הדבר החשוב ביותר בקשר ארוך טווח. מישהו שיהיה שם ויבין ויתמוך ויקשיב. בכלל, תמיכה זה הדבר הכי טוב שגבר יכול לתת. תמיכה והערכה. יש רגעים קשים, ושם הבן אדם נמדד.

20. אה, וגם אהבה. זו קלישאה, אבל עם הזמן אתה מגלה שזה כל כך נכון.